Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול ביטוח חובה+מקיף

שימו לב! השרשור הזה בן 2268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בחודש אפריל 2016 ביטחתי את הרכב שלי בביטוח חובה ומקיף וחילקתי ל12 ו10 תשלומים בהתאמה.

לפני כחודש מכרתי את הרכב וביקשתי לבטל את הביטוח. קיבלתי החזר כספי יחסי, אך אני עדיין ממשיך לשלם בתשלומים. האם זה תקין?

בסוכנות ביטוח נאמר שאני צריך לקבל רק החזר כספי יחסי לתקופת הביטוח בפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובה מקפיאים ומפעילים לרכב הבא, ביטוח מקיף אתה צריך לקבל החזר יחסי. אם קיבלת החזר יחסי על התשלומים (שטרם ביצעת) ואח"כ מחייבים אותך אני לא רואה איפה הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקין לגמרי. במקום לבטל את התשלומים בכרטיס האשראי - שזו בעיה טכנית - החזירו לך את הכסף. למעשה אפילו נתנו לך מעין הלוואה כיון שהכסף אצלך ועכשיו אתה מחזיר את החוב. צרי ךרק לודא כי קיבלת את הסכום הנכון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שהביטוח הוא מ 2017 ולא 2016.

אתה צריך לשלם עבור כל השנה, ולקבל החזר על התקופה שלא ניצלת כי מכרת את הרכב.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...