Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בחלק מאזדה 3 2004

artemtolstykh
שימו לב! השרשור הזה בן 2296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פשוט מאוד- פתח סוויץ' אם המאורר שלו מתחיל מייד לעבוד הוא תקול .

למה הוא לא אמור לעבוד?

שמעתי שזה מחלה, שהוא מתחיל להרעיש, וצריך לנקות אותו, אם לא עוזר להחליף. אז אני שואל מה קורה אם מנתקים אותו לגמרי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד קבוע ברכב. עם סוויץ. נראה לי שייך למערכת מיזוג. מרעיש אצלי שנים מהרגע שקניתי את הרכב. הרעש לא נובע מהרוטור עצמו אלה מה מהויברציה שהוא יוצר באזור. אם אני מחזיק אותו ביד כשהוא מנותק מהקונסולה ועובד הוא שקט מאוד.

ניתן לנקות עם לחץ אויר להוציא את האבק שנתפס שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

מישהו יודע מה תפקיד הרכיב שבתמונה , ישנו מאוור שמעליו יש מנורה קטנה מאזדה 3 שנת 2004 - זה לא מנורה ראה הסבר בהמשך.

הרכיב בתמונה שצירפת נקרא חיישן טמפ' או בשפה מקצועית טרמיסטור NTC. כאשר הטמפ' עולה ההתנגדות של החיישן יורדת ולהיפך.

בכדי לבדוק את החיישן רצוי לפרק את הקונקטור מאחורי החיישן ובעזרת מד התנגדות לבדוק את ההתנגדות של החיישן אשר נעה בין 2-2.5

קילואוהם בטמפ' של 25 מעלות צלזיוס.

המאוורר המותקן מאחורי החיישן תפקידו מאוד פשוט. המאוורר יונק אוויר נקי מתא הנוסעים על מנת שזרם האוויר יחלוף על פני החיישן למניעת טעויות קריאה של הטמפ' בתא הנוסעים.

* רצוי בהחלט לנקות את החיישן והמאוורר בעזרת זרם אוויר חלש או בעזרת מכחול פשוט.

* בהחלט ניתן לנתק אותו במידה ואתה יודע איך מבלי לנתק את המצבר.

שמות מקובלים לרכיב בשפה האנגלית הם:

CABIN TEMPERATURE SENSOR

Dash panel temperature sensor

NTC Thermistor

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מנתקים לגמרי במה זה פוגע מישהו יודע?

במידה ואתה מנתק את החיישן מערכת בקרת האקלים תזהה תקלה ותעבור לעבוד במצב של ברירת מחדל מסויימת הצרובה במחשב בקרת אקלים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...