Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מד טמפרטורה ולחות של שיאומי - מישהו ניסה ?

מרטין מקפליי
שימו לב! השרשור הזה בן 2297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני (בעצם אשתי) מעוניין לדעת מה הטמפרטורה בחדרים אחרים בבית. ראיתי את הצעצוע הזה של שיאומי

https://www.aliexpress.com/item/32843325647/32843325647.html ואני תוהה אם מישהו ניסה אותו ויכול לתת חוות דעת (וכמובן, האם האפליקציה עובדת באנגלית או רק בסינית)

גם פתרונות אחרים יתקבלו בשמחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את המוצר ב-GEARBEST, ויש שם ביקורת של מישהו שקנה 2 יחידות והשווה מול מערכת מדוייקת שיש לו (לא זוכר אם בבית או בעבודה), באחד מהם התוצאה הייתה די מדויקת. במד השני הייתה סטייה יחסית יחסית משמעותית.

ההמלצה שלו - אם אתה מעוניין במד בתור כלי בשביל ידע כללי - אז אין בעיה.

אם אתה זקוק למד לחות/טמפ' בכדי לדעת בדיוק מה המצב - אל תבנה על זה.

אם אני זוכר נכון - האפליקציה עובדת גם באנגלית.

עריכה : בבדיקה שביצעתי כרגע - הביקורת הנ"ל כבר אינה מופיעה. אינני יודע מי הסיר אותה.

https://www.gearbest.com/robot-vacuum-accessories/pp_1306883.html

עריכה אחרונה על ידי guya72
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוצרים של Oregon scientific מוצלחים למדי (ומן הסתם לא זולים כמו המוצרים הסינים). הנה מערכת של 4 חיישנים, אחד בקונסולה הראשית ועוד 3 שאפשר לפזר ברחבי הבית או בחוץ ןלראות את הטמפ' והלחות בכל אחד מהאתרים.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...