Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי תא מטען נשלף

mor40il
שימו לב! השרשור הזה בן 2272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיפשתי בהרבה מקומות...

מישהו/י יודעים אוליי איפה אפשר להשיג את החלק הזה בארץ (משומש במצב טוב):

החלק מסומל במק"ט:65550SC000JC

אבל לא אכפת לי לתחליפי כל עוד יתאים...

http://opposedforces.com/parts/forester/en_s12/type_10/body_equipment_interior/tonneau_cover/

*אשמח לעדכון כי באיביי זה עובר את תמחור ה75$ + משלוח זה מגיע למחיר מטורף (כולה ברזנט).

*ובארץ לפי מה שראיתי חדש כזה עולה 1900 ש"ח (לא הגזימו בכלל....)

ראיתי כזה מישהו שרצה למכור במחיר סביר - אבל זה היה קצר במוט המרכזי בצדדים (כנראה התאים לדגמים של 2014 ומעלה)

ואני צריך 2010 לסובארו פורסטר,

אם מישהו מכיר אשמח למשומש במצב טוב או שאבנה לי איזו קומבינה קלה אחרת.

טנקס

זמין במייל:

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...