Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מטרד משמרות זה"ב

Major_Katz
שימו לב! השרשור הזה בן 2267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני גר ליד בית ספר יסודי. כל יום לוקח לי כמעט 5 דקות לעבור מרחק של 500 מטר בגלל משמרות זה"ב. ברגע שאני עובר את מעבר החצייה היחיד - ההאטה נגמרת והתנועה מתחילה לזרום.

מה שקורה זה שהתלמידים מסמנים לכל נהג בנפרד לעצור כשילד אחד שמגיע למעבר, במקום לתת לכמה רכבים לעבור ואז לפתוח את המעבר לקבוצה של ילדים.

קצת קשה לי להודות בזה, אבל יש ימים שכבר נגמרת לי הסבלנות ואני מתעלם מהילד שמסמן לי עצור עם היד. בבקשה לא לסקול אותי על זה, אני יודע שזה רע

עוד מישהו סובל מהבעיה הזאת?

Ford Fiesta 2001 --> 2011 VW Polo 1.4 manual

ובין היתר:

Škoda Superb 2015 1.8TSI DSG7 I 2016 Škoda Fabia 1.2TSI DSG7 Style

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש מצב שכרגע ביקשת מילד בכיתה ה'-ו' לתכנן לטווח ארוך?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהילד פחות, אבל ממי שמלמד אותו אולי כן.

כמו שמלמדים על מרחק תגובה בשיעורים, גם את זה אפשר.

ובין היתר:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהילד פחות, אבל ממי שמלמד אותו אולי כן.

כמו שמלמדים על מרחק תגובה בשיעורים, גם את זה אפשר.

אני לא יודע באיזה בית ספר יסודי למדת... אותי לימדו על מרחקי תגובה בשיעורי תעבורה בכיתה י"א (וזה מדהים אותי ברמות שאתה בכלל לא מבין שאני זוכר את זה).

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה להתלונן כלפי מחלקת החינוך בעירייה, שיעבירו את זה לקצין האחראי על משמרות זה"ב בבית הספר הספציפי.

באופן כללי ולמען הסדר הטוב - השעה שאתה מדבר עליה היא שעה בעייתית מבחינה חוקית, שכן החוק מחייב את נהג הרכב לעצור לכל אדם באשר הוא לפני מעבר חציה. החוק לא מתייחס לאורך הפקק שנוצר כתוצאה מכך או למה קורה כשהולך רגל בא אחרי הולך רגל שבא אחרי הולך רגל בהפרש של כמה שניות.

בקיצור - באסה, אבל זה החוק ומשמרות זה"ב נועדו רק לאפשר את קיומו של החוק היבש.

עריכה אחרונה על ידי AlonBar

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע באיזה בית ספר יסודי למדת... אותי לימדו על מרחקי תגובה בשיעורי תעבורה בכיתה י"א (וזה מדהים אותי ברמות שאתה בכלל לא מבין שאני זוכר את זה).

מלמדים בהקשר של לא לפתוח את המעבר כשהרכב קרוב כי הנהג לא יספיק להגיב. לא במובן המלא של זמן תגובה+בלימה=עצירה

ובין היתר:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילד בכיתה ו' לא מבין בדברים האלה., זה לא מעניין אותו.

אותו מעניין הלבוא לכיתה ב08:15 ולהיכנס לכיתה באיחור, כמו קינג מול כול הילדים האחרים.

לא ריאלי לצפות מילד בגיל 11 להפעיל שיקול דעת.

גם אם המורה תגיד לו (והיא לא) והוא לא יזכור \ ישתטה \ יסחף עם החברים \ יעשה צחוקים,

מה אז ? תצא מהאוטו תדפוק לו מכות ?

החבר'ה מתחילים ב07:20 ומסיימים ב08:15 למיטב זכרוני. אפשר לצאת קצת לפני מהבית או קצת אחרי (אם אפשרי).

הרווח מהמשחק תפקידים הזה, גבוה הרבה יותר מה5 דקות איחור שאני ואתה סופגים בכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח להבין איך אתם מוצאים את זה שילד בכיתה ו' אחראי על תחבורה וחציית כביש של ילדים אחרים.

זה משחק טיפשי ומסוכן.

אני זוכר הרבה טריקים מטופשים שעשו לי ולאחרים בתור ילד כשעברנו במעבר החציה.

כשיש אדם מבוגר ליד הילדים עוד מילא. יש מי שמשגיח וחושב קצת קדימה ובהיגיון, כשאין זה עוד משחק ילדים, רק שפה משחקים בבטיחות.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה רגוע, קח אוויר, שמע מוזיקה, תדליק אפילו סיגריה אם אתה בעניין אבל אם יתפסו אותך לא נותן זכות קדימה במעבר חציה, ועוד לילדי בי"ס שחוצים, אתה תשלם על זה ביוקר גם בכיס וגם בנקודות. תתזמן לך את המעבר שם לא בשעות שהילדים יוצאים ותחסוך לעצמך עצבים, זמן וכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת קשה לי להודות בזה, אבל יש ימים שכבר נגמרת לי הסבלנות ואני מתעלם מהילד שמסמן לי עצור עם היד. בבקשה לא לסקול אותי על זה, אני יודע שזה רע

עוד מישהו סובל מהבעיה הזאת?

של להיות רע במודע ועדיין לצפצף על ילד, שבסה"כ עושה את מה שאמרו לו?!

מקווה שלא.

גם בלי משמרות הזה"ב, חובה לעצור לכל ילד בודד שמגיע, ככה שהנוכחות שלהם אולי לא מועילה לתנועה, אבל לא מזיקה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה שהנוכחות שלהם אולי לא מועילה לתנועה, אבל לא מזיקה.

[ציניות] מה זה לא מזיקה? בטח שמזיקה.

מה 'כפת לי למרוח איזה ילד על הפגוש או סתם לתת בגז ולהפחיד אותו שלא יעבור? אבל המקל הזה של הזה"בניקים יכול לקמט את המכסה מנוע אז אני חייב לעצור. והנה, פקק בחסות חבורת ילדים אגואיסטים שלא אכפת להם משום דבר חוץ מעצמם ושכולם יעמדו בפקק ויתפוצצו. [\ציניות]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אחפש אולי אמצא את מחברת לימודי הזה"ב שלי מכתה ה' (אז זה נקרא משמרות הבטיחות) השוטר קלמן לימד אותנו על מרחק תגובה ומרחק עצירה.

למגורים ליד בית ספר יש יתרונות ויש חסרונות, אבל התעלמות מילדים שרוצים לחצות את הכביש זו טפשות שאין כדוגמתה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...