Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירשור היכרות - אוטוריטי - סטארטאפ בתחום הטיפולים לרכב

autority.co.il
שימו לב! השרשור הזה בן 2008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרכב הוא שברולט ספארק 2011.

אתה יכול לרשום לנו בבקשה איזה טיפול? כלומר כמה ק"מ היה לרכב או אם זה היה טיפול שנה שניה/שלישית וכו'.

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שירות חדש בעולם הרכב הוא מבורך בעיני, ואני אוטומאטית עומד מאחורי כל יזם שמרים משהו - מניסיון אישי אני יודע כמה זה מיגע להיות יזם, וכמה זה מרגש לראות את האתר שלך עולה לאויר.

כמה הערות (שלאו דווקא קשורות ישירות לרכבים):

- שווה לקחת כתב שיווקי טוב ולעבור שוב על האתר, יש פה ושם טעויות טכניות/ניסוחיות/טעויות בעברית/משפטים מורכבים מדי.

- ברשימת המוסכים לא לגמרי ברור לי מה אומר "מוסמך אוטוריטי", איך אתם בודקים את המוסכים?

- יש איזושהי הצהרה באתר שלכם שבדקתם באופן אישי את כל חלקי החילוף - בעיני זו הצהרה קצת יומרנית, אני חושב שמספיק להסביר שאתם עובדים עם פירמות מוכרות/עם חלקים מקוריים/תואמי מקור, וכו'.

- עדיין לא הצלחתי להבין אם מעבר למגרש המחירים יש עוד מגרש שאתם משחקים בו.

אבל בשורה התחתונה - קשה להקים מיזמים, יש אינסוף מכשולים ויש הרבה סקפטים (כמוני) בדרך, ולכן זה כיף לראות מיזם חדש שנפתח. בהצלחה!

:-)

תודה רבה על ההתעמקות ועל הפידבק! כיף לקרוא ומזה אנחנו לומדים הכי הרבה, ואחכ יכולים להשתפר.

- מסכימים איתך בנוגע לכתיבה השיווקית - עובדים על זה.

- יש עמוד באתר, "תקן אוטוריטי", שמפרט מה התקן שלנו למוסכים ה"מוסמכים", אך יתכן שיש מקום לחדד.

- מסכימים גם כאן, אמנם אנחנו בוחרים מראש כל פירמה איתה אנחנו עובדים אך אכן מעט יומרני להגיד שבדקנו כל חלק וחלק :)

- נשמח אם תחדד את השאלה. הכוונה האם יש ערך מוסף מעבר למחיר הזול יותר? אם כן, אז כמובן, המטרה היא לאפשר לכל אדם (גם (או בעיקר) מי שכמעט לא מבין כלום בתחום הרכב) לעבור את חוויית המוסך בביטחון וודאות מלאים. מהבחינה הזו באתר אפשר לקבל את הצעת המחיר בקליק וללא חיכוך עם ענף המוסכים, להגיע למוסך כשהכל ידוע ומוכן מראש (ערכת טיפול על שם הלקוח כבר נמצאת במוסך וצוות המוסך מצפה להגעת הלקוח ביום שנקבע מראש), שירות הלקוחות שלנו זמין לכל שאלה וייעוץ גם בזמן הטיפול, ובסוף הטיפול מדרגים באופן אובייקטיבי, כשהמוסכים רוצים לקבל דירוג חיובי.

שוב, המון תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון מבורך, גם כניסתה של רשת בוש לתחום המוסכים תגרום לנו הצרכנים לתחרות טובה ללקוח.

תודה רבה!

אמת. מאחורי הקלעים בשוק מתחוללת תחרות עזה שלא מגיעה לכיס של הצרכן. אנחנו מאמינים שבסופו של דבר אפשר להוביל לירידת מחירים כללית בשוק.

אנחנו שמחים גם על תחרות ורשתות מתחרות, אמנם זה מקשה עלינו לפעמים, אבל בסופו של דבר זה גורם לנו לרוץ קדימה וכל הזמן לנסות להשתפר.

:)

עריכה אחרונה על ידי autority.co.il
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפתיע אותי שהרכב שלי לא ברשימה אבל יוזמה יפה מאוד ובהחלט קצת שונה.

המון בהצלחה!

הרבה ספונסרים הגיעו לפורום ונעלמו כשחברי הפורום הקשו עליהם (לא בקטע רע, אלא כשהעירו משהו למשל), מקווה שאיתכם זה יהיה שונה.

מקווה שתישארו איתנו למרות הקשיים שבטח עוד יערימו עליכם פה (הכל למטרה טובה, לא בשביל להרע) ושנראה אתכם פעילים!

אז שוב, בהצלחה!

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפתיע אותי שהרכב שלי לא ברשימה אבל יוזמה יפה מאוד ובהחלט קצת שונה.

המון בהצלחה!

הרבה ספונסרים הגיעו לפורום ונעלמו כשחברי הפורום הקשו עליהם (לא בקטע רע, אלא כשהעירו משהו למשל), מקווה שאיתכם זה יהיה שונה.

מקווה שתישארו איתנו למרות הקשיים שבטח עוד יערימו עליכם פה (הכל למטרה טובה, לא בשביל להרע) ושנראה אתכם פעילים!

אז שוב, בהצלחה!

היי,

המון תודה!

האמת, ציפינו שלקבל הרבה יותר אש וריקושטים :) ברור לנו שזה גם יגיע ובינתיים אנחנו שמחים על הפירגון והדיון. אנחנו בעד, ענף הרכב מלא באינפורמציה ודעות שונות, ובכל מקרה אם נגלה שעשינו טעות כלשהי (אין ספק שעוד נעשה..) אנחנו מבטיחים לעשות מה שצריך כדי לתקן. המטרה הסופית היא לעשות שינוי בענף התחזוקה ואנחנו מאמינים שהרבה מחברי הפורום חולקים איתנו רצון משותף בנושא.

נ.ב.

איזה רכב יש לך? מיני?

במצב כזה אנחנו יכולים גם לסייע לפעמים, בדרך כלל נצטרך שתשתף אותנו בהצעת מחיר שקיבלת ממוסך יבואן ואז נערוך הצעה מקבילה ואטקרטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש לי מיני, קופר אס R56 ליתר דיוק.

יש עוד זמן עד הטיפול, אבל מבטיח לשתף בהצעה של מוסך יבואן ולו בשביל הבדיקה וההשוואה.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתם מספקים קיט טיפול גם ישירות ללקוח?

אני למשל אשמח קבל קיט טיפול תקופתי אבל לעשות את הטיפול בעצמי...

היי,

זה לא תחום העיסוק שלנו אבל נשמח לנסות לעזור, גם אם רק באינפורמציה מדויקת ומחירים.

אתה מוזמן ליצור קשר איתנו קשר במייל [email protected] או במספר 072-257-1212.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה:

נניח והזמנתי קיט טיפול, נכנסתי לטיפול והתגלה כי צריך להחליף בלמים. רשום באתר שלכם את המחיר פחות או יותר.

האם את הבלמים המוסך מספק, או אתם בקיט?

כי אם אתם, האם זה עלול לקחת זמן עד שזה יגיע או שמסופק בקיט הבסיסי?

במידה וזה המוסך מספק את הבלמים, מי מבטיח לי את המחיר, ושהמוסך לא ינסה להשלים הכנסה דרך זה, וכן מי מבטיח איזה בלמים אקבל, מקורי, סיני, איטלקי. זה קצת בעיה.

עריכה אחרונה על ידי chaimb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפיאט 500 הטיפולים שלכם הם כל 30 אלף(למרות שזה מה שיבואן והיצרן אישרו ביחד) לא לגיטמי לדעתי לפחות להמליץ ללקוחות טווחי טיפולים שכאלה בלי הערה של טיפול לפחות פעם בשנה.

בנוסף חסר לכם טיפול 120 אלף בפיאט 500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי לאתר שלכם, ואכן יצא לי מחיר יותר נמוך בכ-400 שקל, ההצעה דרך אגב מאותו מוסך שאני מטפל בו.

אך גם יש טיפה חוסר דיוק, קיבלתי גם מחיר על החלפת צלחות ורפידות בבלמים אחוריים, שבכלל ברכב שלי יש בלמי תוף מאחורה..

Kia Niro 2018 | Honda civic 94 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר רק על מכוניות מחוץ לתקופת האחריות, או שגם חדשות?

כמה יעלה למשל טיפול 15,000 לסיטרואן קקטוס 2016 1.2 ידני אטמוספרי? (לא מופיע באתר), ובאיזה מוסכים הוא מבוצע?

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתי כדוגמא (מאחר ואין את הרכב שלי ברשימה) עלות טיפול לרכב קיה ריו, ואם פילטר השמן עולה כמעט פי 3 ממה שנמכר בחנות חלפים, אני לא מבין איפה החסכון פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...