Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט ארונה

MikMan
שימו לב! השרשור הזה בן 2187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

מעוניין לרכוש סיאט ארונה, מישהו מכיר את הרכב, נוסע כבר ויכול לתת חוות דעת? אני אלך לסוכנות ליראות ולהתרשם אבל מעדיף מישהו שיכול לתת קצת מהניסיון שלו. בדקתי סירטונים ב youtube על פניו ניראה שיש המלצות. המחיר מאוד אטרקטיבי וישנם מספר לא מבוטל של מערכות בטיחות. עדין מותקן מובלאי אי כי אין בקרת סטית נתיב לצערי. הרכב אמור להחליף את הרנו קאפצ'ר שברשות אבי...

תודה

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני אנהג בו רק בתחילת החודש הבא.

גם אצלי בבית הרכב מעורר עניין כמחליף לאיביזה. אולי השבוע אספיק לקפוץ להתרשם ממנו פנים מול פנסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתי בסוכנות... דבר ראשון אציין כי יש מלא איביזות חדשות מוכנות למסירה. דבר שני הרכב אכן מרשים ניראה ומרגיש איכותי מסך מולטימדיה גדול ומקורי, יש פלסטיקים פשוטים וגם איכותים.מושבים תומכים (בהשוואה לקאפצ'ר) רואים שזה לא אוודי אבל ניראה טוב. טריקת הדלת מרגישה טוב כמו ב vw שלי ולא כמו בקפצ'ר. למרות שזה לא באמת מדד אבל הרגשה טובה. יש בלם יד רגיל ולא חשמלי. יש מובלאי בגלל חוסר מערכת של סטיית נתיב אבל יש בקרת שיוט אדפטיבית ועוד ועוד... אנחנו מעונינים בדגם fr, ניראה בהמשך.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אותי מעניין ה-FR בעיקר בגלל תוספת של ניטור שטחים מתים וחיישנים מקוריים אבל גם ההבדלים בעיצוב ואיכות תא הנוסעים מוסיפים, באיביזה ההבדל בין הסטייל ל-FR מאוד מורגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אותי מעניין ה-FR בעיקר בגלל תוספת של ניטור שטחים מתים וחיישנים מקוריים אבל גם ההבדלים בעיצוב ואיכות תא הנוסעים מוסיפים, באיביזה ההבדל בין הסטייל ל-FR מאוד מורגש.
היתה בתצוגה רק fr כך שלא ראיתי את ההבדלים בתא הנוסעים חוץ מהתפרים האדומים. על הנייר ההבדל הוא רק הניטור שטחים מתים והחישנים.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לשרשור היום הוזמנה סיאט ארונה fr. תוספת צבע ותוספת מצלמת רוורס בהתקנה מקומית. היה צבע אחד במלאי. כל שאר הצבעים אמורים להגיע בסוף מרץ... יותר מידי זמן. הצבע הנבחר כתום עם גג כסוף. כמעט כמו הקאפצ'ור הנוכחית.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהנה וסע בדרכים טובות!

דווח פה בפורום על חווית הרכישה ועל ההתרשמות שלך מהרכב בנהיגה.

היום: Fiat Bravo Tjet

בעבר: Ford Focus Mk3 2.0 Titanium, BMW Z4 E85 3.0, BMW 118i F20
בעבר הרחוק: האיטלקיה האדומה - Fiat Punto Evo MultiAir Turbo 135 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא שילוב יפה הכתום והאפור. גם האדום עם האפור יפה, בשאר הגוונים הוא נראה קצת רבוע ומשעמם.

צלימת במקרה את הרכב בתצוגה? לא ראיתי בשום מקום תמונה של הרכב עם הג'אנט שהם מציגים בקטלוג.

יש הנחה? תנאי השקה? גמישות בתנאי סגירה? משהו מיוחד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב בתצוגה הוא לבן עם גג כסוף מדגם fr. רק בדגם סטייל (הבסיסי) יש הטבה על צבע מטאלי אם אני זוכר נכון ל 300 הרוכשים הראשונים, ב fr לא משלמים על זה. יש אפשרות לתוספת מצלמת רוורס waze ואינטרנט ב 3000 שח. או רק מצלמה שעולה אלף ומשהו... אפשר להוסף ב 500 שח מתקן לפלאפון. אפשר ליראות את הצבעים והג'אנטים באינטרנט. ושנת אחריות נוספת תמורת 1000 שח וגם את זה הוספנו. סה"כ אין איזה מבצעים מטורפים.

עריכה אחרונה על ידי MikMan

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב בתצוגה הוא לבן עם גג כסוף מדגם fr. רק בדגם סטייל (הבסיסי) יש הטבה על צבע מטאלי אם אני זוכר נכון ל 300 הרוכשים הראשונים, ב fr לא משלמים על זה. יש אפשרות לתוספת מצלמת רוורס waze ואינטרנט ב 3000 שח. או רק מצלמה שעולה אלף ומשהו... אפשר להוסף ב 500 שח מתקן לפלאפון. אפשר ליראות את הצבעים והג'אנטים באינטרנט. ושנת אחריות נוספת תמורת 1000 שח וגם את זה הוספנו. סה"כ אין איזה מבצעים מטורפים.

איזה אולם תצוגה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ביקרתי היום בסוכנות בנצרת כדי להתרשם מהארונה, גם שם הוא מוצג בכתום וברמת גימור FR והוא נראה ממש טוב ככה, הצבע ממש יפה, הולם את הרכב והשילוב עם הגג האפור מוצלח.

20180115_165527.jpg20180115_165506.jpg20180115_165222.jpg20180115_165231.jpg20180115_164717.jpg

אני חייב לציין שבתמונות הוא יוצא מעט מרובע וקצת מוזר אבל במציאות הוא נראה הרבה יותר טוב. כן, ברמת העיקרון מדובר באיביזה מוגבהת אבל יש כמה שינויים. תא הנוסעים מרגיש טיפונת יותר טוב, מעט יותר איכותי, רצועת העור מול הנוסע בדגם ה-FR בהחלט מסייעת. מרווח הראש כמובן עדיף משמעותית וגם מאחור מרווח יותר. הוא מתאים לגמרי ל-4 נוסעים בוגרים או 2 בוגרים מלפנים ו-3 ילדים קטנים מאחור. תא המטען שימושי למדי עם סף הטענה בגובה נמוך יחסית ובלי מדרגה בינו לבין רצפת תא המטען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אז היום קיבלנו הרכב, שבועים מיום ההזמנה. אחרון שהיה במלאי. אספקה הבאה דגם fr בסוף מרץ. סה"כ חוויה חיובית ניכנסנו לסוכנות השארנו את הרכב הישן לטרייד אין ולקחנו החדש. בגלל מזג האויר היה צורך לשטוף קצת הרכב דבר שעשו לנו רגע לפני קבל הרכב. הרכב הגיע עם 7 ק"מ על השעון. כן חזרנו לבית vag( נשאיר את הביקורות השליליות בצד לרגע) בהשוואה לרנו קאפצ'ר שהיתה בהחלט יש קפיצת מדרגה משמעותית. איכות החומרים טובה יותר, מערכות הבטיחות מתקדמות הרבה יותר (ביחס לקאפצ'ר לאחר מתיחת הפנים) מערכת מולטימדיה איכותית ומפורטת (יש בעיה עם המירו לינק של האנדרואיד כמובן) סהכ הרגשה נעימה ו"יקרה" יותר מהרנו. אחד הדברים המדהימים ברכב זה המובלאי... הוא מותקן ברכב אבל לא עובד! זה ממש מעולה. חשבתי שאני הולך לסבול אבל הוא לא עובד וזה פלוס רציני. בנסיעה קצרה הרכב נעים מרגישים כמובן שמדובר בגירdsg( ביציאה מהרמזור) אבל גם במנוע tsi זריז. בהמשך אפרט יותר כי מנסיעה קצרה איך אפשר להתרשם יותר מידי. על פניו ניראה שידרוג חיובי ביחס לרנו... פרטים בהמשך.

20180128_125829.jpg20180128_125817.jpg

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...