Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רישיון יבוא לקרבורטור

Fazer
שימו לב! השרשור הזה בן 2294 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר בקרבורטור חדש עבור האופנוע שאני משפץ.

שלחתי את כל הטופסולוגיה בדואר רשום מהיר למשרד התחבורה כבר לפני שבוע, אולם נכון לעכשיו עדין לא התקבל אישור על המסירה. האם יתכן שהם לא אוספים דואר רשום? לשלוח עוד פעם בדואר רגיל? ללכת אליהם ולהגיש את זה לשומר? הבנתי שאין שם קבלת קהל כלל, כך שאין לי את מי לשאול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה צריך רישיון יבוא לקרבורטור ?

זה לא ברשימה של שחרור מהיר ?

איך אתה מייבא את זה ? דואר או חברת שילוח ?

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, עד כמה שראיתי קרבורטור לא מופיע ברשימת השחרור המהיר (אשמח לדעת שאני טועה) - קרב' משומש מופיע ברשימה שדורשת אישור, וקרב' חדש לא מופיע בכלל, בשום מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עכשיו הזמנתי קרבורטור משופץ, וקיבלתי אותו ישירות לדואר. למרות שהכנתי מראש אישור ממשרד התחבורה אבל בכלל לא דרשו אותו.

Jeep CJ7 Laredo 1982

Suzuki GSXR750 1987

Yamaha Vmax1200 1986

Harley Davidson Sportster XLH 1200 1989

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2294 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...