Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירשור היכרות - אוטוריטי - סטארטאפ בתחום הטיפולים לרכב

autority.co.il
שימו לב! השרשור הזה בן 2008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוצה לחזק את אלי בנקודה הזו.

אני בדקתי עבור יונדאי i20, שמסנן שמן עולה בחנות 40-50 (המחיר תלוי בכמות המתווכחים עד ללקוח), אתם מוכרים ב-65₪.

אז יגיע אדם פשוט מן השורה, יכנס לאתר יראה את הרשימה, וירוץ לקנות. ישלם עוד כמה שקלים פחות. אתם הפסדתם אולי לקוח (כי הוא יכנס שוב לאתר בפעם הבאה לקראת הטיפול), אבל הפסדתם כסף.

הרעיון שאין מתווך, הוא לא אמין במקרה הזה. במיוחד בתחום הפלאגים (בחנות חלפים עולה 50-60, ובאתר כתוב 140₪)

עריכה: מה היתרון שלכם על אנג'י? להם יש אפליקציה שנותנת נתונים על הרכב דרך OBD, וגם נותנת שירות של מוסכים מורשי משרד התחבורה, כולל בקשה להצעת מחיר.

היי,

כמו שכתבנו לאלי, החסכון אצלנו הוא לרוב בעלות הכללית, אנחנו לא יכולים להבטיח שכל חלק וחלק בנפרד יהיה זול יותר. למרות זאת אנחנו כל הזמן בודקים מחירים ומשנים כשצריך. לעניות דעתנו הפרש של 15-20 ש"ח במסנן מסויים היא סבירה, בהינתן שסך עלות הטיפול היא זולה יותר כמובן.

העלות של הפלאגים היא גבוהה יותר בחנויות מאשר המחיר שציינת, נשמח שתבדוק שוב (גם אנחנו נעשה את זה), שים לב שהמחיר אצלנו הוא לפלאגים מקוריים וכולל מע"מ.

ברור לנו שהגענו לפורום של מקצוענים ואוהבי התחום, ולא לכל אחד השירות שלנו יתאים, הענף מלא באינפורמציה ובהעדפות שונות.

אכן מי שמבין יכול לבדוק באתר וללכת לקנות חלקים בעצמו לפי המפרט שמצויין אצלנו - אין לנו שום בעיה עם זה, להיפך, הקונספט הוא שקיפות מלאה וללא התחייבות לטוב ולרע - אנחנו רוצים שכולם יבדקו אצלנו (ובכנות חושבים שלכל בעל רכב כדאי), לאחר מכן התפקיד שלנו הוא לעצב חוויית שירות שבה כל בעל רכב מרגיש ביטחון בזמן הביקור במוסך, וגם חוסך.

היתרון שלנו על אנג'י - אצלנו מתקבלת הצעת מחיר אחידה בכל המוסכים ובאופן מיידי באתר, לא הצעה במכרז הפוך בין מוסכים בה רוב בעלי הרכבים לא באמת יכולים לדעת מה מציעים לו ולהבין מאיפה בדיוק ההפרשים בין הצעות שונות. אנחנו שולחים ערכת טיפול על שם הלקוח למוסך מה שמייעל את התהליך (כשאתה מגיע הערכה נמצאת במוסך מראש והצוות במוסך מצפה להגעתך) ויותר חשוב מזה כך אנחנו מבטיחים שמה שבדקנו ואמרנו זה מה יתקבל בוודאות של 100%. בנוסף, לרוב אנחנו זולים יותר.

עוד דבר הוא שאצלנו יש שירות לקוחות זמין לכל שאלה או התייעצות גם בזמן הטיפול, המטרה היא שכל אדם יוכל להרגיש ביטחון מלא בזמן הביקור במוסך.

לטובת אנג'י - אנחנו מתעסקים כרגע בטיפולים שוטפים בלבד והם במגוון שירותים. האפליקציה שלהם לא רעה בכלל לדעתנו, מחוברת לרכב ומספקת נתונים שלעיתים כדאי לדעת. הם גדולים יותר כרגע (יותר מוסכים ביותר אזורים בארץ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הצעת ייעול: לצד ההמלצה לטיפול יש להציג את פירוט שגרת הטיפולים על פי ספר יצרן. וגם לאפשר באתר פונקציה שמאפשרת ללקוח להצביע על טעות (חוץ מלפנות במייל), במקרה של אי התאמות. למשל, הרצתי לניסיון טיפול לפיג'ו 208 כי אין 2008. קפיצה בין טיפולים שהאתר נותן היא 20,000 (במציאות זה 15,000). החלפת מצתים מומלצת בטיפול 80,000 - בפועל זה 60,000. בפירוט עלויות מופיעים 4 מצתים כשהמנוע הנבחר הוא בעל 3 צילינדרים (?). בקיצור, הרעיון נחמד אבל זה עדיין לא שם.

היי,

תודה על הפידבק! נשקול את הוספת שגרת הטיפול, לרוב עודף מידע פשוט מבלבל אנשים באתר (בכל אתר..).

ההמלצה גם שלנו באופן כללי היא לטפל כל 15,000 ק"מ ולפחות כל שנה, אך יש אי וודאות קלה בנוגע לטווח המומלץ ע"י היבואן שנבדקת ממש עכשיו, אם נגלה שזו טעות נתקן מיד באתר.

ההמלצה היא לצורך העניין טיפול כל X ק"מ או שנה, הראשון מבניהם, ואז לפי חישוב טיפול של שנה רביעית, טיפול 80 המופיע באתר הוא בעצם טיפול 60.

תודה לגבי מספר הצילינדרים במנוע הנ"ל - מיד תיקנו את זה באתר וגם המחיר הטיפול ירד! :)

אין לנו ספק שאנחנו טועים לפעמים ושעוד נטעה בעתיד, סטארטאפ למעשה כמעט אף פעם לא "נמצא שם", תמיד מתקדמים מהר וצריכים לגלות גמישות לשינויים ועושים את המקסימום. מה שכן - אנחנו מבטיחים תמיד לבדוק את עצמנו, להגיד שטעינו, לקחת אחריות ולתקן במהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון יפה עם פוטנציאל גדול.

רציתי לנסות אותכם עם טיפול לארטאז' אבל בשלב בחירת המוסכים אין אפילו משהו אחד בחיפה,עמקים ובצפון בכללי (וגם בדרום לפי מה שאני רואה)..

ברור שאתם בתחילת הדרך אבל לפחות 1-2 באזורים מרכזיים שתוכלו להתחיל לרוץ מחוץ למדינת המרכז.

העיצוב של האתר נוח, לא הרגשתי שהתהליך מסורבל או קשה לנוויגציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי את הרעיון:

קונים סוג של קופון דרך האתר לטיפול איכותי והולכים איתו למוסך שאיתו אתם עובדים. החסכון הוא לא גדול כפי שכולנו חשבנו, אבל הנוחות כאן משחקת משחק לחבר'ה שלא מעוניינים לעשות סקר שוק רציני. אם נשווה את השירות שלכם למשהו שאנחנו מכירים, אז הוא בסגנון של WOBI בתחום ביטוח הרכב.

אז אני רוצה לתת עוד הערה:

רכב מבלד טיפולים שוטפים, הרכב מזדקן ומצריך להחליף חלקים שלא מוגדרים בספר הרכב/שגרת הטיפולים, לדוגמה: תושבות מנוע, מוטות קישור, בוקסות משולשים. הלקוח הישראלי אוהב שקיפות, במיוחד בתחום הזה. אתם צריכים לחשוב איך לשלב את השקיפות שאולי הלקוח יצטרך להחליף עוד חלק חוץ משגרת הטיפולים ועדין שיצא מרוצה.

אם בכלל תוכלו לשלב צמיגים ולעבוד מול פנצ'ריות, המהלך הזה יגרום למותג שלכם לעלות כלפי מלעה.

הרעיון יפה, יש לכם עוד עבודה. מאחל לכם בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אלי,

החיסכון לרוב הוא בעלות הכללית של הטיפול, לא במחיר של כל חלק וחלק, ה"משחק" שלנו הוא בהוזלה הכללית.

מעבר לכך היתרון הוא לא רק בהוזלה אלא גם בוודאות וקבלת המידע באופן שקוף וללא התחייבות. החזון הוא שכל אדם יוכל לעבור את הביקור במוסך בקלות וללא חשש.

דרך אגב, חשוב לנו לציין שברור לנו שבפורום כמו זה שנמצאים בו מקצוענים ואנשים פעילים בתחום הרכב והתחזוקה - לא לכולם השירות שלנו יתאים, אתה בטח יודע שהתחום רווי במידע ובהעדפות שונות לגבי חלקים ו/או טיפול ברכב. במצב כזה האתר יכול לעזור בקבלת המידע בקלות לגבי מפרט היבואן ועלות מוערכת של חלקים מסויימים לטיפול.

תודה על התגובה. ובכל זאת השלם מורכב מסך חלקיו (אלא אם אתה בן 3 ואז השלם מורכב מהשלם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של מיזם. לא יודע אם כתבתם את זה או לא כי לא עברתי על כל השרשור, אבל הנה רעיון לגבי נושא השקיפות. בביקור האחרון שלי בארץ מישהי מהעבודה שאלה אותי למה המוסך נתן לה הצעת מחיר של 3000 שקלים לטיפול. היא הייתה מאוד עצבנית מהסיפור, כי טענה שהמוסך נתן לה מחיר ראשוני של איזה 800 שקלים.

מבט זריז בהצעה והבנתי: קודם כל, המוסך תמיד נותן ללקוח פרטי הצעת מחיר לפני מע"מ, שזה מן הסתם פוגע בשקיפות ובאמינות וכל פעם שאני מדבר עם מוסך אני בשוק מאיך שהם לא מבינים את זה (אני שואל אותם אם הם היו מוכנים לקבל מחירים לפני מע"מ גם בחנויות אלקטרוניקה, במסעדות, בחנויות ביגוד וכדומה). דבר שני - הם דחפו לה בלמים קדמיים ואחוריים, מה שכמובן הוסיף כמעט 2000 שקלים למחיר.

מכאן: חשוב מאוד לתת הצעות אחרי מע"מ, ומומלץ גם להוסיף דוגמאות להחלפות מסוג בלאי שעשויות לצוץ בטיפול, כדי להכין את הלקוח הפוטנציאלי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוד רוצה להוסיף עוד משהו: אני לא יודע מי אתם וכמה אתם, אבל בהחלט אני מקווה שיש בניכם מישהו שקצת מבין במוכמאות, ואחד שמבין בלוגיסטיקה.

רוצה לתת לך עוד עצה: להוסיף שירות של "רכב יד 2": לתת איזה מידע על הדגם במילים ואיזה חלקים עלולים להחליף מלבד שגרת הטיפולים. לעשות השוואה בין דגם לדגם, ולמה כדאי לדעתכם ללקוח את הדגם הזה (סתם השוואה: יונדאי I30 מול סיטרואן C4, מה הסיכונים בקנית רכב כזה מול השני).

אני חושב שאדם שקצת מבין במכונאות יסביר שעלות החלפים ברכבים צרפתים פחות נגישה, ולכן עלות העבודה גבוה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בהצלחה :)

עדי

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה!

לי אישית יש 2 בעיות עם השירות

1: מה בעניין דברים שהם לא טיפול שגרתי, למשל שיפוץ סטרטר לפיאט 500 או החלפת שמנים לפיאט בראבו רובוטית שכוללים החלפת שמן מנוע + שמן גיר + נוזל קלאץ' + נוזל רובוט של הגיר, האם אפשרי לקבל הצעה עבור דברים כאלה? וגם אם כן לא בטוח הייתי מפקיד את זה בידי כל מוסך. עוד לדוגמא פשוטה בפיאט 500 לרוב החלפת מצמד כרוכה בהחלפת מזלג שרוב המוסכים כנראה לא יכירו ופה כבר נוצרת בעיה. האם השירות רק לטיפולים שוטפים?

2: כבעלים של שני רכבים מתוצרת פיאט יש לי ולחלק מגולשי האתר אני מאמין מוסך שרכש את האמון שלנו לאורך הזמן ואנו סומכים עליו, מרגישים בנוח איתו, דיי בטוח שחלק ניכר מהאנשים לא ירצו להיות שפני ניסוי הרי במקרה הרע זה מתבטא בעלויות נלוות קטנות או גדולות.

יש מצב שהייתי משתמש בשירות אם היה לי רכב מן המניין.

שוב שיהיה לכם בהצלחה והיוזמה ברוכה כמובן!

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

היי, קודם כל תודה על הפידבק.

נכון לימים אלה אנחנו מתעסקים בטיפולים שוטפים בלבד.

גם בהחלפות מסויימות בטיפולים דרך אגב יש מוסכים שמתמחים ברכב מסויים יותר או פחות, החלפות טיימינג ספציפיות למשל (לסובארו B3 או רכבים צרפתיים שונים), ואז נמליץ ללקוח על מוסך ספציפי כזה. גם אם הוא מעט רחוק יותר בשבילו.

מעבר לכך אנחנו משתדלים לחבר בין המוסכים בייעוץ תקלות ספציפיות שונות, מיוחדות לרוב, קורה שמוסכים שלנו פונים אלינו בבקשה למידע לגבי טיפול מסויים או בשאלה אם יש מוסך אחר שמתמחה ברכב מסויים ויכול להסביר משהו. זה יוצר אווירה נחמדה ומועיל לכולם.

בקשר לנקודה השניה, בגדול אנחנו מסכימים איתך, השירות שלנו הרבה פעמים מתאים למי שעדיין אין לו מוסך קבוע אך גם למי שיש לו ורוצה לבדוק את טיב "מערכת היחסים" עם אותו מוסך או רוצה לבדוק שירות/מוסך אחר. במצב כזה בכל אופן אפשר להשתמש באתר בכדי לקבל אינדיקציה לגבי הטיפול הקרוב (או אפילו הוצאות צפויות מוערכות לשנים הבאות), ולפעמים שמתגלה הפרש משמעותי, יש שבוחרים לנסות אותנו.

המערכת מספקת בשקיפות את כל הדירוגים והביקורות של לקוחות קודמים על כל מוסך, כך שזה לא ממש להיות שפן ניסוי אלא יותר חריגה מהרגל מסויים ובחירה מושכלת לפי ביקורות אותנטיות (רק מי שרכש וביצע טיפול מקבל את האפשרות לדרג את אותו המוסך בסיום הטיפול).

תודה רבה על הברכות, תמשיך לדגום אותנו מידי פעם וצור קשר בטלפון (072-257-1212) אם תרצה מתישהו לנסות את השירות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש צפי לפריסת מוסכים נרחבת יותר?

בבדיקה לגבי הרכב שלי כל המוסכים נמצאים בין הרצליה לאשדוד. כאשר לתושבי הצפון אין מענה.

היי,

כן, תוך כחודש וחצי נגיע עד נתניה ואולי גם חדרה ועד 3-4 חודשים מהיום נגיע לאזור חיפה והקריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהודעת הפתיחה התלהבתי מהרעיון והחלטתי לדגום את השרות גם.

התאכזבתי לגלות שתחת המותג פיאט יש רק את ה500, ואין אף דור של פונטו.

שלחתי הודעה עם הפרטים המדויקים של הדגם, הק"מ ופירוט של הטיפול האחרון ביום שישי בבוקר.

תיארתי לעצמי שביום שישי לא יהיה מענה, אך גם היום לא קיבלתי שום תגובה.

מבחינתי זה ממש לא דחוף ויש די זמן עד הטיפול הבא, אך היה נחמד לקבל מייל אוטומטי בסגנון של: פנייתך התקבלה, תטופל תוך X ימי עסקים.

כמובן בהצלחה בהמשך הדרך, המיזם יכול לעבוד לא רע עבור לקוחות מן השורה שמפחדים להיכנס לטיפול שגרתי.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהודעת הפתיחה התלהבתי מהרעיון והחלטתי לדגום את השרות גם.

התאכזבתי לגלות שתחת המותג פיאט יש רק את ה500, ואין אף דור של פונטו.

שלחתי הודעה עם הפרטים המדויקים של הדגם, הק"מ ופירוט של הטיפול האחרון ביום שישי בבוקר.

תיארתי לעצמי שביום שישי לא יהיה מענה, אך גם היום לא קיבלתי שום תגובה.

מבחינתי זה ממש לא דחוף ויש די זמן עד הטיפול הבא, אך היה נחמד לקבל מייל אוטומטי בסגנון של: פנייתך התקבלה, תטופל תוך X ימי עסקים.

כמובן בהצלחה בהמשך הדרך, המיזם יכול לעבוד לא רע עבור לקוחות מן השורה שמפחדים להיכנס לטיפול שגרתי.

היי,

שלחנו מייל עם הצעת מחיר כבר ביום שישי בשעה 12:50.

בנוסף גם ממש התלהבנו ופירגנו על הפירוט וההבנה בתחום :)

יכול להיות שהגיע אליך לספאם? זה קורה לנו לאחרונה ואנחנו מטפלים בזה. בקרוב כבר נרים טלפון לוודא.

אנחנו עובדים על כך שיהיו עוד דגמים של פיאט באתר.

תודה רבה על הפירגון, כיף מאוד לקרוא שהתלהבת מהרעיון ואנחנו מבטיחים לעשות מאמצים לא לאכזב.

עריכה אחרונה על ידי autority.co.il
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון יפה עם פוטנציאל גדול.

רציתי לנסות אותכם עם טיפול לארטאז' אבל בשלב בחירת המוסכים אין אפילו משהו אחד בחיפה,עמקים ובצפון בכללי (וגם בדרום לפי מה שאני רואה)..

ברור שאתם בתחילת הדרך אבל לפחות 1-2 באזורים מרכזיים שתוכלו להתחיל לרוץ מחוץ למדינת המרכז.

העיצוב של האתר נוח, לא הרגשתי שהתהליך מסורבל או קשה לנוויגציה.

המון תודה על שבחנת את כל התהליך ותודה רבה על הפידבק, כיף לקרוא.

1. מודעים ועובדים על העניין. תוך כחודש וחצי נגיע עד נתניה/חדרה, ועד כ 3-4 חודשים מהיום נגיע גם לחיפה והקריות.

2. למקרה ויש סיכוי שיתאים לך, קבל הצעה נחמדה מאיתנו - אנחנו מזמינים אותך למוסך הכי "צפוני" שלנו כרגע, במושב בצרה. אם זה תרצה - נספק לך בשמחה הנחה של 10% על המחיר הנקוב באתר. מוזמן ליצור קשר בפרטי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי את הרעיון:

קונים סוג של קופון דרך האתר לטיפול איכותי והולכים איתו למוסך שאיתו אתם עובדים. החסכון הוא לא גדול כפי שכולנו חשבנו, אבל הנוחות כאן משחקת משחק לחבר'ה שלא מעוניינים לעשות סקר שוק רציני. אם נשווה את השירות שלכם למשהו שאנחנו מכירים, אז הוא בסגנון של WOBI בתחום ביטוח הרכב.

אז אני רוצה לתת עוד הערה:

רכב מבלד טיפולים שוטפים, הרכב מזדקן ומצריך להחליף חלקים שלא מוגדרים בספר הרכב/שגרת הטיפולים, לדוגמה: תושבות מנוע, מוטות קישור, בוקסות משולשים. הלקוח הישראלי אוהב שקיפות, במיוחד בתחום הזה. אתם צריכים לחשוב איך לשלב את השקיפות שאולי הלקוח יצטרך להחליף עוד חלק חוץ משגרת הטיפולים ועדין שיצא מרוצה.

אם בכלל תוכלו לשלב צמיגים ולעבוד מול פנצ'ריות, המהלך הזה יגרום למותג שלכם לעלות כלפי מלעה.

הרעיון יפה, יש לכם עוד עבודה. מאחל לכם בהצלחה.

משהו כזה :)

למרות שאנחנו חושבים שגם לאחר סקר שוק רציני הרבה אנשים יקבלו אצלנו את המחיר הזול ביותר לחלקים איכותיים, ומעבר לזה השירות והביטחון בזמן הביקור במוסך הינם פקטור משמעותי להרבה בעלי רכבים.

ההקבלה ל-WOBI לא מדוייקת לגמרי, מכיוון שהטיפולים אצלנו אחידים מבחינת המחיר (וגם המוצר/חלקים) בכל המוסכים ולכל לקוח.

עם קבלת הצעת המחיר באתר מתקבלת גם טבלה נוספת בה כתוב מראש שיש דברים שאפשר לדעת רק לאחר בדיקה ובה תמחור מראש לתיקונים פופולאריים שונים היכולים להיות מומלצים לאחר בדיקה במוסך (נקראת "תיקונים נוספים אופציונליים"). הרשימה מתעדכנת וגדלה עם הזמן. ההתקנה במצב כזה היא אך ורק לאחר אישור הלקוח כמובן וכל המחירים כוללים עבודה ומע"מ.

*מצורף צילום מסך של טבלה לדוגמא מהאתר.

בשנה הקרובה נתרחב לעוד שירותים, גם צמיגים.

תודה רבה רבה על ההשקעה והשיחה! זה באמת עוזר לנו ללמוד ולהשתפר.

טבלת מחירי תיקונים נוספים לדוגמא.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...