Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו XV 2018

cargirl
שימו לב! השרשור הזה בן 1959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום.

אני מתלבטת לגבי סובארו XV 2018 לאור כל עניין השמן שדובר עליו.

אשמח לשמוע חוות דעת לחיוב וגם לשלילה בכל ההיבטים.

תודה ושבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה של צריכת שמן מופרזת אמנם הייתה, אך טופלה ע״י היצרן.

ה-XV החדשה היא מכונית טובה שמציעה נוחות נסיעה מצויינת. מומלץ לשקול את דגם ה-2.0 בלבד, מנוע ה-1.6 חלש מדי.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-XV רלוונטית ללקוח הפרטי רק בגירסה eyesight עם מנוע 2.0, כרגע נמכרת ב-153K שזה לא מעט בהתחשב בחלופות.

כמו כן הדגם הקודם כיכב במבצעי 0 ק"מ בהנחות של עד 20% מהמחירון, אם יש לך סבלנות ייתכן שעדיף להמתין לזה או למבצעי חבר/הוט וכו'.

שימי לב שנפח תא המטען קטן מאוד ביחס למקובל בקטיגוריה - 310 ליטר בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביליתי יום שלם עם הXV 1.6 , בכביש ובשטח ועל החוויה תוכלי לקרוא כאן .

לדעתי הוא מציע חבילה דיי טובה , גם יכולת שטח טובה ביחס לקטגוריה, גם נוחות מצויינת , גם מרווח טוב מלפנים ומאחור.

החסרונות העיקריים הם הבג'אז הקטן והביצועים הפושרים של ה1.6 ביחד עם צריכת דלק בינונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצתרף לשאלה, אני מתלבט גם לגבי ה XV 2.0 בגרסה הבכירה, הנסיעת מבחן מרשימה והאוטו מרגיש טוב.

אבל מצד שני, יש המון מתחרים, עם מערכות בטיחות מתקדמות ועם הרבה יותר מקום בעיקר בבגאג'.

כרגע אני מתלבט בין ה XV ל 3008 דיזל בגרסת Active (מבחינת מחיר עולה 155,000 על הכביש, זול בכמה אלפים מה XV), שמגיע היום עם מערכות בטיחות מתקדמות (למעט בקרת שיוט אדפטיבית שיש רק בבכירה, הפלוס הגדול ל XV מבחינתי הוא האמינות ו 5 שנות אחראיות שהם נותנים..

עריכה אחרונה על ידי Ino
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לXV עם מערכות בטיחות (לא חושב שפרטי צריך לשקול בכלל את הגרסאות בלי) יש הרבה מערכות בטיחות והוא לא נחות מאף מתחרה.

הבעיה זה המחיר של הגרסה עם המנוע 2.0.

ה3008 אמור לעבור יישור קו מבחינת מערכות בטיחות השנה ברמות הגימור הנמוכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים.

לגבי הסובארו XV:

נסעתי על גירסת הeyesight, מנוע 1600 ולטעמי לצרכים שלי הוא מספק.. השיקול העיקרי הוא כמובן תג המחיר הגבוה והעובדה שלא כל רמות הגימור מגיעות עם מערכת הבטיחות.

מה צריכת הדלק בפועל (בנהיגה רגועה יחסית) ? שמעתי על צריכה משולבת של 1:10.

בנוסף, עשיתי נסיעת מבחן גם על הKONA החדשה של יונדאי - 177 כ"ס, מנוע טורבו 1600, עם אופציה ל4X4 אם זכרוני אינו מטעה.

האם ניתן להשוות בכלל בין שני הרכבים הללו? אשמח לשמוע חוות דעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני בחנתי את הקונה, היא הרגישה לי פחות איכותית ומרשימה מה xv בכמה רמות.

אני חושב שגם מבחינת צריכת דלק, טורבו עם 4x4 קבוע כנראה יגרור צריכה דלק גבוהה יותר מה xv.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנהוג ב xv 1.6 ברמת איי סייט, להלן התרשמות קצרה:

1. הרכב נוח. לא משנה אם תיכנס לבור, תעלה על באמפר, או סתם מצע משובש.. המתלים סופגים את הכל בשקט מופתי. יש לציין שגרסאות ה 1.6 מגיעות עם חישוקי 17" ואילו ה 2.0 הבכירה מגיעה עם 18" - לא יודע עד כמה זה ישפיע או שלגרסה זו כיול מתלים אחר.. הזמנתי נסיעת מבחן בדגם 2.0 e.s.

בנוסף, הרכב שקט בזמן נסיעה, הן מבחינת רעשי דרך והן מבחינת בידוד רעשי מנוע. היבבה המסורתית של תיבות רציפות לא מטרידה פה - במיוחד בהשוואה לדור הקודם.

2. בתור סובארואיד שתמיד ידע להתפשר על חוסרים בדגמי סובארו, יצאתי מהרכב בסוג של גאווה - אף פעם לא הרגשתי טוב אחרי ישיבה בסובארו.. גם לא באאוטבק המפוארת. ה xv לעומת זאת נתן לי תחושת עושר מסויימת, החומרים, המושבים, המרקמים, הכפתורים, הגרפיקה של המסכים.. ללא שום ספק קיימת קפיצת מדרגה במיוחד שהרכב מבוסס על אמפריזה ולא איזה רכב מקטגוריה גבוהה יותר.

גם המרווח מאחור בסדר גמור גמור לשני אנשים. תא המטען קטן ולא מתאים למי שמוביל מטענים גדולים..

3. מערכת האיי סייט הרשימה - בקרת שיוט אדפטיבית יעילה כולל התראה ויזואלית בדמות תרשים ברור במסך העליון. זוג העיניים דואגים "לבלום" את הרכב בתחילת נסיעה במידה ויש מכשול מקדימה, אותו דבר עושים החיישנים המקוריים מאחור.

4. ה keyless מוסיף המון לתחושת העושר והנוחות.

5. מנוע 1.6 לא חזק, אבל לא ממש עגלה. עליתי לרכב עם צפיות נמוכות מאוד, ולא התאכזבתי. אפילו העליה מצומת כברי לכיוון מעלות לא גרמה לה להיחנק.. הרכב יהיה מספיק זריז למי שגר בין גדרה לחדרה אבל לא מעבר לזה.

6. לא ירדתי לשטח..

לפני שנתיים הזמנתי xv פרימיום עם מנוע 2.0 שעלה בזמנו 166 לפני הנחות (למי שמתלונן על תמחור הדור החדש..) ובשניה האחרונה ביטלתי כי לא הייתי משוכנע שהרכב מספיק מלוטש ושזה מה שאני רוצה..

היום אני נמצא באותו מצב, רק שהפעם אני מאוד שלם עם הבחירה. הבעיה שקיימת בעיית מלאי קשה בדגם הבכיר שהזמנתי, זמן אספקה משוער מאי יוני.

עריכה אחרונה על ידי LEGACY 1.8

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה ליעץ מבלי לדעת העדפות של השואלת.

האם יש צורך ברכב בעל יכולת שטח מסויימת? כי זה היתרון המשמעותי ביותר שיש לסובארו על פני התחרות.

האם המרווח בקונה מספיק לך? כמה אנשים יסעו ברכב?

לשימוש משפחתי, תא המטען של הסובארו עלול לאכזב.

הגדרת צרכים, אופי הנסיעה ותקציב. תעזור לייעץ לך יותר טוב.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב ישמש רוב הזמן לנהג יחיד/2 נוסעים בשנה שנתיים הקרובות.

מבחינת שטח אני לא מחפשת רכב שטח רציני, אבל כן יכולת לעבור דרכי עפר ובורות מבלי לחשוש שהגחון יפגע...

הסובארו יותר מרווחת מהקונה וגם יותר מרשימה, כפי שאמרו פה קודם. לכן היא ירדה מהפרק מבחינתי.

בגדול ההתלבטות שלי כרגע היא אם ללכת עם הלב - סובארו - שהתלהבתי ממנה מההתחלה, או ללכת על רכב יותר חסכוני ולא ג'יפון, למשל מאזדה 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה מציעה את הספורטז' 2.0 אורבן טופ במסגרת מבצע לשבוע ימים ב 10 אלף ₪ הנחה - 145 על הכביש. מחיר טוב לכל הדעות.

יש לי בעיה עם אספקת ה XV, אז התחלתי לבדוק כל מיני אופציות מסביב.

יש לציין שהדגם הנ"ל מגיע עם מסך מקורי וכפתורי הפעלה חיצוניים וגג פנורמי. חסרון, מושב נהג נמוך ללא אפשרות הגבהה.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגאסי, ה1.6 של ה XV עגלה מביכה, מניסיון ונהיגה על רכבים במפעל אצלנו בלשם.

אם כבר ה 2.0 תספק נסיעה יותר סבירה.

אם אין צורך ביכולות שטח אז אפשר להתפשר על הקיה,

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע 2 ליטר אצל סובארו מגיע עם צריכת דלק גבוהה , אם פותח השירשור מחפש פונקציונאליות הרי יש דילים מעולים ביד שניה 0 ק"מ למגוון שלם של רכבים , ההחלטה הבסיסית היא האם רוצים רכב מוגבהה ואו משפחתי רגיל, זו נקודת המוצא.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...