Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח צד ג' לאדם ללא ביטוח מסוג זה

שימו לב! השרשור הזה בן 2263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני בעל רישיון נהיגה במשך 7 שנים. במהלך 5 השנים האחרונות ביטחתי את עצמי רק בביטוח חובה בשל נסועה מאד נמוכה. (ויכולות לשלם נזקים במצב של תאונה חלילה) בואו נעזוב שניה את השאלה האם עשיתי בשכל או לא, כי אני כבר רואה את זה מגיע. בשנה הקרובה אני מתכנן להגביר את כמות הנסועה שלי בכמה עשרות אחוזים, לכן אני חושב לבטח בביטוח צד ג'.

לפני 7 שנים כנהג חדש וצעיר (מתחת לגיל 24) שילמתי 1375 שקלים עבור צד ג'.

כיום אני בעל נסיון נהיגה של 7 שנים, ללא תאונות כלל וללא תביעות כלל, והמון חברות ביטוח לא רוצות לבטח אותי בשל כך שביטחתי רק ביטוח חובה בשנים האחרונות. התחייבתי להן שלא הייתי מעורב בשום תאונה בשנים האחרונות ועדיין לא מעט חברות לא מעוניינת לבטח אותי בביטוח צד ג'.

ההצעה הכי נמוכה שקיבלתי הייתה על סך 1400 שקלים. (לא כולל גרירה ושמשות)

האם זה הגיוני שהמחיר שחברות הביטוח מציעות לאדם עם פרופיל זהה לשלי יהיה אותו מחיר שהן מציעות לנהג חדש מתחת לגיל 24? (או לחלולפין, האם המחיר עלה דרמטית בשנים האחרונות?

כמו כן, האם ניתן להשיג היום ביטוח צד ג' בעלות זולה יותר (עבור הפרופיל שלי) מההצעה שקיבלתי? (לא מעוניין בגרירה ושמשות, מספיק כיסוי עד חצי מיליון. אין לי בעיה לשלם השתתפות עצמית של כמה אלפי שקלים אם צריך.)

Peugeot 208 1.2 Active (Manual) , 2014

.It's all about Music & Numbers

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נניח שאילו היית עושה ביטוח צד ג' במהלך ה 5 שנים האחרונות היה עולה לך 1800 ש"ח לשנה ראשונה ושניה ואח"כ לאור הרקורד הטוב שלך 1000 ש"ח

כלומר סה"כ 6600 ש"ח. זה מה שחסכת

עכשיו הפרופיל שלך יותר טוב רוצים ממך רק 1400 ש"ח וזה ישתפר עם הזמן ככל שלא תגיש תביעה ונניח ששנתיים 1400 לכל שנה ואח"כ 1000 ש"ח כמו לחברך עם וותק.. .

זאת אומרת שילמת יותר 800 ש"ח בשנתיים הללו לעומת החיסכון של 6600 ש"ח.

אצל חברות הביטוח אין הגיון

אם כולם אומרים לך שאתה "שיכור" אז אתה שיכור, והעובדה שמבקשים ממך תעריף גבוה יותר מבעל פרופיל דומה אבל עם וותק ביטוחי, מלמדת שהם בדעה שאתה מסוכן ביטוחי.

תמשיך עד שתקבל את ההצעה הטובה ביותר , שים לב לא כתבתי את ההצעה הזולה ביותר.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות. לחברות ביטוח חשוב איפה היה לך ביטוח שנתיים לפחות כדי לקבל מחיר נורמלי. לא משנה שלא היו לך תאונות ואין לך שלילות וכל זה.

תשלם שנה אחת יקר יותר וכשיהיה לך עבר ביטוחי של שנה אחת, בחידוש כבר יהיה לך זול יותר. גם להגיד שאין היגיון לא יעזור בכלום כי ככה כל חברות הביטוח עובדות.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תעשה צד ג', אם יש לך יכולת לשלם במקרה שאתה אשם. זו דעתי האישית.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה צוחק.

ביטוח צד ג' מכסה את הרכב שתפגע בו - שיכול להיות הכל, כולל בנטלי, אסטון מרטין או פרארי חדשות. אתה מכיר מישהו שיכול לשלם טוטאל לוס על רכבים כאלו? מוכן לחסוך פחות מ-2,000₪ בשנה בשביל הסיכון הזה?

דעתי האישית - אל תעלה על הכביש אם אין לך ביטוח צד ג', ורצוי עם גבול אחריות של לפחות מיליון ש"ח.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפנה למנהל האתר ותבקש שימחוק את הודעתך ההזויה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שנסיעה בלי ביטוח צד ג' היא חוסר אחריות. אני גם בעד שיחייבו ביטוח צד ג' כחלק מביטוח החובה עד לגובה של 100K.

בפועל הרבה פעמים מה שקורה הוא שמישהו נטול ביטח צד ג' פוגע בדלפון נטול מקיף והתוצאה לא נעימה.

לא מומלץ לחסוך בביטוח צד ג' כי לעיתים הנזק יכול להיות עצום ובעל אשלכות קשות לעתיד

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...