Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירשור היכרות - אוטוריטי - סטארטאפ בתחום הטיפולים לרכב

autority.co.il
שימו לב! השרשור הזה בן 2027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

א. ממליץ לכם לקחת חלק נכבד מההערות כאן בערבון מוגבל (כולל את ההודעה הזאת בעצמה!), מהסיבה הפשוטה שרוב המגיבים הם לא בדיוק קהל היעד שלכם. מי שיודע מחירים של פילטרים ושמנים, מכיר צמיגויות ותקנים, חופר על oem או מרווח טיפולים - הם אחוז מאוד קטן מהחברה, והם כנראה ימשיכו ליסוע לרון או לגבע או לאורן או לכנופיה...

הכיוון שלכם צריך להיות על ממשק משתמש פשוט ואינטואיטיבי, פריסה רחבה בכל ארץ, שקיפות ומחירים טובים.

כמובן שיותר פיצ'רים שיקלו על החיים (סתם זורק רעיון להמחשה, לאו דווקא נכון - במידה וקבעתי תור לטיפול - התור יירשם כאירוע אצלי ביומן (כולל כתובת וכו')

ב. ייתכן שיש מקום לשירות פרימיום של לקיחת והחזרת הרכב, רחיצה, תזכורות על טיפולים / טסטים / ביטוחים.

בקיצור, כלי שלם לניהול אחזקת הרכב

היי,

נקודות מדוייקות וטיפים מעולים!

החזון הוא לאפשר לכל אדם (שלרוב אינו מבין כלום ברכב) לעבור את החוייה בביטחון וחסכון.

עם הזמן גם להתרחב לשירותים נוספים בעולם הרכב, או כמו שאמרת מדויק יותר - כלי שלם לניהול אחזקת הרכב.

ציינו מספר פעמים בתגובות שברור לנו שידוע לנו שכאן בפורום נמצאים הרבה מקצוענים ופעילים בענף ולא לכולם השירות שלנו יתאים. במקרה כזה אפשר להשתמש באתר שלנו לקבל במספר קליקים את מפרט היבואן, להתייעץ בכל דבר, ואם רוצים גם לנסות אותנו אז בכלל נשמח, במצבים כאלה נשמח לגלות גמישות בהרכב החלקים.

תודה רבה! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי, תודה על הפידבק ועל שבחנת את הצעת המחיר לעומק.

1. טופל, תודה רבה!

2. כמעט תמיד (מבדיקות עד היום) המחירים שלנו אטרקטיביים - בכל אופן נעשה בדיקה לגבי הטיפולים לרכב שלך.

3. אנחנו דורשים מהמוסכים להשתמש ב 3-4 פירמות מוכרות בשוק אותן אנחנו מכירים והן משווקות בהצלחה רבה בארץ. לקהל הרחב שם הפירמה לא אומר כלום אלא רק מבלבל (מחפשים את המילה מקורי בלבד..), בפורום ישנם אנשי מקצוע ופעילים בתחום להם נשמח לפרט את סוג הרפידות בהתאם לסוג הרכב הספציפי. הפירמות אירופאיות ולפעמים גם קוראניות, לא סיניות כמובן.

4. במפרט היבואן מפורטת החלפה ב-160,000 ק"מ, ומכיוון שלרוב אנשים מגיעים לטיפול כל 15,000 ק"מ - החלפת נוזל הקירור מופיעה בטיפול 165,000. מצורף צילום מסך ממפרט היבואן.

[ATTACH=CONFIG]499304[/ATTACH]

לסיכום, אין ספק שאנחנו עושים טעויות לפעצים ושעוד נטעה בעתיד, אבל אנחנו מבטיחים תמיד לבדוק את עצמנו ולתקן בהקדם כשצריך. שוב תודה :)

בדקתי שוב, אכן בוצע תיקון ועם גישה כזו בהחלט איחולי ההצלחה נעשים יותר ויותר חמים!

לגבי המחירים, כן, עבודות מסוימות אכן יותר זולות.

לעיתים עיקר ההפרש נובע מהפער שבין מחיר חלף מקורי לחליפי. אמשיך לעקוב.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירות נחמד ומעניין. כמה הערות:

לא מצאתי את הרכב שלי (מאזדה מיאטה 2008 )

כשאני מתחיל לבחור, אני ממליץ להעלות את שם השדה אל מעל האינפוט, למשל בנפח מנוע השם נעלם *מיד* אחרי שבוחרים שנה והייתי צריך לעשות ריפרש לדף כדי להבין מה השאלה הייתה בכלל.

במסך "פרטי טיפול" אתם משתמשים באותה שפה גרפית לציין את המחיר שלכם אל מול היבואן, (טקסט לא לחיץ) וכפתורים לחיצים כמו "פרטים" ו"המשך לבחירת מוסך". לא מומלץ. כפתורים צריכים להיות מבודלים טוב יותר מטקסט בעיצוב שלהם.

הכפתור "המשך לבחירת מוסך" צריך איזה חץ או משולש הפונה לכיוון שמאל כדי להדגיש את העובדה שהוא יעביר אותי לשלב הבא.

התת-כותרות של "פירוט הטיפול..." ו-"טיפולים נוספים.." יכולות להיות לחיצות גם הן ולהציג פרטים נוספים (בנוסף לכפתור "פרטים").

בפירוט עלויות של טיפולים נוספים פתאום מתחילים לראות טווחי מחירים שזה קצת מבלבל, איך אני יודע מה יגבה ממני המוסך שתשלחו אותי אילו?

בעמוד ה"בחר מוסך ומועד..." הייתי מאפשר ל"צפה במחירון חלקים חילופיים" פר-מוסך.

בדירוגים הייתי מציג את זה בצורה המקובלת של כמות כוכבים. קל יותר לסרוק ככה וגם אני יכול לדעת מה הסולם. פה אני רואה מספר ולידו כוכב ולא תמיד בטוח אם מדובר על 2.7 כוכבים מתוך 5 או מתוך 10 או מתוך 3. בהמשך לזה את מספר הדירוגים שמים פשוט בסוגריים ליד. ככה עושים את זה בכמעט כל אתר מוביל.

הוי על "מוסמך אוטוריטי" מבלבל משתי סיבות: 1. בפעם הראשונה קראתי את זה כ"מוסך" בגלל שעד עכשיו נתקלתי במילה מוסך איזה 20 פעם. 2. אין לי מושג מה זה אומר בכלל "מוסמך אוטוריטי" (שיהיה לחיץ או עם אינדיקציה של סימן שאלה).

אחרי שאתה בוחר מוסך, ליד הציטוט של "לקוחות מספרים" מופיעה המילה "null", ככל הנראה כי חסר השם של הלקוח.

האיזור של "בחר תאריך" נראה כמו המשך סתמי של המידע על המוסך ולא כמשהו שדורש ממני תשומת לב מיוחדת ולכן אני מאמין שהרבה ילחצו סתם "המשך" בלי באמת לבחור.

הכפתור הסופי "בצע" מוזר, הייתי מצפה למצוא משהו יותר אינפורמטיבי כמו "בצע הזמנה", "סיים הזמנה".

פרטי הטיפול שמופיעים בעמוד "סיכום הזמנה וביצוע תשלום" שונים מאלו שראיתי בעמוד הראשון (מספר שורות אחר לגמרי של פירוט).

עריכה אחרונה על ידי HyperViper

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי שוב, אכן בוצע תיקון ועם גישה כזו בהחלט איחולי ההצלחה נעשים יותר ויותר חמים!

לגבי המחירים, כן, עבודות מסוימות אכן יותר זולות.

לעיתים עיקר ההפרש נובע מהפער שבין מחיר חלף מקורי לחליפי. אמשיך לעקוב.

תודה, התכוונו לזה כשאמרנו שתמיד נבדוק את עצמנו ונתקן בהקדם :)

דרך אגב, אנחנו בטוחים שתמצא הפרשים גם בעלויות העבודה. בנוסף הרבה פעמים הפער במחיר החלקים הוא לא רק במוצר מקורי מול חליפי, מדובר הרבה פעמים על חלק מקורי מול תואם מקורי (למשל מצת מקורי מול מצת של NGK, אותו המצת בדיוק), לפעמים גם במוצר מקורי מול מקורי (למשל שמן מנוע מקורי (מוטורקראפט) למאזדה מול אותו השמן במוסך היבואן, אצלנו מתומחר ב-150 ש"ח כולל מע"מ ואצל היבואן בכ 170-190 לפני מע"מ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירות נחמד ומעניין. כמה הערות:

לא מצאתי את הרכב שלי (מאזדה מיאטה 2008 )

כשאני מתחיל לבחור, אני ממליץ להעלות את שם השדה אל מעל האינפוט, למשל בנפח מנוע השם נעלם *מיד* אחרי שבוחרים שנה והייתי צריך לעשות ריפרש לדף כדי להבין מה השאלה הייתה בכלל.

במסך "פרטי טיפול" אתם משתמשים באותה שפה גרפית לציין את המחיר שלכם אל מול היבואן, (טקסט לא לחיץ) וכפתורים לחיצים כמו "פרטים" ו"המשך לבחירת מוסך". לא מומלץ. כפתורים צריכים להיות מבודלים טוב יותר מטקסט בעיצוב שלהם.

הכפתור "המשך לבחירת מוסך" צריך איזה חץ או משולש הפונה לכיוון שמאל כדי להדגיש את העובדה שהוא יעביר אותי לשלב הבא.

התת-כותרות של "פירוט הטיפול..." ו-"טיפולים נוספים.." יכולות להיות לחיצות גם הן ולהציג פרטים נוספים (בנוסף לכפתור "פרטים").

בפירוט עלויות של טיפולים נוספים פתאום מתחילים לראות טווחי מחירים שזה קצת מבלבל, איך אני יודע מה יגבה ממני המוסך שתשלחו אותי אילו?

בעמוד ה"בחר מוסך ומועד..." הייתי מאפשר ל"צפה במחירון חלקים חילופיים" פר-מוסך.

בדירוגים הייתי מציג את זה בצורה המקובלת של כמות כוכבים. קל יותר לסרוק ככה וגם אני יכול לדעת מה הסולם. פה אני רואה מספר ולידו כוכב ולא תמיד בטוח אם מדובר על 2.7 כוכבים מתוך 5 או מתוך 10 או מתוך 3. בהמשך לזה את מספר הדירוגים שמים פשוט בסוגריים ליד. ככה עושים את זה בכמעט כל אתר מוביל.

הוי על "מוסמך אוטוריטי" מבלבל משתי סיבות: 1. בפעם הראשונה קראתי את זה כ"מוסך" בגלל שעד עכשיו נתקלתי במילה מוסך איזה 20 פעם. 2. אין לי מושג מה זה אומר בכלל "מוסמך אוטוריטי" (שיהיה לחיץ או עם אינדיקציה של סימן שאלה).

אחרי שאתה בוחר מוסך, ליד הציטוט של "לקוחות מספרים" מופיעה המילה "null", ככל הנראה כי חסר השם של הלקוח.

האיזור של "בחר תאריך" נראה כמו המשך סתמי של המידע על המוסך ולא כמשהו שדורש ממני תשומת לב מיוחדת ולכן אני מאמין שהרבה ילחצו סתם "המשך" בלי באמת לבחור.

הכפתור הסופי "בצע" מוזר, הייתי מצפה למצוא משהו יותר אינפורמטיבי כמו "בצע הזמנה", "סיים הזמנה".

פרטי הטיפול שמופיעים בעמוד "סיכום הזמנה וביצוע תשלום" שונים מאלו שראיתי בעמוד הראשון (מספר שורות אחר לגמרי של פירוט).

היי, המון תודה על ההערות ועל המעבר המעמיק על האתר והפלואו. יש לא מעט נקודות בהן אנחנו מסכימים, כל הזמן עובדים על שיפור האתר וחווית המשתמש, אנחנו בטוחים שעוד תראה חלק מההצעות שלך יוצאות אל הפועל בעתיד.

למרות שהרכב שלך לא נמצא כרגע באתר, אתה מוזמן לפנות בכל שאלה או התייעצות אם תרצה (בלי התחייבות כמובן), נוכל גם להתאים לך טיפול באופן פרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

שירות מבורך ,ואכן ניתן לראות שאתם עושים מאמצים גדולים מאוד בכדי לשפר ולהשתפר (עברתי על כל התגובות פה) !

שמתי לב שאין לכם באתר מיצובישי לנסר משנת 2008 ומטה , אני בעלים של מיצובישי לנסר שנת 2005 ואשמח שתעדכנו באתר טיפולים לרכב הנ"ל .

כמו כן ,אשמח לעזור בהקשר לרכב הנ"ל במידה ותצטרכו שגרת טיפולים ,הצעות מחיר וכו'.

בהצלחה רבה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

נזכרתי היום בכם ונכנסתי לבדוק מה השתנה ולאן התקדמתם.

נראה שהפרוייקט עדין במצב שהיה בעת פתיחת האשכול, לצערי לא ראיתי באתר שהשגתם שיתופי פעולה עם מוסכים בצפון ובדרום

וגם בתפריטי הרכבים לא נוספו דגמים (רלוונטיים כמובן לא משהו נדיר).

האם קידום הפטלפורמה הוקפא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לנאמר, גם אני לא מצאתי שום מוסך באזור חיפה והקריות, חבל כי המחיר נשמע הוגן (איפשהו בין מוסך פרטי רגיל לבין המורשה).

שאלה נוספת - בחרתי בסוזוקי סוויפט, למה בחשבון יש נוזל בלמים 30 שח? באמת יהיה נחמד מאוד להחליף נוזל בלמים כל טיפול 10K, אבל אני בספק אם זה עולה רק 30 שח ושמיכל אחד של נוזל יספיק לכל הרכב.

האם הצעת המחיר שקיבלתי (490) כוללת החלפת נוזל בלמים? כולל שאיבה מכל אחד מהגלגלים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...