Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה על מתאמי usb ו bt של פיוניר והמרת האות שלהם

yuraskor
שימו לב! השרשור הזה בן 2295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יש כאן מישהו שיודע מה ההמרה שעוברת האות במתאמים cd ub100 ו- cd btb200. האחד מתאם usb והשני מתאם בלוטות. מעוניין להבין מה ההמרה, אם בכלל, שעוברת האות מהכניסה ועד למוצא של הip bus. האם האות נישארת דיגיטאלית לכל אורך התהליך, או שהוא עובר המרה DA ואז AD ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי יורי,

מצאתי את המדריך שלהם אבל לא בטוח שיש שם מידע על סוג האות שעובר בIP BUS של פיוניר יחד עם זאת סוג החיבור מרמז על מדיה דיגיטלית אבל - אם אני מחפש בגוגל תמונות של IP BUS PINOUT זה מראה חיבור אנלוגי לחלוטין ואפילו באחת התמונות מראים איך לתאם את זה לכבל עם מחבר PL רגיל...

http://www.pioneerelectronics.com/pio/pe/images/portal/cit_11221/429729186CDBTB200OwnersManual0329.pdf

מה קצב הדגימה של המודול לא מצאתי וזו לדעתי שאלה לתמיכה של פיוניר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן אדי,

את המדריך של שניהם יש לי (זה הדבר הראשון שעשיתי), ושם אין התייחסות לנושא כלל, גם בחיפוש בפורמים באינטרנט בחול לא נמצא דבר, פניתי ליבואן בארץ, אך גם להם לא הייתה תשובה - אם כי רמת השירות שלהם מצויינת (חזרו אליי כמה וכמה פעמים בניסיון לעזור לי).

את הטריק של להפוך את ה IP BUS INPUT לאנלוגי עם מחבר PL אני מכיר, וזה מה שמשגע אותי.

אין לי את הרצון להשקיע עכשיו סכום גסף נכבד במכשיר DSP שמסוגל גם לקבל סיגנל אודיו דרך BT/WIFI וגם לאפשר כיול דרך אפליקציה (כרגע מצאתי שני מכשירים שמאפשרים זאת - RAINBOW DSP1.8 ו- פיניקס גולד DSP8.8).

ועל כן חיפשתי את האופציה השפויה יותר לנגן מדיה דיגיטאלית דרך הפיוניר שיש לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אני לא בטוח בכלל אם בהכרח עובר שם סיגנל דיגיטלי אבל אם אתה יכול לחבר את החוטים כפי שהם למחבר PL דבר אחד בטוח וזה שסיגנל אנלוגי 100 אחוז יש לך.

עכשיו זה לא בהכרח אומר שזה דבר רע - אם ההמרה איכותית ואין רעשים ויש תיאום רגישות יציאה של המתאם לכניסה של הHU אז אתה לא אמור להרגיש הבדל שמיע.

אם כן יש שם יכולת לסיגנל דיגיטלי אז PINOUT מלא של המחבר שלהם אמור להעיד על כך.

ואכן מהתמונה הבאה אני מבין ששתי האופציות קיימות:

Pioneer-IP-Bus-pinout-diagram.jpg

יחד עם זאת - אם מדובר בSPDIF רגיל או פרוטוקול PROPRIETARY כלשהוא של פיוניר - אני לא יודע - זה רק התמיכה הטכנית של היצרן עצמו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני מצליח להבין מכל החיבורים שיש על הר"ד, אז יש לי שתי מחברים של IP-BUS האחד כניסה והשני יציאה, וכן יש לי שני מחברי אות אופטי (למה הם קוראים לו אופטי רק אלוהים יודע), שוב, אחד כניסה ואחר יציאה. לדעתי הIP BUS נועד לתיקשורת, והעברת מידע אנלוגי, בעוד שהכניסה האופטית נועדה רק למידע אודיו דיגיטאלי.

בנוסף, בחיפוש באיביי נתקלתי במתאם בין הכניסה האופטית של פיוניר, לאות אופטי מלא. וזה דיי פותר לי את הבעיה.

בעזרת מתאם בסגנון של ASUS XONAR U3, מחבר OTG ומתאם לאות אופטי שמגיע עם האסוס, אוכל לשדר אות דיגיטאלי מלא מהטאבלת, לר"ד ומשם לפרוססור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם תעלה לכאן תיעוד של הפתרון לאחר שתיישם אותו במידה והיה מוצלח.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...