Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - סיאט לאון קופרה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחלה סקירה סה"כ.

קצת מוזר לי התשבוכת על הבלמים, דווקא החברה שאני מכיר שיוצאים לטיולים באופן קבוע כולם ללא יוצא מין הכלל שדרגו את הבולמים(וזהוא רכבי סטוק למעט בולמים).

אני בקבוצות השונות של הטיולים והקופרות, 90% מהקופרות משופרות(מנוע), אף אחד לא מתלונן על הבלמים המקוריים, אבל עדיין משפרים בגלל שזה חלק יחסית זול נראה טוב ונותן עוד ערך מוסף בנהיגה ספטרטיבית.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה - אחלה מבחן, גם אני נהגתי ב'סטלה' ומסכים לגמרי עם המסקנות והתחושות.

אגב, ממקורות יודעי דבר נודע לי שהרכב הספציפי הזה סיים את חייו בתאונה לפני כמה שבועות.. אז מסתבר שהיא לא עמידה בפני כל טעות של כל נהג :) אין לי מידע נוסף לגבי נסיבות האירוע/מי נהג, נפגעים אם היו וכו'.

אני בחנתי את הקופרה אחרי שבחנתי את הGTI MK7.5, והיא בהחלט הרשימה אותי יותר מהגולף. גם תוספת הכוח וגם, ובעיקר הדיפרנציאל מוגבל ההחלקה עושים הבדל עצום. המתלים האדפטיביים גם מהווים פיצ'ר מאד חזק, ואפילו מבחינת האינטריור אני לא חושב שהגולף מובילה בהרבה. זה לא שאני חושב שלקופרה יש תא נוסעים ברמה מספקת, אני פשוט לא חושב שהגולף מהווה איזשהו עילוי מהבחינה הזאת, בטח לא ביחס לשם שיצא לה כמובילת הקטגוריה בתחום הזה לאורך השנים.

למעשה הקופרה הרשימה אותי כל כך שאני שוקל להתחדש באחת לעצמי מתישהו :)

זה באמת רכב מושלם למי שרוצה שילוב של פרקטיות וספורטיביות בלי הרבה פשרות בשני הצדדים, ובמחיר מעולה, בטח מבחינת כ"ס/שקל.

לגבי הבלמים בקופרה - בהחלט עמידים ביותר, גם לעומת רכבים הרבה יותר יקרים ועם יותר יומרה לצד הספורטיבי. אני לא הצלחתי להכניע אותם במסלול הרגיל שלי, יכול להיות שלאורך יותר זמן, במהלך טיול אינטנסיבי או במסלול הם יתחילו לדעוך ואז אנשים מחפשים לשדרג, לגיטימי.

למי ששוקל לקנות קופרה חדשה - החל מינואר 2018 היא מגיעה עם 3 שנות אחריות מלאה (שנתיים יצרן + שנה יבואן), בתוספת של 1000 ש"ח. בחודשים הקרובים ליין הלאון משתדרג עם מערכות בטיחות אקטיביות (בקרת שיוט אדפטיבית, בלימת חירום, וזחילה בפקקים, בקרת סטיה מנתיב), לדברי היבואן בקופרה יגיעו המערכות האלה לדגם ה-3 דלתות קודם, ולא ידוע מתי יגיעו ב-5 דלתות. מניח שאומרים 'לא ידוע' כדי להיפטר ממלאי קיים ואז פתאום זה יגיע, אז שווה לחכות לדעתי.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מסתבר שהיא לא עמידה בפני כל טעות של כל נהג :) .

היא לא IDIOT PEOOF :lol:

(מרשה לעצמי להגיד את זה רק כי לא יודע מי אותו נהג שריסק אותה ואם חלילה נעלב, התנצלותי הכנה).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על הסקירה.

בתור בוגר לאון בפרט וסיאט בכלל הייתי ממש שמח לנהוג בה ולראות במה מדובר.

נכון שזה ממש לא משנה למי שרוכש את הקופרה אבל מעניין אותי מהי צריכת הדלק?

האם בנהיגה נינוחה ורגועה ניתן להשיג צריכת דלק שפויה של נניח 1:11-12?

ידוע שמנועי TSI מאד סלחניים איתך אם אתה עדין על הגז.

כשאני בשיוט על 80-90 התצרוכת סביב ה 13-14. הממוצע שלי בחודשים האחרונים סביב ה 11.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי גירסה ידנית, סביר להניח שלא תהיה.

לגבי מובילאיי - ברור שאם יש מערכות מקוריות מהיצרן לא מתקינים מובילאיי. עשיתי בירור נוסף לגבי מועד הגעה, אמרו לי שה-1.4 וה-1.8 עם מערכות בטיחות יגיעו בסביבות אפריל/מאי 2018, אין צפי לגבי הקופרה, אבל יש להניח שזה יהיה יותר מאוחר ממאי..

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עשיתי בירור נוסף לגבי מועד הגעה, אמרו לי שה-1.4 וה-1.8 עם מערכות בטיחות יגיעו בסביבות אפריל/מאי 2018, אין צפי לגבי הקופרה, אבל יש להניח שזה יהיה יותר מאוחר ממאי..

מאיפה המידע? לי לא הסכימו למסור פרטים בסוכנות, בנוסף גם ברחבי העולם הקופרה 18 מגיעה עם Virtual Cockpit וגם על זה כמובן שאין פרטים.

מאוד מעוניין בקופרה אבל החלטתי שאני לא מתפשר בבטיחות - כנראה שנצטרך לחכות..

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא IDIOT PEOOF :lol:

(מרשה לעצמי להגיד את זה רק כי לא יודע מי אותו נהג שריסק אותה ואם חלילה נעלב, התנצלותי הכנה).

אף רכב לא מוגן בפני IDIOT שיגיע

להזכירכם - גולף R עם בן של עיתונאי רכב

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?617142-%D7%94%D7%A9%D7%91%D7%AA%D7%AA-%D7%92%D7%95%D7%9C%D7%A3-R-%D7%94%D7%93%D7%92%D7%9E%D7%94-%D7%91%D7%99%D7%93%D7%99-%D7%91%D7%A0%D7%95-%D7%A9%D7%9C-%D7%A2%D7%99%D7%AA%D7%95%D7%A0%D7%90%D7%99-%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%9E%D7%95%D7%9B%D7%A8

כך שתבונה כן נדרשת ואז גם החיוך וההנאה גדלים

אהבתי את הכתבה שלכם - :-D

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קופרה עם virtual cockpit? לא נראה שקיים בכלל

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...