Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קונה סקודה אוקטביה חדשה שיש בה apple CarPlay אבל רוצה וויז

ozba
שימו לב! השרשור הזה בן 2216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הציעו לי בעת הקניית רכב בסוכנות של סקודה להוסיף וויז ויש גם פנגו כנראה בעלות של 3500 שח עם סים לשנה, והיא תהיה בנוסף ל apple CarPlay שלצערי לא תומכת בוויז.

כמה שאלות:

1. האם המחיר נשמע לכם סביר? נשמע לי ממש יקר

2. מישהו התקין כזאת ויודע איך היא פועלת יחד עם CarPlay ? מה קורה אם הפעלתי משהו ב CarPlay ועברתי לוויז? זה ימשיך לנגן?

3. האם זו התקנה שיכולה לפגוע ב CarPlay?

4. הבנתי שישנה איזושהי תופעה מדווחת שאחרי כמה חודשים/שנה הוויז מפסיק לקלוט רשת, מישהו שמע או חווה את זה?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מה שמתקינים לך זה בעצם מערכת אנדרואיד שעובדת במקביל למערכת המקורית ומשתמשת במסך שלה רק. בלחיצת כפתור אתה עובר בין המערכות. הסאונד של הוויז יוצא מרמקול קטן נוסף שמתקינים לך, לא במערכת של הרכב, ולכן אין בעיה לשמוע מוזיקה מהטלפון במקביל.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לספר לך מהניסיון שלי, המערכת עם הוויז היא בעצם מערכת מקבילה, ככה שהמוזיקה וכו ממשיכות להתנגן.

מה שכן המעבר בן "מערכת למערכת" נעשה על ידי לחיצה על כפתור מסויים בלבד, לחזור אחורה למערכת המקורית זה יותר מלחיצה אחת, וכמו שציינו הרמקול של הוויז זה איזה שטות שדחפו בשבורד וזה נשמע כמו צעצוע שבור, בסופו של דבר השארתי רק את ההתראות.

כמו כל דבר ההתקנה המקומית גורמת לפעמים לבעיות, אצלי לדוגמא הספירה הגיעה כבר ל3, פעם אחת מסך סגול (מתאם שלא הותקן כראוי), פעם שניה במתאם שוב שדפקה תמצלמה רוורס, ובעיה שלישית בוויז עצמו (עדכון).

זה אומנם רכב חברה כן, אבל אני לצערי מתייחס אליו כמו לרכב שלי לכל דבר, והדברים האלה כולל ההתקנה ובכלל כל הנושא הזה , הם משהו שאני תמיד מנסה להתרחק מהם.

אני יכול להגיד לך בלב שלם שאם הייתי רוכב את הרכב כפרטי (בלי קשר לאיזה רכב כן), כמה שפחות התקנות מקומיות, והתעסקות עם מערכות חיצונית, ככה פחות תקלות, ונכון לפעמיים זה נשמע כיף ומגניב וחוסך לך להדליק את הוויז בטלפון, אבל לפעמיים זה גם סתם כאב ראש.

עריכה אחרונה על ידי taotao161
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שרכשתי את הקודיאק שלי לפני חודש גם הציעו לי אבל ויתרתי , כי יש מעמד לטלפון שיש ב וויז אז לא צריך יותר מזה , ניסיתי את האנרואיד אוטו ולא עבד . רק לפני יומיים התקנתי בעלות של 4500 כולל מע"מ ואינטרנט לשנה אצל מתקין מורשה של החברה .

בחברה המחיר הוא לא כולל מע"מ לכן בסוף יעלה לך 4100 ש"ח .

אז לשאתך האם זה יקר אז לא כי חיפשתי הרבה ולא מצאתי יותר זול . האם זה כידאי , יש בי קצת חרטה שמיהרתי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו זה יקר. לא עדיף לקנות אנדרואיד סיני טוב ב600-700 שקל עם סים נוסף ולהריץ וויז עם אנדרואיד אוטו?

נשמע לי הרבה יותר הגיוני במיוחד שהמצב הזה יכול השתנות בעתיד אם אפל הנבלות יאפשרו את זה ואני מניח שזה יקרה כי זה באמת דבילי.

אני הייתי מרגיש ממש פראייר אם מצב כזה יקרה וזרקתי 3500 שקל על קומבינה מגעילה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרכשתי את הקודיאק שלי לפני חודש גם הציעו לי אבל ויתרתי , כי יש מעמד לטלפון שיש ב וויז אז לא צריך יותר מזה , ניסיתי את האנרואיד אוטו ולא עבד . רק לפני יומיים התקנתי בעלות של 4500 כולל מע"מ ואינטרנט לשנה אצל מתקין מורשה של החברה .

בחברה המחיר הוא לא כולל מע"מ לכן בסוף יעלה לך 4100 ש"ח .

אז לשאתך האם זה יקר אז לא כי חיפשתי הרבה ולא מצאתי יותר זול . האם זה כידאי , יש בי קצת חרטה שמיהרתי .

אני אישית עשיתי נסיעת מבחן על סקודה קודיאק וחיברתי את הנייד לי לבדוק ש-Android Auto עובד כולל waze שמותקן על המכשיר שלי (samsung s7). הנציג שישב לידי היה קצת בשוק כאשר ראה את ה-waze עובד וישר התחיל עם השאלות מה זה חוקי או גרסה פרוצה כלשהי. כאשר הסברתי לו שזה חוקי לגמריי והכי חשוב שזה חינם לגמרי ירד לו החשק להציע לי "קומבינות" בתשלום..חבל שאתה שילמת לפני שעשית בדיקה ושאלת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל Johnik

יש לי גלקסי S8 התקנתי את האנרואיד אוטו וחיברתי לרכב , זה עובד . אבל בלי הוויז ובלי המפות של גוגל .

מופיע מסך מאוד בסיסי עם סמלים גדולים שמאפשרים לשמוע מוסיקה או לבצע שיחות !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל Johnik

יש לי גלקסי S8 התקנתי את האנרואיד אוטו וחיברתי לרכב , זה עובד . אבל בלי הוויז ובלי המפות של גוגל .

מופיע מסך מאוד בסיסי עם סמלים גדולים שמאפשרים לשמוע מוסיקה או לבצע שיחות !!

לא בדיוק מבין למה אתה מתכוון, תוכל לצלם את המסך שאתה רואה במערכת של הרכב בחיבור נייד?

מפות של גוגל זה חלק מאפליקציות בסיסיות של הטלפון ולא מצריכות התקנה כמו waze שהיא תוכנה חיצונית.

עריכה אחרונה על ידי Johnik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר עם קודיאק סטייל. התקנתי לו אנדרואיד אוטו בנייד והוויז במערכב המקורית של הרכב בצורה נפלאה. חבל לשלם כסף על התקנות מיותרות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להתקין את האפליקציה באופן ידני בלי המארקט

תוריד מכאן זה בטוח לגמרי,יש מצב שתצטרך להפעיל בתפריט הטלפון את התמיכה בהתקנה של תוכנות צד שלישי,אבל אחרי ההתקנה פשוט תכבה את האופציה

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחתי להפעיל את האנדרואיד אוטו עם הוויז בקודיאק ,

מה שהופיע לי קודם עם הסמלים הגדולים זה היה אפלקציה של סמסונג auto mode שהיתה ישר עולה עם חיבור המכשיר לרכב ,.

בעזרת חבר מחקתי אותה ועכשיו האנדרואיד עובד יפה וגם הוויז .

אני כאמור כבר שילמתי כסף עבור פתיחת מסך בכל זאת חוסך מחיבור של במכשיר כל פעם שנכנסים או יורדים מהרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...