Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החליפו לי מנוע ברכב?? עזרתכם

שימו לב! השרשור הזה בן 2289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי רכב מחברה גדולה מאוד של רכבי יד 2

ראיתי ברישיון רכב שזה מנוע 2000 עם 140 כוח סוס הכל טוב ויפה.

לאחר הרכישה ביצעתי ביטוח לרכב

כעבור כמה ימים אני מקבל את טפסי הביטוח ורשום שם שהמנוע של הרכב הוא 1600 ו 110 כוח סוס

חשבתי שזה טעות אנוש של חברת הביטוח, התקשרתי לברר ונאמר לי במפורש שהמספר רכב שנתתי להם הוא דגם של מנוע 1600 ולא 2000..

אני מסביר להם שרשום ברישיון רכב 2000, והם עושים את הבדיקות שלהם מול משרד התחבורה ועדיין אומרים בתוקף שהרכב הוא עם מנוע 1600

אז אני באמת מבולבל, יכול להיות שמכרו לי רכב שהחליפו בו מנוע ??

הרכב שנת 2014.

נאמר לי בחברת הביטוח שהם לא נתקלו בדבר כזה..

מישהו שמע על מקרה דומה? אני ממש לא יודע מה לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב זה ? אפשר לבדוק לפי מספר שלדה (VIN) שגם הוא רשום ברשיון רכב, באתר העולמי של היצרן, או באתרים אחרים שיש בהם את המידע הרלוונטי.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.אתה יכול לפנות לשירות לקוחו של היבואן ולבקש אישור שבו רשום שהרכב מקורי והגיע עם מנוע 2.0.

2. אתה יכול (ועדיף) לפנות לאותה חברה גדולה ממנה רכשת את הרכב ולדרוש מהם לסדר את העיניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה

http://rishuy.mot.gov.il/he/vehicle/licensing/models#

תבחר באופציה לפי קוד דגם וסמל יצרן ותראה את הנתונים שיופיעו לך.

לחברות הביטוח יש קודים שונים ולכן הם טועים ומטעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חברות הביטוח טועות לא מעט בפרטים האלה, קרה לי כבר כמה פעמים שהם "המציאו" לי דגם חדש. אל תתרגש, מה שרשום ברישיון הרכב הוא הנכון.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...