Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקירה: פיאט 500 מזדקנת (2009)

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 1152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש סניף של פיאט צמוד אלי, סגר את שעריו והחליף ל JEEP, עדיין אותו יבואן אבל זה אומר מבחינת ביקוש..

הסניפים בקושי זזים, אין תנועה בשיט (רחוב האצל ראשל"צ). בכל פעם שאני עובר שם זה רק העובדים ו...אני (מחליפים מבטים אולי נכנס אולי לא).

ה 1.4 שהיתה לי עשתה בדיוק אותן התקלות (לא כולל רובוט שמת אחרי 80K), במיוחד היובש של כל הפלסטיקה..משהו הזוי.

גג התקלף לחלוטין מצואת יונים, ביצעתי צביעה חדשה.

פנסים התייבשו והתקלפו פעמיים במשך 3 שנים אז ביצעתי פוליש בכל פעם

מעבר לזה הרכב היה ממש כיפי לנהיגה, מנוע חזק לרכב ששוקל כלום, פניות טובות, נוח, נראה נחמד, אבל לא שווה את עלות התיקונים..כל ביקור במוסך בכיתי.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש סניף של פיאט צמוד אלי, סגר את שעריו והחליף ל JEEP, עדיין אותו יבואן אבל זה אומר מבחינת ביקוש..

הסניפים בקושי זזים, אין תנועה בשיט (רחוב האצל ראשל"צ). בכל פעם שאני עובר שם זה רק העובדים ו...אני (מחליפים מבטים אולי נכנס אולי לא).

ה 1.4 שהיתה לי עשתה בדיוק אותן התקלות (לא כולל רובוט שמת אחרי 80K), במיוחד היובש של כל הפלסטיקה..משהו הזוי.

גג התקלף לחלוטין מצואת יונים, ביצעתי צביעה חדשה.

פנסים התייבשו והתקלפו פעמיים במשך 3 שנים אז ביצעתי פוליש בכל פעם

מעבר לזה הרכב היה ממש כיפי לנהיגה, מנוע חזק לרכב ששוקל כלום, פניות טובות, נוח, נראה נחמד, אבל לא שווה את עלות התיקונים..כל ביקור במוסך בכיתי.

האמת שיש לי קרוב רחוק בראשל"צ שהוא היה מוסך של פיאט אולי עדיין נקרא גרינפלד מוטורס.

כשאני חושב על זה שווה לקפוץ אליהם

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

זוכרים אותנו
אז ככה הפיאט היום עם 130668 קילומטר.
עשינו איתה מיום הקנייה כ8000 קילו
הרכב רענן כמו שהגיע אלינו למעט קצת נגיעות מפותחי דלתות לא זהירים.

היו השנה קצת ריג'קטים כמו קוייל של צילינדר 4 שהוחלף טלסקופים של הדלת האחורית ובולמיי זעזועים קידמיים ומשולשים.

היום יצאנו לעבודה בשלג והפיטק'ה צלחה את זה כמו לנד קרוזר רק עם המון כיף.
ביטלתי את הasr ופשוט התמכרתי לנסיעה.

נועה הבת שלי כבר סופרת את החודשים לקראת תחילת שיעורי הנהיגה וככל הנראה אני או שארכוש אבארט או ג'ימיני חדש ( נכון שתיי כלי רכב שונים בתכלית).

בקיצור נעדכן בעוד שנה.

system x
אחלה אוטו

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

801177c08f2eb21e0442bf87f6bfc181.jpgb41ba4d1588d5f26811d882b98d4e8d8.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי בזריזות על הסקירה מההתחלה 

בהחלט אחלה רכב ונראה מעולה! ניכר שהוא אהוב אצלך בבית 🙂

המנוע הזה נהדר! 

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...