Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל קורסה 2018 חוות דעת

OranKimhi
שימו לב! השרשור הזה בן 2289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

אז אבא שלי מחפש להחליף לאמא שלי את הדאציה.

הוא חשב לקנות אופל קורסה יד 1 מזכיה ( כל פעם עולה ליד 2 עוד אחת)

במחיר של 70 אלף שקלים.

ראיתי מבחן דרכים על הרכב מלבד זה לא ראיתי חוות דעת של אנשים שמחזיקים את הרכב

מה אתם אומרים?

כעיקרון הדרישות שיגיע מנקודה א ל- ב.

אמא שלי נוהגת לבד לא לוקחת עוד אנשים ברכב, נוסעת ממש מעט ומאוד לאט ( הדאציה עם 12 אלף קילומטר במעל שנתיים).

אשמח לשמוע חוות דעת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בכלל להחליף דאצ'יה בת שנתיים עם 12,000 ק"מ כשהדרישה היחידה היא להגיע מ-א' ל-ב'? מה אתם מרוויחים?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכנסתי ללמה להחליף אבא שלי מחליף רכב כל שנתיים , כמעט מאז שאני זוכר את עצמי, תמיד הוא עם מעט קילומטרים ואין באמת סיבה להחלפה, הוא פשוט רוצה שאמא תיסע תמיד על רכב חדש ( הוא מאמין שעדיף לספוג ירידת ערך מאשר לבלות שעות נוספות במוסך)

הרכב יהיה אצלו מקסימום 3 שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא סופג המון ירידת ערך תמורת סיכוי די מצומצם להיכנס למוסך. אם שם המשפחה שלו הוא תשובה זה מובן, אחרת לדעתי זה בזבוז כסף נוראי, אבל כמובן שזכותו.

בכל מקרה, אם המטרה היא מכירה אחרי מעט זמן, ואין שום דרישות נוספות, הייתי מחפש רכב סחיר. קורסה זה לא. הייתי מחפש יותר בכיוון של יאריס או ג'אז.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאריס או גאז הם לא אופציות המטרה להתחדש במינימום עלויות

ולכן הקורסה מאוד קורצת. ב 70 אלף ש"ח אני לא רואה אופציה לקנות משהו משתלם יותר.

יש מצב שהרכב יישאר אצלנו גם יותר, מסתבר שההחלפה של הדאציה שונה משאר הרכבים, פשוט כי אמא רוצה אוטומט לשם שינוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקנטו לא אופציה, חברה שלי נוסעת על פיקנטו אמא שלי נסעה עליה והחליטה שזה קטן לה מדי והיא מעדיפה להשאר עם הסאנדרו אפילו שמרגישה לה בטוחה בהרבה.

מה גם שהתמורה בקורסה היא גדולה יותר מבפיקנטו, הרכב גדול יותר ומרגיש לה בטוח יותר.

בהתחשב בעובדה שבמחיר של פיקנטו מליסינג היא לוקחת רכב יד 1 פרטי 0 ק"מ , אני לא רואה בפיקנטו שום העדפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצרכים של אמך עם דרישה לאוטומט הייתי בודק מיצובישי ספייסטאר, יש לא מעט רכבי הדגמה לשעבר של כלמוביל עם קילומטראז' אפסי, זאת יכולה להיות עסקה טובה במחיר הנכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמא שלי רוצה להמנע מכל הרחבי מיני האלה

מאז שהיה לה את האיביזה כל הקטנות האלה מרגישות לה לא בטוחות היא מרגישה שהן " עפות ברוח "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש נוהג קבוע של החלפת רכב מדי מספר שנים, אולי באמת כדאי לשקול מסלול ליסינג פרטי. מה גם, שבמסלול שכזה הקורסה כבר תהיה יותר הגיונית כחדשה, שכן הרכבים האלה (אופל) מאבדים לא מעט ערך, ועבור מי שברור לו שיפטר מהאוטו בעוד מספר לא רב של שנים, לא בטוח שמדובר בעסקה משתלמת.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...