Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה לרכב סטודנט בסביבות 5K

gooleri
שימו לב! השרשור הזה בן 2281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא תאמינו לזה. היה לי דהייטסו שרייד 99' מעולה מעולה שמאוד אהבתי והתנהגה מקסים ולא עשתה כמעט בעיות. לפני יומיים רכב נכנס בה כשהיא חנתה ועיקם את הציר של הגלגל והג'נט. נעשה את זה קצר - בא שמאי והוריד אותה מהכביש.

נקנתה ב3000 ש"ח לפני כ4 שנים, קניה מוצלחת ממש. עכשיו אמור לקבל עכשיו מהביטוח של הנהג הפוגע בסביבות 4000 ש"ח (ע"פ ההערכה של השמאי). זה נשמע כאילו דפקתי את המערכת אבל ממש לא. האוטו הזה היה שווה לי הרבה יותר מ4000 ובכלל לא היה לי בראש להחליף עכשיו, תכננתי להישאר איתו עד שילך המנוע או משהו דרסטי כזה. סה"כ לפני שבוע(!) החלפתי לו קלאץ ב1400 ש"ח (הטיפול הכי גדול שעשיתי באוטו בכל ארבע השנים האלו). בקיצור, מבואס, אבל צריך להתקדם הלאה.

אני מחפש קניה מסוג דומה - רכב אמין, קטן וישן שיעלה כמה אלפי שקלים ובתקווה ישרת אותי בכמה שנים הקרובות.

קיבלתי מהמוסך הקבוע שלי המלצות על יונדאי גטס (אמרו שאוכלת טיפה יותר דלק ממכוניות קטנות אחרות, אבל לא רואה מוסך ובסך הכל כללי - מומלצת) ועל כל הדגמים הקטנים של סוזוקי - סוויפט, אלטו ופלאש.

רציתי לשאול אתכם אם אתם מסכימים עם ההמלצות הנ"ל, ואם יש לכם המלצות נוספות או אחרות. מקווה שקלטתם את הראש. תודה רבה רבה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הייתי מחפש יונדאי גטס או פונטו .

רכבים זולים ופשוטי מכאנים, אבל קח בחשבון שמדובר על רכבים ישנים ולכן צפויות תקלות.

סוזוקי ספלאש לא תמצא ב5 אלף וגם לא אלטו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם 206.

חפש רכב שמטופל טוב

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו הסתכלתי בלוח ,יש שמה כמה מציאות כולל רכבים מיד ראשונה ב5000 שקל .

כמה רכבים שמה היו אצל מבוגרים שבקושי נסעו 80-100 אלף ק"מ ב18 שנה אז זה אמור להיות הכיוון שלך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכרתי בדיוק דייהטסו YRV עם 220K שנת 2001 (אצלי כ 4 שנים נסעה כ 60K) ב 3.5K אמינות מופתית לגמרי.

ממליץ לך לרכוש כזה רכב.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב קודם כל תודה לכולם על התגובות.

רציתי לעדכן שתוך כדי החיפושים החלטתי להעלות את התקציב ל10K-15K והכיוון כרגע הוא לנסות למצוא איזה דהייטסו סיריון מודל 2008 בסביבות ה12-13K. אתמול כמעט קניתי אחת כזאת ב11K אחרי בדיקה שעשינו במוסך ונמצאו כמה פאקים. בסוף אחרי שכבר הייתה מוכנה לרדת ל11K, התחרטה ורצתה 12 והעניין פוצץ לצערי. בדיעבד יש מצב שהייתי נותן לה ומסיים עם הסיפור הלא נעים הזה.

אם יש למישהו הצעות נוספות - במה להתמקד מעבר לסיריון - מאוד אשמח לשמוע. רק רוצה לחדד שחשוב שיהיה רכב קטן ודגם פופולרי, גם כדי שיהיה היצע בלוח עכשיו, וגם במחשבה על חלפים ותיקונים בהמשך הדרך

שוב תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בסיריון שכמעט כולם מהשכרה או במקרה הטוב ליסינג - ולכן חפש את הזאת שטיפלו בה הכי טוב.(אני הייתי מוריד מראש את ההשכרה אבל הכל זה תלוי במחיר)

לפני שאתה נכנס לבדיקה - תבדוק נזילות ופגיעות מלמטה - מאוד אופייני לרכבי ליסיניג שננהגו בשטח כדי לא להיכנס סתם לבדיקה יקרה.

לדעתי במחיר כזה הסיריון הוא כיוון טוב ונחשב לרכב אמין למדי וזול לאחזקה.

now: Honda Jazz 2011 1339 i-vtec 99 HP CVT

past: Honda Jazz 2009 1339 i-vtec 100 HP manual

opel corsa C 2001 EcoTec 75HP manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר פורום מוכר פג'ו 206 בדיוק בתקציב שלך. נראית שמורה במיוחד, אולי כדאי לבדוק

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סיריון 2010 כבר שנתיים וכך בחשבון שדייטסו סיריון מאד יקרה לתיקונים.

ויש מספר מחלות שעולות בסביבות 2K ש"ח לתקן כל אחת.

הייתי מחפש רכב אחר כמו סוזוקי SX4 או מאזדה 2.

הן יותר יקרות אבל עדיפות על הסיריון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיריון יקרה לטיפולים?

אשמח לדעת מחירי טיפולים/תיקונים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...