Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קלא׳צים לסיאט לאון 1.8 dsg 2012

--Guy--
שימו לב! השרשור הזה בן 2268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

נראה לי שהגעתי למצב שאני צריך להחליף את הקלאצ׳ים ברכב שלי,לאון 1.8 כמו שאתם רואים בכותרת.

הרכב עם 80,000 ק״מ, סטייג׳ 2 כולל תוכנה לגיר, שכנראה היה טעות לעשות את הצעד הזה אבל כבר מאוחר מידי, חשוב להגיד שאני לא נוסע חזק עם הרכב ( לא יוצא חזק מהמקום ובפקקים עובר ל s או ידני) ועד לפני 4000 ק״מ הוא היה סטוק אצל בחור בן 76.

בזמן האחרון יש לי רעידות בהעברת הילוכים( לפעמים חזקות ולפעמים אין בכלל), בעיקר בין 1 ל 2, אז הבנתי שכנראה הגיע זמנם.

השאלה היא אם קורה משהו אם אני מושך עם זה עוד קצת או שעדיף לטפל בזה כבר?

מישהו ניסה לייבא את החלקים לארץ ולהתקין פה?

מה המחירים פחות או יותר?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעידות לא תמיד פירושה שצריך להחליף קלאצ׳ים ויש מצב שזה מכטרוניקס...

עדיף שתבדוק במוסך שמבין בעניין הזה!!

לגבי ייבוא לדעתי לא ייצא לך משתלם בגלל משקל ויוקר משלוח מכס מעמ ועוד משהו שימציאו לך

Sent from my iPhone using Tapatalk

rafi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל גש למוסך שיבדקו את הגיר, יזהו את הבעיה ויתנו הצעת מחיר. כמו כן קח בחשבון שלא כל מוסך יסכים להחליף חלקים בכאלה שהלקוח הביא.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...