Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש ג'יפון לרכב משפחתי - 160K

kfirg
שימו לב! השרשור הזה בן 2284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

מעוניין בהמלצה לרכב משפחתי בתקציב של עד 160K .

לא חייב רכב חדש מהניילונים.

מחפש ג'יפון כלשהו (לא חייב 4X4).

בינתיים הרכבים שעלו לאוויר הם :

CX5

CX3

טוסון

בנוסף מה בנוגע לגרמניות למינהן ? טיגואן למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתקציב שלך, עדיף חדש, או 0 ק"מ, אם תפרטי את הצרכים שלך, יהיה יותר קל להתאים לך רכב, כל הרכבים טובים, אבל לכל אחד דגשים שונים.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי צרכים מיוחדים

לצורך העניין יש לי מאזדה 3 שנת 2007 שמשרתת אותי נאמנה כ-10 שנים אך היא מרגישה ישנה וחלשה .

חשוב שהאוטו יהיה חזק , אמין ומשפחתי.

אם אפשר גם חסכוני ( שווה ערך לרכב הנוכחי פלוס מינוס )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה קונה רכב חדש, הייתי ממליץ לך על אביזרי בטיחות אקטיביים, כגון בלימה עצמאית שמירה על נתיב וכו לדעתי אם הדרישות שלך זה אוטו משפחתי, אמין מרווח ואין לך דרישה לחוויית נהיגה הייתי ממליץ לך להתחיל אצל קיה, הספורטג 2 ליטר יענה לך על כל הצרכים, אתה יכול להסתכל על הנירו שיתן לך צריכת דלק של 1:18, קח נסיעת מבחן ותחליט למה אתה מתחבר יותר, את הטוסון פסלתי משום שהוא זהה לקיה, רק בלי אבזרי בטיחות, את הcx 5,בגלל מחיר גבוה יותר ואת cx3 לא יענה לך על הצורך להוביל משפחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב 160K פלוס מינוס .

לגבי הבטיחות בטוסון , לפי האתר שלהם יש את כל הפיצ'רים האלה. (סטייה מנתיב , בקרת שיוט, בלימה אוט') .

מה בנוגע לגרמניות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוסון אין בלימה אוטונומית אלא תיקון סטיה מהנתיב בלבד וגם זה רק בדגמים הבכירים שחורגים מהתקציב שלך.

אם אתה מעוניין באירופאיות אז תוכל לבדוק את סיאט אטקה, הוא מגיע עם בלימה אוטנומית ומציע ביצועים טובים ומרווח פנימי טוב. הוא נבחן בעבר בפורום ואתה מוזמן לקרוא כאן.

פולקסווגן טיגואן חורג מהתקציב אבל מאוד מרווח. מגיע עם יחידת הנעה זהה לשל הסיאט וגם כן מוצע רק עם בלימה אוטונומית. גם הוא נבחן בפורום עליו תוכל לקרוא כאן.

אני מציע לך לבדוק את פיג'ו 3008 בגרסת הדיזל הבסיסית. הוא נראה מעולה, האווירה בתא הנוסעים ייחודית, הוא חסכוני ואפילו ישאיר עודף מהתקציב. דגמי 2018 יגיעו עם בלימה אוטונומית והתרעה על סטייה מהנתיב. תוכל לקרוא עליו כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין האחיות קיה ו יונדאי אין שום הבדל, זה אותו יצרן, ההבדלים הם עיצוביים בלבד, לכן אין טעם לקנות את היונדאי כיוון שאין לה אביזרים חשובים מאוד, לגבי הפולקסווגן ו מאזדה, הם דינמיים וזריזים יותר, ומהנים לנהיגה יותר, אבל עולים עשרים אלף יותר, לחלק מהאנשים התוספת משתלמת ולחלק לא, אופציה טובה נוספת היא הסיאט אטקה, מאוד דומה לפולקסווגן עם תג מחיר נוח יותר, ויש את הפיג'ו 3008 דיזל, תהיה מאוד חסכונית, זריזה ומאוד מיוחדת. אבל אם אתה נרתע מקיה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אנשים יסעו ברכב?

יש אופציות טובות בתקציב נמוך כגון מיצובישי asx או ניסן קשקאי.

אני ממליץ מאוד על הבחירה שלי, הקיה ספורטאז' אורבן טופ עם מנוע 2000. יש לו את כל מה שאתה מחפש (חוץ מצריכת דלק קצת גבוהה). מבחינת תמורה למחיר, אין לו מתחרים.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ASX רכב מיושן.

לצרכים שרשמת הייתי קונה ניסאן קשקאי דיזל מליסינג 0 קילומטרים, שיעלה על הכביש פחות מ 140 אלף שקלים.

יש בו את כל מה שאתה מחפש - מרחב פנים, מנוע נמרץ, חסכון בדלק.

https://www.carcost.co.il/deals/deal/1788

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקליפס קרוס עדיף על asx, אבל מה עם גודל הבגאז'? מתאים לסופר מיני ולא לג'יפון בגודל הזה.

גם אין גלגל חילופי.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיתי ממליץ לבדוק גם את הניסן קשקאי, באיזור ה160K אפשר לקנות את גרסת הדיזל עם כמות מכובדת של מערכות בטיחות, איבזור נאה ביותר וצריכת דלק טובה.

מה שכן, נראה לי שהתא מטען טיפה קטן יותר ביחס לשאר הקטגוריה.

עריכה: לא שמתי לב שכבר המליצו עליו.

Kia Niro 2018 | Honda civic 94 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...