Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי צו עיקול לבנק בעקבות דוח הזוי מאגף החניה בתל אביב

tomcoh
שימו לב! השרשור הזה בן 2278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אותי יותר מעניין אם במקרה כזה יש עכשיו כתם על חשבון הבנק שלך, בדמות דיווח ל-BDI שיכול להציק לך בעתיד כשתצטרך טובה מהבנק כמו הלוואה גדולה או משכנתא (אפילו מבנק אחר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי יותר מעניין אם במקרה כזה יש עכשיו כתם על חשבון הבנק שלך, בדמות דיווח ל-BDI שיכול להציק לך בעתיד כשתצטרך טובה מהבנק כמו הלוואה גדולה או משכנתא (אפילו מבנק אחר).

לא חשבתי על זה את האמת.

אבל כשדיברתי עם הפקיד בנק הוא לא היה מוטרד יותר מדי והוא גם אמר לי שהצו עצמו במידה ויתממש לא יגביל את החשבון שלי, הם פשוט ימשכו את הסכום המבוקש כפיקדון.

מה זה BDI?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי מעדכן אתכם...

היום נסעתי עד יפו.. הדבר הכי מצחיק... פגשתי פקידה די נחמדה... יותר נכון כמו רובוט (האמת היא, הפקידות שמה די מסכנות... כולם צועקים עליהם שם.. וזה לא שהן מבינות משהו או בעלות סמכות....) מה שמצחיק זה שהיא מעלה את התמונה... ואז אני מראה לה בבירור שאין פה שום חניה או עצירה.. והיא כזה על אוטומט זורקת מילים לאוויר (אבל הנה הווינקר הימני שלך מאותת)... זה היה די מטומטם.. את האמת.. היא לא באמת מסתכת ובוחנת.. היא סתם אומרת משהו (לא מתוך רוע או רדיפת בצע) אלא רשום לה דוח ז היא מתייחסת לזה.. אף אחד שם לא מפעיל חשיבה... אני לא חושב שבאמת הדוח ניתן מרוע.. אלא פשוט מטמטום הון אנושי...

בכל מקרה.. ממש אחרי 2 דקות היא העלה את זה לתובע,, אחרי 2 דקות היא חוזרת אליי ומודיעה לי שהדוח מבוטל וגם כן הצו עיקול..

מסתבר שהיה לי עוד דוח שצילמה אותי מצלמה אוטומטית באבן גבירול 139 נוהג בנתצ.. ועל זה כמובן ששילמתי...

אני לא חושב שהיה פה רוע או משהו כזה... סתם טמטום של הון אנושי

אני מסכים שממש אין מה להרים קול על פקידה, אבל שם זה מתחיל. ההערה הטפשית שלה (בלשון המעטה) היא תמונת מראה של כל ההתנהלות שם ואותו חומר אנושי נמצא גם בעמדה של סמכות שבעקבותיה קיבלת את הדו"ח המרתיח הזה.

לא לבקש שום פיצוי על רשלנות, עוגמת נפש ובזבוז הזמן שלך לשוא פשוט מתדלק את המערכת הזאת באותו התירוץ שהיא צריכה כדי להמשיך בשיטת מצליח הזאת. אל תזלזל בכוח שיש לך כאזרח בודד, מילה אחת לעיתונות הצמאה לדם תמיד יכולה לחולל שינוי, לפצות אותך וחשוב מכל - לדחוף את שיטת המצליח הזאת בפרצוף של העיריה למען כולם יראו ויראו. חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה BDI?

ההסבר הכי פשוט שמצאתי ברשת:

"BDI הינה אחת מחברות נתוני האשראי שקיבלו רישיון ממשרד המשפטים לאגור מידע פיננסי על אנשים פרטיים.

גופים שונים במשק מעבירים ל- BDI (ולחברות נתוני אשראי נוספות) מידע על אנשים אשר הצטבר לגביהם מידע שלילי כגון: התראות לגבי חובות שלא הוחזרו, אי עמידה בהחזרי הלוואה, חשבונות מוגבלים, תיקי הוצאה לפועל ועוד.

כאשר אתה פונה לבנק או גוף מלווה אחר ומבקש הלוואה, הם פונים לאחת מחברות נתוני האשראי וקונים מהם את דוח נתוני האשראי הצרכני שלך כדי להעריך מה הסיכונים הכרוכים באישור ההלוואה שביקשת.

ברוב המקרים (כ- 80% מהאוכלוסייה) לא יכיל הדוח נתונים שליליים משמעותיים, וההלוואה תאושר."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים שממש אין מה להרים קול על פקידה, אבל שם זה מתחיל. ההערה הטפשית שלה (בלשון המעטה) היא תמונת מראה של כל ההתנהלות שם ואותו חומר אנושי נמצא גם בעמדה של סמכות שבעקבותיה קיבלת את הדו"ח המרתיח הזה.

לא לבקש שום פיצוי על רשלנות, עוגמת נפש ובזבוז הזמן שלך לשוא פשוט מתדלק את המערכת הזאת באותו התירוץ שהיא צריכה כדי להמשיך בשיטת מצליח הזאת. אל תזלזל בכוח שיש לך כאזרח בודד, מילה אחת לעיתונות הצמאה לדם תמיד יכולה לחולל שינוי, לפצות אותך וחשוב מכל - לדחוף את שיטת המצליח הזאת בפרצוף של העיריה למען כולם יראו ויראו. חבל.

פניצי למייל האדום של וואי נט, ווואלה וסיפרתי להם בדיוק את מה שכתבתי בתחילת הפוסט ואף אחד מהם לא חזר אליי... כנראה זה לא באמת מעניין מישהו... גם ככה הרגשתי באגף עצמו.. שאם אני אצעק אז אני סתם אצעק על פקידה מסכנה שממלאת הוראות עבור שכר מינמום ושלאף אחד זה לא מזיז... וכן זה מרגיז שהייתי צריך לפנות חצי יום ולבזבז דלק כסף וזמן בשביל זה.. אבל אין מה יותר מדי מה לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיהיה לי זמן אחפש לך פסק /פסקי דין שתבעו את העיריה על עיקול שכזה וזכו כהוצאת דיבה.

ועל סמך זה תפנה אליהם בכתב ותדרוש X ש"ח.

רק כך אולי אפשר יהיה למגר את ההתנהלות הרובוטית הזו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיהיה לי זמן אחפש לך פסק /פסקי דין שתבעו את העיריה על עיקול שכזה וזכו כהוצאת דיבה.

ועל סמך זה תפנה אליהם בכתב ותדרוש X ש"ח.

רק כך אולי אפשר יהיה למגר את ההתנהלות הרובוטית הזו.

אשמח לדעת אם מצאת פסקי דין בעניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחופש עד סוף השבוע

אמצא לך בסופ"ש

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גגל

ע"א 45661-12-10

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גגל

ע"א 45661-12-10

תודה רבה, בול המקרה שלי חוץ מזה שבמקרה שלי הדוח אפילו לא היה מוצדק.

לא כתוב אם הוא המאשים זכה או לא, מה גם, שלי הם שלחו את הדוח לכתובת שרשומה במשרד הפנים (רק שאני כבר לא גר שם שנה וחצי ולא עדכנתי את הכתובת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי הולך לתביעה, בשל מה שרשמת בסוגריים (למרות שהדוח הוא הכי לא מוצדק בעולם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההסבר הכי פשוט שמצאתי ברשת:

"BDI הינה אחת מחברות נתוני האשראי שקיבלו רישיון ממשרד המשפטים לאגור מידע פיננסי על אנשים פרטיים.

גופים שונים במשק מעבירים ל- BDI (ולחברות נתוני אשראי נוספות) מידע על אנשים אשר הצטבר לגביהם מידע שלילי כגון: התראות לגבי חובות שלא הוחזרו, אי עמידה בהחזרי הלוואה, חשבונות מוגבלים, תיקי הוצאה לפועל ועוד.

כאשר אתה פונה לבנק או גוף מלווה אחר ומבקש הלוואה, הם פונים לאחת מחברות נתוני האשראי וקונים מהם את דוח נתוני האשראי הצרכני שלך כדי להעריך מה הסיכונים הכרוכים באישור ההלוואה שביקשת.

ברוב המקרים (כ- 80% מהאוכלוסייה) לא יכיל הדוח נתונים שליליים משמעותיים, וההלוואה תאושר."

מאשרים גם אם יש BDI שלילי, במידה ותספק הוכחה שמה שנמצא בדו"ח BDI לא מעודכן (נניח אישור סגירת תיקים בהוצאה לפועל).

צריך גם לציין שBDI לא מעדכנים את הרשומות שלהם. כך שאם היה לך הוצאה לפועל מספר שנים אחורה והיום אתה מיליונר, עדיין לא תקבל כלום מאף אחד לפני שתספק הוכחות. גם תדפיסי הבנק לא יעזרו.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, בול המקרה שלי חוץ מזה שבמקרה שלי הדוח אפילו לא היה מוצדק.

לא כתוב אם הוא המאשים זכה או לא, מה גם, שלי הם שלחו את הדוח לכתובת שרשומה במשרד הפנים (רק שאני כבר לא גר שם שנה וחצי ולא עדכנתי את הכתובת)

כנראה שלא קראת עד הסוף, קח בחשבון גם את ההערה בנוגע לכתובתך הלא מעודכנת

בשים לב לגובה העיקול, לעובדה שצוינה סיבת העיקול ולהיקף הפרסום המצומצם של העיקול, הרי שהתרשמתי כי שמו הטוב של המערער נפגע פגיעה מינורית למדי. לפיכך, אני מוצא לפסוק למערער פיצוי מכוח סעיף 7א לחוק (פיצוי ללא הוכחת נזק) בסך של 5,000 ₪, ואת השבת הסכום של 441 ₪ שנגבה ממנו שלא כדין, בתוספת הפרשי הצמדה וריבית מיום תשלום הסכום האמור. בנוסף, אני מחייב את המשיבה בהוצאות ההליך וביציאות המערער בסכום כולל של 2,500 ₪.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...