Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טלויזיה של פרטרנר VS סלקום TV

phpclub
שימו לב! השרשור הזה בן 1631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין לי מושג.

יס הצניחו את המחיר שלהם. הבעיה - לא ניתן להשיג את שירות הלקוחות בטלפון. אתמצול קיבלתי צליל צלצול 30 דקות, אז עבר לתקליט, האתמול תיאשתי אחרי 50 דקות נוספות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החסרון של סלקום שערוצי עידן פלוס עובדים אנטנה. כרגע אין תשתית לשידור HD לממירים האלו.

פרטנר עובדים על תשתית אינטרנט (שצריכה להיות יותר אמינה).

אחותי רכשה את שירותי הטלוויזיה של פרטנר וטוענת שהסטרימר מאוד איטי. לכן אם תבחר בפרטנר, ממליץ לך לרכוש סטרימר טוב במחיר של 250₪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש פרטנר tv, 140ש''ח כזכור לי שכוללים אינטרנט 100 מגה (ספק ותשתית).

אין לי משהו רע לומר, משתמש המון בנטפליקס, תכני vod דיי מעטים ועד היום אולי ראיתי רק סרט דרכם.

ערוצי ילדים לא חסר!

לגבי איטיות הסטרימר שצויינה,לא השתמשתי בעבר בסטרימריך אך לטעמי הכל מתפקד טוב ובמהירות נורמלית שאין לי תלונות לגביה.

ממליץ בחום!

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זה ולא זה. סטרימר של שיואמי שעולה כ 250 ש״ח (חד פעמי) וחבילת נטפליקס שעולה כ 29-49 ש״ח (תלוי במספר המכשירים המחוברים במקביל) לחודש הם מעל ומעבר. בתוספת של עידן פלוס יש גם את הערוצים הישראלים. פתרון למעלה ממספק.

אני גיליתי אותו בזכות פרטנר טיוי שחיכיתי להתקנה שלהם למעלה מחודש! וכשהגיע הטכנאי הסתבר שהם לא ביצעו איזיושהי פעולה מקדימה לגבי האינטרנט מבזק ורצו לתאם לי טכנאי דחוף לשבועיים וחצי קדימה... נפרדנו כידידים וכך מצאתי את עצמי עם הפתרון המצויין של נטפליקס ועידן פלוס (וכמובן בסטרימר הספיציפי גם יוטיוב עם כל המוזיקה שרק חלמתי עליה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג.

יס הצניחו את המחיר שלהם. הבעיה - לא ניתן להשיג את שירות הלקוחות בטלפון. אתמצול קיבלתי צליל צלצול 30 דקות, אז עבר לתקליט, האתמול תיאשתי אחרי 50 דקות נוספות.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5069368,00.html

אני גם אבדוק את החבילה החדשה האם היא משתלמת.. כרגע משלם להם 250 ש"ח. אגב ידוע לך האם מורידים מחירים לכלל הלקוחות או שזה מסתכם בחבילת ה-ULTIMATE הזאת?

לפות"ש, אם אתה בקטע של יס במקרה, אז יש להם טלוויזיה לואו-קוסט דרך אינטרנט - STING TV. לי לא מתאים כרגע בגלל חיבור אינטרנט ישן. ממתין לסיב אופטי, זה מרגיש שאספיק להזדקו עד שאתחבר לאינטרנט מהיר באמת..

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב STING אני מגביל את עצמי לחבילה מסוימת וגם צריך מכשיר

את המכשיר של שיומי אני צריך להזמין שוב (הזמנתי 3 פעמים מכשירים ואף אחד לא הגיע)

אבל, האם יש בנטפליקס תוכן עם תרגום ? מה עם תוכן לילדים בעברית ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית לא מצאתי תוכן בנטפליקס ברמה/כמות מספקת לילדים.

140 ש''ח לפרטנר טיוי שכוללים אינטרנט 100 מגה כולל ספק ותשתית + שירותי הטלויזיה, זה מחיר מצויין לטעמי.

רק על אינטרנט לפני כן תשתית + ספק הייתי משלם 120 ש''ח.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנוי של פרטנר מזה כשלושה חודשים. עד כה, בשמונה השנים האחרונות, רק עם עידן+ וסטרימרים עם קודי.

השירות שלהם מזעזע, אין לי מילה אחרת. בכל פעם שנזקקתי להם, התייבשתי 40 דקות לפחות על הקו, אחד מעביר לשני, ותמיד לא חוזרים אליי למרות שמבטיחים. פעמיים נקבע לי מועד התקנה של טכנאי, בהפרש של חודשיים. בשתי הפעמים הללו, אף אחד לא בא וגם לא טרח להתקשר! הטעם הרע עוד קיים למרות שלבסוף אחרי הרבה צעקות ואיום בהתנתקות, הם שלחו טכנאי נהדר בדחיפות, שפתר בעיה וסיים את הסאגה לשביעות רצוני.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעמיים נקבע לי מועד התקנה של טכנאי, בהפרש של חודשיים. בשתי הפעמים הללו, אף אחד לא בא וגם לא טרח להתקשר!

מקווה שביקשת וקיבלת את הפיצוי המגיע לך לפי חוק הטכנאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוי לסלקום TV כחודש.

בסה"כ עושה רושם שירות בסדר.

אני בקושי רואה טלוויזיה ולגבי מה שנאמר על עידן+

אם ממש רוצים / יש בעיות קליטה, אפשר להתעקש לקבל את השידורים של ערוצי עידן+ על גבי האינטרנט.

ברמה אישית - אם זה היה תלוי בי, לא הייתי משלם לשום חברה למעט שירותי אינטרנט.

אני משוכנע שרוב האנשים, רואים בעיקר את ערוצי עידן+ ומשלמים על שירותים שהם לא באמת צריכים או בקושי משתמשים.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרוצה מפרטנר, מחיר מעולה שכולל אינטרנט ונטפליקס. חסר להם vod מעניין למבוגרים אבל לילדים יש להם הרבה תכנים.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג.

לא הצניחו כלום הכל רמאות ! תוסיף את שאר ערוצי הספורט , תוסיף תשלום לכל מימיר נוסף +ממיר יותר מתקדם עוד תוספת , תוסיף נט וטלפון (טריפל) ותקבל חבילה לא רק שלא זולה אלא אחת היקרות !!

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום ג' ביליתי על הקו 80 דקות עד שהתיאשתי.

שלשום ביליתי על הקו 30 ואז קיבלתי הצעה שיחזרו אלי - אישרתי.

אתמול בבוקר חזרו אלי וסגרתי את העסקה.

עם ממיר SD וחמישה ממירי HD הורדתי את המחיר החודשי בכ-50 ש"ח.

אינטרנט אצלי לא רלונטי בגלל התשתית הגרועה של בזק בשכונה, יש לי עסקה של הוט. גם עליהם אפשר לספר סיפורים.

טלפון - עדין יש, מתוך אינרציה ובשביל הפקס "קו קל" של בזק.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...