Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם צריך לשלם על הנתיב המהיר 412 לכביש 1?

tomcoh
שימו לב! השרשור הזה בן 2277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יצאתי מבית דגן לכיוון צפון (נתניה) ובטעות פספסתי פנייה, הוויז הכניס אותי למאין מעקף כזה (איפה שהתחנת רכבת) שיש שמה מקטע שנקרא הנתיב המהיר מאין מחל כזה שאחרי מטרים ספורים מתפצל לשני נתיבים, אחד רשום נתב מהיר והשני רשום הנתב המהיר 412 תל אביב יהוד ראשלצ כביש 1.. לכל נתיב היה מאין מצלמה בכניסה למקטע שמצלמת לוחית זיהוי

בשלט לפני רשום מחיר מקטע: 7 ש"ח

אני נסעתי במסלול הימני שאחרי שאתה יורד במחלף אתה ישר יורד לכביש 1 כיוון צפון.

הכתובת שלי במשרד הפנים לא מעודכנת.. ואני מפחד שיבוא לי אזה עוד שנה עיקול על תשלום שצבר מאה ריביות...

איך אני מברר מי החברה שבבעלותה הכביש והאם אנ אמור לשלם ואיך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שכביש אחד נוסע ממזרח למערב, ואין כזה דבר כביש 1 לכיוון צפון (אני נוסע לצפון דרך כביש המתחבר מצדו המזרחי, אבא שלי נוסע מצידו המערבי) קשה להבין לאן בדיוק פנית.

אם נסעת מזרחה (לכיוון נתב"ג נניח, אם חלפת על פני נתב"ג) אתה לא מחויב כי פשוט אין את הנתיב המהיר בתשלום לכיוון הזה.

אם בכיוון השני (מצאת את עצמך בסוף המסלול בת"א) ונסעת בנתיב בודד ואקסקסלוסיבי שהוביל אותך היישר לאיילון, הרי שנסעת בנתיב המהיר ואתה תחויב.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעת לכיוון תל אביב, על פניו נראה שצריך לשלם.

יחד עם זאת, מכיוון שהיום נסעתי בפעם הראשונה על הנתיב הזה, ייתכן ויש לך משם יציאה לכביש 1 הרגיל יחד עם כולם.

אם נסעת בנתיב יחיד שמופרד משאר הכביש ותחום משני צדדיו (אתה נוסע, מימינך ומשמאלך גדרות ואין מסלולים ורכבים נוספים מימין ומשמאל) אתה בהחלט צריך לשלם.

במצב זה יש להרשם (ורצוי כמה שיותר מהר) בחברת הנתיב המהיר.

מומלץ להרשם טלפונית על מנת לוודא שהנסיעה תיקלט לך בהרשמה ותוכל לשלם אותה באמצעי התשלום המועדף עליך.

בכל מקרה אחר היית אמור לשלם שם במקום על נסיעה מזדמנת(עפ"י השילוט המורה "תשלום במזומן")

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעת לכיוון תל אביב, על פניו נראה שצריך לשלם.

יחד עם זאת, מכיוון שהיום נסעתי בפעם הראשונה על הנתיב הזה, ייתכן ויש לך משם יציאה לכביש 1 הרגיל יחד עם כולם.

אם נסעת בנתיב יחיד שמופרד משאר הכביש ותחום משני צדדיו (אתה נוסע, מימינך ומשמאלך גדרות ואין מסלולים ורכבים נוספים מימין ומשמאל) אתה בהחלט צריך לשלם.

במצב זה יש להרשם (ורצוי כמה שיותר מהר) בחברת הנתיב המהיר.

מומלץ להרשם טלפונית על מנת לוודא שהנסיעה תיקלט לך בהרשמה ותוכל לשלם אותה באמצעי התשלום המועדף עליך.

בכל מקרה אחר היית אמור לשלם שם במקום על נסיעה מזדמנת(עפ"י השילוט המורה "תשלום במזומן")

לא עליתי על שום נתיב מיוחד... הייתי על ביש 1 רגיל עם יתר המכוניות.. פשוט במחלף יש שני שלטים אחד רשום נתיב מהיר כביש 1, ואחד רשום נתיב מהיר לרשומים בלבד.. אז זה מבלבל...

אבל לא עליתי על שום נתיב מיוחד... ישר ירדתי לכביש 1 הרגיל עם יתר הנהגים.. מפחיד אותי שפתאום אחרי חצי שנה אני אקבל דוח צמוד ריבית ומלא קנסות... ניסיתי להתקשר לשירות לקוחות.. אבל הם ניתקו לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכניסה לחניון הנתיב המהיר אינה בתשלום, השאלה איך יצאת ממנו.

אם ברמפת היציאה לכיוון תל אביב הייתי על הנתיב הימני והתחברת לכביש 1 יחד עם כל עם ישראל לא תחוייב בכלום.

אם ברמפת היציאה לכיוון תל אביב ירדת בנתיב השמאלי, מה שאומר שהתחברת לנתיב המהיר ונסעת איתו עד תל אביב, תשלם גם קנס בנוסף לשבעת השקלים.

מהתיאור שלך נשמע שלא נסעת בנתיב המהיר ולכן לא תאלץ לשלם.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איני מכיר את המקום, אבל תביא בחשבון שכבישים בכלל , וכבישי אגרה בפרט, מרושתים במצלמות בקרה, לא רק במצלמות לחיוב החשבון.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איני מכיר את המקום, אבל תביא בחשבון שכבישים בכלל , וכבישי אגרה בפרט, מרושתים במצלמות בקרה, לא רק במצלמות לחיוב החשבון.

בקרה על מה?

איך אפשר להבדיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמות בקרת תנועה - גם נמוך בצד הדרך וגם על "גשרים" מעליו. אתה בטוח שאתה מכיר את מצלמות בקרת הרמזורים בצמתים, אבל יש מערכות דומות בהרבה מאד מקומות. תחשוב שעל 12000 הקילומטרים של האוטובאהנים בגרמניה מצולמים 24/7 ומבוקרים על ידי מרכז בקרה. אני לא בקי בטכנולוגיות המשמשות בארץ, אבל המערכות קיימות.

נועדו לעקוב אחר התנועה, עומסים, תאונות וכו' מאפשר לבקרים לנתב את התנועה, לשלוח כוחות חירום או חילוץ וכו'. בדרך כלל מצלמות קטנות, דומות למצלמות אבטחה שאתה רואה בהרבה מקומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שרשמת יצאת מהחניון בגשרון הימני, וממנו השתלבת לכביש 1 מערב בצידו הימני של הכביש.

אם כך לא תחויב בשום אגרה.

למעשה כל הקטע מנתב"ג עד החניון הוא "בחינם", הקטע בתשלום מתחיל רק מהחניון ומערבה ממנו.

Aprilia Shiver 750

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...