Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקרה שקרה לי ברגל, בשריר. למה ואיך זה קורה?

super-man
שימו לב! השרשור הזה בן 2288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה קרה שפתאום בחורף התחיל להיות מאוד קר פה לאחרונה? :-o

תמיד היו מזלזלים בחורף הישראלי. אני לא זוכר שהיה כ"כ קר.

אתה רציני?? החורף הכי חם בעשור האחרון, בערך.

בהחלט כדאי שתיבדק... או שתתלבש, לא יודע (??).

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

הייתי ניגש לרופא משפחה ועושה בדיקות דם ושתן, רק ליתר בטחון.

פיפי צורב יכול להיות קשור להרס של שריר, לא בהכרח מן הסתם. אני הייתי ניגש לרופא המשפחה.

עריכה: אם קר לך בחורף הלוהט הזה אולי אתה גם אנמי.

סתם. :)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבעתי תור לרופא משפחה. נבקש הפניה לבדיקת דם ובדיקת שתן.

טבע האדם שרק אחרי שקורה משהו הוא מתעורר. אי אפשר לברוח מזה (למרות שאני מאמין שהרוב פה הם לא כאלה).

אכן קר לי מאוד בחורף, אבל אולי זה גם קשור למשקל גוף. פחות מחמישים קילו על מטר שישים וחמש-שש-שבע.

וגם לא מרבה לאכול בשר (אמרת אנמיה וזכרתי שזה קשור כשלא אוכלים בשר).

בקיצור צריך לעשות שינוי. בדיקות שגרתיות לא רק כשקורה משהו. להתחיל לאכול קצת יותר מגוון. פעילות גופנית.

מסוג הדברים שתמיד כותבים ועושה הרגשה טובה, השאלה אם משהו מזה יצא לפועל.

אני מאמין שכן. כבר ביום ראשון אני אצל הרופא משפחה.

משתדל לאכול דברים שבדרך כלל לא הייתי אוכל במהלך היום. קצת אגוזים ממה שיש, קצת ירקות אפילו סתם ככה. לשתות המון.

נשארה הפעילות הגופנית.

למדתי מהתגובות כאן שאפשר להזמין וויטמינים ותוספי תזונה מהאינטרנט, ושאין צורך לחשוש.

מדובר בחיסכון לא קטן בכלל (הסתכלתי על מחירים של כמה מוצרים, הפערים גדולים). למדנו משהו חדש. תודה.

שבת שלום חברים, חורף בריא ונעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשתות המון.

מיתוס. לא זו בלבד שלא צריך לשתות המון, אלא גם שבמקרים קיצוניים זה מזיק.

צריך לשתות מספיק, לא המון.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שמשקל הגוף שלך נמוך ביחס לגובה.

לגביי קור - פשוט תתלבש טוב, קנה ביגוד טרמי אם ממש קר לך, מעיל טוב. אם אתה רוצה קנה טרמוס טוב שישמור לך על השתיה חמה, זה גם נחמד בבקרים/ערבים קרים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יא ווראדי איזה משקל נוצה :-)

עכשיו ברור למה קר לך, אין לך טיפת שומן מחבקת ומחממת.

פשוט תתלבש טוב יותר. גם טייץ או איך שלא קוראים לזה היום (ביגוד טרמי? בחיאת. טייץ) יכול לעזור במידה ואתה מסתובב הרבה בחוץ.

תרמוס גם רעיון טוב.

לפני שאתה מתעסק עם ויטמינים והזמנות, תתחיל עם המובן מאליו. לך זה כנראה לא היה מובן מאליו שאתה רזה מהממוצע, ולרוב זה מתבטא ברגישות גבוהה יותר לקור.

התער של אוקהם וכו'.

נ.ב.: מצטרף לאי-המלצה לשתות המון. שטויות שנופחו ע"י התשקורת עם חרושת שמועות בסגנון טלפון שבור עם אפס בסיס רפואי/אמפירי.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Iherb אתר מעולה להזמנת תוספי מזון .

משלוחים מהירים, מחירים נמוכים.

יש הסבר מפורט לגבי מינון, תוקף, מה כולל כל דבר. הרבה יותר זול מאשר בארץ ( אומגה 3, שמן שום, ויטמין C ועוד ).

סתם דוגמה למגנזיום ציטרט :

Check out this product I found on iHerb.com. http://il.iherb.com/Now-Foods-Magnesium-Citrate-120-Veg-Capsules/698?rcode=LAD6325

מחזק את IHERB, זה המקום הקבוע שלי להזמנות תוספים וויטמינים, אני משתמש קבוע במוצרים של חברת NOW ובמקרה משתמש גם במגנזיום הנ"ל.

בכל העניין של לשתות המון ומיתוסים וכו' - אני שותה כ 1-2 ליטרים מים ביום (כולל תה לדוגמא), ויכול לומר בפה מלא שאני מרגיש טוב וערני יותר מאשר שתיתי חצי ליטר או לפי חשקים.

שתן צהוב זה לא הכי טוב, לפעמים שלא שותים מספיק הוא גם צורב, וכמובן הגוף יותר עייף ללא נוזלים שכן חילוף חומרים מואט בזמן חוסר נוזלים בגוף, וגם יש את עניין תרומת הנוזלים לעור חלק יותר.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שותה מספיק (במקרה שלך בין ליטר לשניים) ולכן מרגיש יותר טוב מאשר כשאתה שותה מעט מדי.

הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...