Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורולה בליסינג - יש למה לשים לב?

yuval1111
שימו לב! השרשור הזה בן 2288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משלל האפשרויות הדל נבחרה קורולה (נפסלו רפיד, פורטה וריו) כרכב משפחתי.

נראית כפשרה סבירה.

אני מניח שזו תהיה ברמת גימור SUN.

יש איזה טיפים לגבי הרכב הזה או דברים שאפשר לבדוק/לבחור?

(ראיתי שפעם היה ריפוד בגימור בהיר שכנראה לא קיים יותר....)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריפוד בהיר קיים עם צבעים חיצוניים כהים כמו כחול או ברונזה, לא יודע אם מוצעים בכלל בליסינג ונדירים על הכביש.

לבדוק אם אפשר לקבל GLI בטעות, או לחלופין לקבל את המולטימדיה של יוניון (סיכון לקרקושים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסאן אין גווני ריפוד לבחירה, מקבלים רק שחור.

אני חושב שהקורולה היא הרבה יותר מפשרה סבירה.

מדובר במשפחתית מרווחת ונוחה, האבזור כבר לא קמצני כמו בעבר ויש מערכות בטיחות מקוריות בניגוד ללא מעט משפחתית ליסינג פופולאריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורולה ליסינג שברשותי מאוד מקרקשת. בכול מקום יש רעש של פלסטיקים רופפים שלא מצליח להבין מאיפה זה.

למרות שההתקנה המקומית היחידה עד כמה שאני יודע זה רק מובילאיי.

לי אישית זה לא משנה כי 99 אחוז מהזמן אני עם מוזיקה, אבל קח את זה בחשבון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לוקח אותו בליסינג, או קונה מחברת ליסינג?

אם לוקח, אין ממש מה לבדוק, רכב חסכוני (1:13 עם רגל כבדה על הגז), מרווח, אמין ואפילו זריז (כן, מזראטי זה לא, אבל יחסית ל משפחתיות 1.6 אוטומט אחרות זה כן). גיר רציף מוצלח.

אם קונה - אין משהו מיוחד שצריך לבדוק, רק לא להסתמך על הטופס בדיקה של חברת ליסינג, לבדוק בעצמך (רצוי במורשה טויוטה), לוודא שכל הטיפולים בוצעו בזמן (יש אפליקציה של טויוטה, שאפשר לראות בה פלט טיפולים, אם בוצעו בחברה).

מחלה של הדגם - פלסטיקים מקרקשים, כנראה בגלל הרכבה טורקית או/והתקנות מקומיות. בחלק יש בחלק אין.

הודות לבסיס גלגלים ארוך (כמעט כמו מכונית מנהלים), יש המון מקום במושב האחורי (יותר מהונדה אקורד ובערך כמו בפורד מונדאו).

לי יש כזה 2013, משעמם בכביש, משעמם במוסך. סך הכל מומלץ אם חשוב לך שיהיה רכב אמין, מרווח, חסכוני ולא יקר לאחזקה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...