Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוללת חירום להתנעה

xcalibur
שימו לב! השרשור הזה בן 1912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה מעניין אבל חבל שאין לינק לרכישה 150 שקל זה גרושים אם זה איכותי.

יש בגוף התיאור של הסרטון אבל אעתיק לך גם לכאן בשמחה:

https://ksp.co.il/item/2637-40192

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה נמכר מכשיר דומה באותו מותג (אם כי איני יודע בודאות שזה אותו דגם) גם במכירה האינטרנטית של Yellow.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המכשיר המקביל שלו MJS8000. ביקורת מעולה של קובי ליאני מוואלה ונטען דרך ספק כוח ביתי

https://cars.walla.co.il/item/2808085

https://www.auto365.co.il/product-9026-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99_%D7%91%D7%95%D7%A1%D7%98%D7%A8_%D7%9C%D7%94%D7%A0%D7%A2%D7%AA_%D7%A8%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%9D_%D7%A4%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%9D_%D7%A2%D7%93_2400_%D7%A1%D7%9E%D7%A7_%D7%91%D7%A0%D7%96%D7%99%D7%9F.aspx

עריכה אחרונה על ידי aviron1984
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכרו ב-YELLOW ב-150 ש"ח בבלאק פריידי לפני שנה וקצת (יש מצב שגם בבלאק פריידיי האחרון, לא זוכר).

יש לי אותה, בינתיים לא היה לה שימוש.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

מקווה שזה בסדר שאני שם את זה כאן.

זו ביקורת וידאו שעשיתי לבטרית חירום שמתניעה את הרכב של MIRACASE.

אחלה יום,

X

פו"ש תודה על השיתוף.

אבל ברשותך, כל הביקורת שטרחת לצלם לא שווה הרבה בעבורי, כי אותי מעניין פחות איך נראית הקופסה והרבה יותר מעניין אותי לדעת למשל את הדברים הבאים: כמה זמן הסוללה מחזיקה מעמד בתא המטען של אוטו? כמה התנעות היא מסוגלת לתת ללא טעינה? האם אחרי רצף התנעות המוצר בר טעינה או שהוא חד פעמי וסיים את דרכו?

זו רק סוללה ולא טלפון נחשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פו"ש תודה על השיתוף.

אבל ברשותך, כל הביקורת שטרחת לצלם לא שווה הרבה בעבורי, כי אותי מעניין פחות איך נראית הקופסה והרבה יותר מעניין אותי לדעת למשל את הדברים הבאים: כמה זמן הסוללה מחזיקה מעמד בתא המטען של אוטו? כמה התנעות היא מסוגלת לתת ללא טעינה? האם אחרי רצף התנעות המוצר בר טעינה או שהוא חד פעמי וסיים את דרכו?

זו רק סוללה ולא טלפון נחשק.

אשתדל לענות לך על חלק מהשאלות, עם תמונות כמובן.

אצלי בחנות אני מוכר את 2 הדגמים. כאשר ההבדלים ביניהם באים לידי ביטוי בהגנה מפני חדירת מים.

בקופסה הצהובה, זה המכשיר שמוגן מים ובכתומה, זה שלא.

היבואן הרשמי{"בנדא מגנטיקס"} סיפק לי עד עכשיו את הצהובה, וכנראה משיקולי עלות, אמר לי שזה דגם ישן ומעכשיו הוא מספק לי את הדגם השני.

מן הסתם, דווקא יש דרישה לדגם המוגן מים, שעולה אותו מחיר אצלי כמו השני, 195 לפני הנחה. יוצא 165 אחרי.

הבדל נוסף בין הדגמים, זה צורת חיבור "הראש" אל הסוללה. בדגם המוגן מים זה בעזרת הכבל, ואילו "בישן" זה בעזרת הראש עצמו לתוך הסוללה. שזה הכי קל ועדיף על הלקוחות. בנוסף ה"תנינים" בדגם המוגן מים, מסיביים יותר.

לגבי המוצר ומספר הטעינות, אני יכול להגיד, שגם אם הסוללה היא חלשה, הוא מניע ללא שום בעיות. סוללה מלאה יכולה להניע רכב כ-7 פעמים ויותר. ועדיין יש 2 נוריות חיווי.

בתצוגה מכשיר מלא ללא שימוש יצא לי לבדוק היום, לאחר כחודשיים וחצי, וירדה רק נורית חיווי בודדת.

20180107_150415.jpg20180107_150008.jpg20180107_145722.jpg

מקווה שערתי לך.

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

סליחה על ההקפצה,

בעקבות השרשורון הנל רכשתי את הבוסטר, הטענתי וזרקתי בבגאז' כבר 3 חודשים בינתיים.

היום עזרתי למישהו עם מצבר מיובש להניע רכב משפחתי - הניע בקלות.

פאק יחידי , הגיע עם כבל USB סטנדרטי להטענה תקול שגרם להבהובים מוזרים ולא הטעין.

מצטרף להמלצות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה אישית שלי לקנות בוסטר איכותי של חברת NOCO עולה כ 600 שקל

אמין מאוד ולא כמו הזבל סיני שמוכרים

וכבר היו לי בעבר בוסטרים סיניים שנתנו את נשמתם לבורא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים בהחלט. אין על נוקו. בבעלותי אחד והוא עושה עבודה נפלאה.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...