Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגעו לי ברכב חברה (השכרה ארוכת טווח) מה עליי לעשות

שימו לב! השרשור הזה בן 2232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

היום עצרתי בצד (באדום לבן) בשביל להוריד חבר בעבודה (ליד אלתא באשדוד אם משהו מכיר).

משום מקום בחור צעיר שנוהג ברכב מסחרי ענק (רנו מאסטר) החליט שאני חנייה ופשוט שפשף לי את הכנף השמאלית של הרכב בעודי יושב במושב הנהג.

לאחר שיצאתי מההלם שמישהו יכול להיות כ"כ הזוי ולהיכנס בי בצורה כזאת, החתמתי אותו על טקסט שמציין כי האשמה בתאונה היא שלו. וגם החלפנו פרטים.

האשמה היא חד משמעית של הפוגע שכן חניתי בצד להורדת נוסע, בצורה ברורה, במקום שלא מפריע לתנועה בשום צורה, והרכב היה מדומם (בגלל start stop) .

לא צפוי שאצטרך לשלם משהו נכון?

מה אני צריך לעשות עכשיו? להתקשר לhertz? אין לנו קצין רכב בחברה שבה אני עובד.

אני די חדש בכל הנוגע בתאונות בכלל, ותאונות עם רכב שכור/חברה בפרט. (טפו טפו טפו כ16 שנים רישיון ללא שום תאונה).

תודה רבה לעונים :)

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לך שעצירה באדום לבן אסורה

לכן אין קשר עם הפרעת לתנועה או לא, כנראה שכן לרנו מסטר.

פנה להרץ שינחו אותך על המשך התהליך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאני יודע מותר לעצור כדי להוריד נוסעים לא?

זאת הייתה מטרת העצירה.

וזה לא שהפרעתי לרנו ההיא, הוא ניסה לחנות עלי :shock: הוא לא קלט אותי איכשהו. בטח התעסק עם הטלפון או משהו.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הרץ פנה לקצין הרכב של החברה, הוא ינחה אותך.

סיכוי סביר שיטילו עליך אשמה תורמת. כמה יצא מכיסך וכמה מהחברה - תלוי בהסכמים שבינך, בין החברה ובין חברת ההחכרה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שאין לנו קצין רכב בחברה. :?

טוב מחר נהיה יותר חכמים. אני מקווה שהעלות (אם תהיה) תהיה מינימלית.

הנזק הוא די קטן, לדעתי hertz יחליטו לא לתקן בשלב זה.

הנזק לרכב הפוגע מאידך די גדול באופן מפתיע.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

fair enough.

כמה עשויה להיות השתתפות עצמית? במידה ואצטרך לשלם.

יש השתתפות עצמית בכל מצב? גם אם הוחלט כי אני לא אשם?

מי בכלל מחליט את זה? אני ממש מבולבל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול?

מחייבים בערבון, לאחר סיום התהליך מוחזר התשלום.

תלוי מאוד מה גודל החברה, מה חוזה ההשכרה? פרטני? הלקוח הוא אתה? או החברה שבה אתה מועסק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלקוח הוא החברה שבה אני עובד .

החברה יחסית קטנה, לגבי חוזה ההשכרה לצערי אני לא בקיא בפרטים.

זה היה משהו בסגנון.

מחכה לך רכב בhertz לך תיקח..

אני: אחלה...

אה, ולגבי האדום לבן... כן, ישה אתה צודק לצערי... באסה. טוב נראה כבר מה יהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאני יודע מותר לעצור כדי להוריד נוסעים לא?

זאת הייתה מטרת העצירה.

וזה לא שהפרעתי לרנו ההיא, הוא ניסה לחנות עלי :shock: הוא לא קלט אותי איכשהו. בטח התעסק עם הטלפון או משהו.

אז אתה יודע לא טוב.

אלא אם אתה מונית שמותר לה להעלות ולהוריד נוסעים, הכל רכב פרטיים לא עוצרים אלא למילוי הוראות כל דין

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ כבר תיקנתי את עצמי, אכן מדובר בתמרור ד-15.

ההנחה הרווחת/מה שנהוג/מה שכולם עושים כל יום, כל אלה לא רלוונטיים לצערי.

בכל מקרה הפוגע הוא אהבל גדול. ומזל שלא הרג אותי על הדרך. או יותר גרוע גרם לי למות ברנו :D

אם כבר למות אז ברכב מגניב :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

במקום לפתוח שרשור חדש, אשאל כאן.

בקרוב אני הולך להחזיר רכב מהשכרה ארוכת טווח, שעבר אליי ממישהו שפוטר בחברה.

הרכב מכוסח להחריד, וגם מוזנח מאוד, עקב שימוש מאוד לקוי של הבעלים הקודם (המפוטר).

לצערי וברוב טיפשותי לא עשיתי שום צעד כדי להבטיח שיהיו הוכחות שאין אני עשיתי את הנזקים לרכב.

האם אתם חושבים שיכולות להיות לי בעיות בעת ההחזרה? איך זה הולך במצבים כאלה? החברה שבה אני עובד אמורה לשלם על הנזקים?

אגב כבר לא מדובר ברנו, הרנו הוחלפה ביונדאי I35.

והנזק שהיה ברנו נעלם לחלוטין באדיבותו של חבר שעשה לי פוליש עם מכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...