Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - סיאט לאון קופרה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

http://www.seat.com/carworlds/new-leon-cupra/technology.html

http://www.seat.co.uk/new-cars/leon-cupra/technology.html

תרד למטה קצת ותראה, עד לפני שבועיים היה כתוב שרלוונטי רק למכוניות משנתון 2018, היום הכיתוב הזה כבר לא מופיע.

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צודק. זה כנראה ממש חדש.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמין שהמבחן הזה כבר בעמוד השלישי.

הזדמן לי לבחון קלות את הלאון במסגרת המבחן ועוד לבלות בחיקה שוב בהזדמנות אחרת.

הקופרה עושה רושם של רכב אול אראונד נהדר. הייתי יכול להסתדר איתה בקלות כרכב ראשי. היא מרווחות דיו, לא צעקנית מידי וגם מורכבת לא רע.

ההתנהגות שלה היא כבר לא וואג טיפוסית, היא הרבה יותר מהנה בפיתולים. לא רק רכב לקו ישר כמו שאנחנו, בעלי הצרפתיות נוהגים להקניט. לאון קופרה 290 היא רכב מאוד חזק אבל מפתיע בקלות התפעול שלו. ניתן בקלות לייצר קצב מהיר מאוד עם הרבה מאוד תחושת ביטחון. לא יודע האם תחושת הביטחון הזאת לא מסוכנת מידי (כי נהג לא מיומן עלול להגזים ולהיות מופתע כשהבקרות לא יספיקו). אך מעט חסרת דרמה עבורי. או לפחות צריך להתאמץ יותר מידי בשביל לקבל אותה.

אמנם הקופרה הנוכחית נראית יחסית סולידית אבל גוררת לא מעט יחס. ערסים למיניהם מנסים לעשות תחרויות זינוק או סתם מציקים עם שאלות שיפורים.

בסופו של דבר, הלאון קופרה 290 היא רכב טוב, טוב מאוד אפילו וכל הכבוד לסיאט שמצליחים לייצר קופרה מאוד שאפילו גדולי סולדי המותג לא יפסלו מיד

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה יפה, אהבתי! תודה.

חבר שהיה נוהג חזק על קופרה ושידרג לפני כמה חודשים למכונה הזו לא מצליח ליצר קצב כמו בקופרה (בקטע הזה הקופרה היא פשוט פסיכית), עם זאת אני בטוח שהדרך שלו יותר כייפית :wink: ובהחלט הייתי מחליף ל- 240M בלי לחשוב פעמיים.

כי בקופרה זה הרכב שמייצר את הקצב.

ב-240 הנהג צריך לייצר את הקצב.

אני חושב ששני הציטוטים הללו ( שבאו מרכישת הבימר של איתיסמוראי ) משקפים טוב מאוד את תחושותי כלפי הקופרה.

נכנס לרכב ליטופי דשבורד מסכי מגע וכו' זה לחלשים

אני באתי לנהוג, תנוחה נוחה נמצאה בקלות מוד קופרע ולדרך.

ואכן הקופרה מוציאה ממך את הרוע החיובי.

והכל במהירות גבוהות מאשר בכלי רכב חזקים ממנה, בלי דרמות.

אם לא היה לה שם "רע" אצל השוטרים היא נמר בעור של טלה אידיאלית.

טובה למשפחה ויותר טובה כשהמשפחה רחוקה מן העין.

בכבישים קצת קופצניים היא פחות סלחנית אבל שומרת על המסלול שבחרת לה.

על במפר ספציפי היא פירקה לי ולבגירה את חוט השדרה, בשאר הזמן קשיחה אבל לא גורמת לאי נוחות.

מינוס ( פלוס אצל הצעירים שחרשים בלאוו הכי מהווליום במועדוני הריקודים ) נוסף הרעש שמייצרים האגזוזים.

ליחס המחיר שלה לכ"ס לביצועים ולשימושיות אין לה כמדומני מתחרים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...