Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לאיטום ובידוד הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 2288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים.

לאחר התלבטויות החלטתי להשקיע בבידוד אקוסטי לרכב, הרכב המדובר-מאזדה 3 06,הרכב די ישן אבל לפי התחזיות הבנקאיות מסתמן שהוא הולך להישאר איתי עוד לפחות שנתיים שלוש שזה זמן מספיק על מנת שאני אשקיע בבידוד=)

אז ככה, אחרי שקראתי די הרבה על הנושא בהרחבה הייתי שמח לקבל גם ייעוץ פרקטי איך למקסם תוצאות בהתאם לתקציב שלי.

אני מתכוון להשקיע 2000 +- שזה כולל את העבודה שתיעשה על ידי איש מקצוע ולא על ידי.

המטרה היא לבודד את הדלתות הקדמיות ברמה גבוהה שבאמת יתן לבמה הקדמית את הסביבה האופטימלית לנגן ובנוסף את תא המטען ברמה שלפחות ימנע קרקושים ואת בריחת הסאונד של הסאב וופר.

אני מעריך שזמן העבודה יעלה לי בסביבות 500-800 ש"ח מה שמשאיר לי עוד 1500 לחומרים, הייתי רוצה לשמוע על איזה חומרים של איזה חברות ובאיזה מידות הייתם הולכים בתקציב כזה, וכמובן טיפים שונים בנושא.

עוד דבר אחרון הבחור המוכשר מבאר יעקב שהולך לעשות לי את העבודה עובד עם stinger expert ו cerwin vega הוא טוען ששני החומרים באותה רמה לדעתו אבל מנוסה יותר עם הסטינגר ומרוצה ממנו, המחיר על התקנת קיט סטינגר סטנדרטי (18X32) בדלתות 1000 ש"ח--חוות דעת תתקבל בברכה--

תודה מראש!

Hu: Jvc 2 din + dsp bit one

Amps: Zapco reference 350.2 + Audison sr 4 + Audison sr1DK

Comp: Morel Hybrid 602 + Audison Apk 165

Sub: Jl audio12W3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב

1000 שקל לשני דלתות זול

יתכן והוא עושה שיכבה אחת רק על הפח הפנימי של הדלת.

בתא מטען מתבזבז המון חומר...יותר שטח.

אם יש לך תא מטען ברכב 4 דלתות

רצוי לפרק את מספר הרכב ולשים חומר בידוד מתחתיו.

חומרים ..

מנסיון שלי דיינמאט אקסטרים.

חומרים אחרים לא מכיר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי מיכאל -

קודם כל איפה ואת מה הייתי מבודד - לצרכי אודיו בלבד כמובן.

1. דלתות קידמיות -

שכבה של בוטיל+אלומיניום - שטח כיסוי 70 אחוז מכל דופן ושאריות על הדיפון עם ישארו.

סגירה של המחיצות הטכניות עם חמגשיות.

שכבה של ספוג CCF על כל הדופן הפנימית (זו שהרמקול יושב עליה) או על כל הדיפון לסירוגין.

עלות חומרים - זה תלוי כמובן

2. דלת תא מטען - יריעה אחת של בוטיל עם גב אלומיניום - כ 100 שקלים.

ורצוי גם לקנות דבק דו צדדי אקרילי טוב כמו של סקוש או 3M - להריץ כמה פסים על כל לוחית רישוי ולהצמיד ולהבריג אותה חזרה לטמבון.

לגבי חומרים -

עלויות של מותגים ייעודיים לבוטיל עם גב אלומיניום בד"כ בין 100-120 שקלים ליריעה בין אם דיינאמאט או סטינגר או כל דבר אחר.

יריעת ספוג CCF 12SQFT של מותג ידוע בסביבות ה300-350 שקלים

אפשר להשתמש בחומרים ייעודיים מותג מדבקה כמו ניפון ואז אתה קונה בעצם יריעה גדולה יותר שהיא 6SQFT במקום 5

והיא מכילה חוץ מבוטיל וגב אלומיניום גם שכבת CCF 3 מילימטר.

חמגשיות ודבק חבלה עולים גרושים.

דבק דו"ץ אקרילי עולה כ30 שקלים וסליל אחד יספיק לך.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי תודה רבה רבה על כל המידע השימושי.

אחרי שחפרתי והתייעצתי עוד קצת החלטתי לעשות את העבודה עם באלק של דיינמאט אקסטריםׁ ׁׁׂׂׂ(36SQFׂׂ)

2 שכבות בדלתות הקדמיות ומה שיישאר לדלת תא המטען,העבודה תיעשה על די בחור מקצוען מנתיבות(אתה בטח מנחש) ככה שאני סומך שהוא יעשה על הצד הטוב ביותר,לאחר מכן אני רוצה לקנות עוד חומר ולעשות לבד את תחתית תא המטען(איפה שהגלגל רזרבי וכו) מאמין שעם זה אני אתמודד יותר טוב לבד.

רק דבר אחד אני אשמח אם תסביר לי זה על סגירת המחיצות עם החמגשיות שלא ממש הבנתי על מה מדובר, תודה רבה ושבוע טוב!

Hu: Jvc 2 din + dsp bit one

Amps: Zapco reference 350.2 + Audison sr 4 + Audison sr1DK

Comp: Morel Hybrid 602 + Audison Apk 165

Sub: Jl audio12W3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...