Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי צו עיקול לבנק בעקבות דוח הזוי מאגף החניה בתל אביב

tomcoh
שימו לב! השרשור הזה בן 2272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי הבוקר SMS מהבנק שלי, שיצא צו עיכול לחשבון, אז התקשרתי לבנק שלי ואחרי בירור, נודע לי שאגף החנייה בעיריית תל אביב הוציא את הצו עיקול על דוח חניה שלא שולם.

מסתבר שלפני שנה קיבלתי דוח חניה, הדוח חניה ניתן על ידי מצלמה ניידת או אוטומטית ולא על ידי פקח (כפי שהבנתי מהפקידה במוקד שירות) שלחו לי אותו לדואר בכתובת שאני לא גר, לכן מעולם לא קיבלתי אותו, הדוח צבר ריבית ועכשיו שלחו לי גם צו עיקול.

אני לא זוכר בכלל שחניתי באותו רחוב בתאריך המדובר, ושביקשתי תמונה של הרכב שלי שצולם בעת הדוח, קיבלתי את הדבר הכי הזוי.

רואים אותי עומד עם הרכב בנתיב פנייה (ברחוב אליעזר קפלן, לדעתי ליד משרד ההגירה שם) אני בבירור עומד בנתיב כי בתמונה רואים שאורות הבלמים דולקים ומלפני שיירה של מכוניות, כנראה פקק שנוצר לפני הפנייה, ועל זה קיבלתי את הדוח, הפקידה טוענת שיכול להיות שלא חניתי רק נעמדתי שם, אבל זה ברור שאני עומד שם רק בגלל שנוצר עיכוב ופקק של מכוניות לפני הפנייה

אני מנסה לצרף את התמונה לפה אך אני לא מצליח מי שיוכל לעזור לי אני אשמח מאוד.

מה עליי לעשות? פשוט לשלם את הדוח? מה אפשר לעשות במצב הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תנסה להגיש ערעור על הדוח תציין את הפרטים כדי לחסוך זמן בגלל העיקול הייתי הולך לעיריה ולא מוותר אתה לא ביצעת עבירה.

אם אני לא טועה המצלמה צריכה גם לכרוז לך לפני צילום.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי haimkm
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפקאי ועצוב.

אני לא משפטן ולכן לא אייעץ במישור המשפטי, אבל לדעתי שווה לך ללכת עם זה לעיתונות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדו"ח בהחלט מגיעות המחמאות לעיל.

ראוי שיבוטל עם התנצלות (שלא תגיע בשום אופן) ופיצוי על בזבוז הזמן (שיגיע יחד עם ההתנצלות).

לצערי מה שכנראה משמעותי כאן הוא הסיבה שהדוח נשלח לכתובת שאתה לא מתגורר בה.

האם באשמתך? לא עדכנת כתובת בזמן?

האם טעות בכתובת?

אני חושב שבכל מקרה, גם אם הכתובת לא נכונה באשמתך, ראוי שדו"ח כזה (שלא ראוי להיכתב כלל) יבוטל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפקאי ועצוב.

אני לא משפטן ולכן לא אייעץ במישור המשפטי, אבל לדעתי שווה לך ללכת עם זה לעיתונות.

אני לגמרי מצדד. חובה לפרסם כזה דבר כי אני לא חושב שהציבור מודע לזה באופן בו הוא אמור להיות מודע, ולדעתי בהחלט יש פה צורך בהתעמקות משפטית. פשוט מערב פרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשכרה מתקשה להאמין שהמקרה הזה אמיתי.

יורים דוחות על אוטומט ולך תוכיח שאין לך אחות.

רק מזכיר לי שוב ושוב לשמור קצת מזומן בבית, למקרה שאיזה תוכנת מחשב תחליט להשתגע עליי ותחסום לי את כל החשבונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו כבר לא מעט מקרים בהם אנשים עם ביצים תבעו עיריות על הוצאת לשון הרע, מעצם הטלת העיקול.

במקרה שלך שיש כל כך הרבה כשלים בדו"ח לגופו וגם למשלוחו השד יודע לאן ( סביר שהוא לא נשלח לכתובת שלא הייתה לך נגיעה בו מתי שהו ).

ערבב תקשורת

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק על עניין עיקול החשבון בנק הייתי מחפש דרך לתבוע את העירייה על עוגמת הנפש ובזבוז הזמן האישי שלי. פשוט חוצפנים. שילך להם כל הכסף הזה לתרופות.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משפטן, ולא שש אלי קרב, אבל זה מסוג הדברים שמוציאים פיל מדעתו.

אף אחד לא עובר על התמונות לפני שהדו''ח מונפק?

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזוי זו הגדרה בומבסטית מידיי.

סה"כ דוח אוטומטי שגוי, שכנראה לא נבדק (רשלנות), והתנהלות אטומה בהמשך, ללא הפעלת שיקול דעת, ופניה זריזה מידיי להוצאה לפועל.

זה חלמאי. זה רחוק מלהיות הזוי.

בכל מקרה כדאי לטפל מייד מול ההוצאה לפועל, אחרת החוב יטפח עם כל מיני דמי ניהול תיק של עורכי דין חרוצים מידיי.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי מעדכן אתכם...

היום נסעתי עד יפו.. הדבר הכי מצחיק... פגשתי פקידה די נחמדה... יותר נכון כמו רובוט (האמת היא, הפקידות שמה די מסכנות... כולם צועקים עליהם שם.. וזה לא שהן מבינות משהו או בעלות סמכות....) מה שמצחיק זה שהיא מעלה את התמונה... ואז אני מראה לה בבירור שאין פה שום חניה או עצירה.. והיא כזה על אוטומט זורקת מילים לאוויר (אבל הנה הווינקר הימני שלך מאותת)... זה היה די מטומטם.. את האמת.. היא לא באמת מסתכת ובוחנת.. היא סתם אומרת משהו (לא מתוך רוע או רדיפת בצע) אלא רשום לה דוח ז היא מתייחסת לזה.. אף אחד שם לא מפעיל חשיבה... אני לא חושב שבאמת הדוח ניתן מרוע.. אלא פשוט מטמטום הון אנושי...

בכל מקרה.. ממש אחרי 2 דקות היא העלה את זה לתובע,, אחרי 2 דקות היא חוזרת אליי ומודיעה לי שהדוח מבוטל וגם כן הצו עיקול..

מסתבר שהיה לי עוד דוח שצילמה אותי מצלמה אוטומטית באבן גבירול 139 נוהג בנתצ.. ועל זה כמובן ששילמתי...

אני לא חושב שהיה פה רוע או משהו כזה... סתם טמטום של הון אנושי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...