Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הפרוצדורה אחרי שהנהג הפוגע הודה שאשם אך מורח...

שימו לב! השרשור הזה בן 2265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שבועיים בערך נכנס בי ברמזור נהג משאית וגם לי לקילוף צבע קטן ומעט שריטות. מוסכניק עבר על הרכב ולא זיהה פגיעות פח.הנהג הפוגע בהתחלה טען שזה לא הוא ואחר כך הסכים לשלם 200 ש"ח לתיקון . ריחמתי עליו וזרמתי עם זה כי זה אכן תיקון קטן אמר לי ממש תודה וכו וכו ומאז מורח ולא עונה. עכשיו זה לא הקטע של הכסף זה הפרנציפ שאני פגעתי במישהו שילמתי ובגדול. מה אומרים אחרי שהוא הודה מה עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית,מקליטים אותו מודה באשמה

לאחר מכן מסבירים לו שכדאי לסגור את זה ללא התערבות של ביטוח, כפי שסוכם.

במידה והוא מורח, לשלוח לו הודעה שבמידה והוא לא מעביר את התשלום כפי שסוכם תאלץ לפנות לתביעות טענות ושעל גבי הנזק יתווספו עלויות נוספות של הפסד ימי עבודה וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה לשאלה היא האם אתה הולך לתקן את זה , או זה חלק כבר ממערכת שפשופים אחרים / קילופים וכו' שקיימות ברכב וממתינות לשעת כושר לתקן ולצבוע את הכל .

אם התשובה היא השניה הייתי ממשיך בחיי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה גובה הנזק לפי הערכת הפחח?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודיע לו במכתב רשום

תקן , ישלם, טוב ,לא ישלם, תתבע אותו.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...