Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יועץ בתשלום למציאת רכב - כדאי או לא?

Avi82
שימו לב! השרשור הזה בן 2262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

חדש בפורום ושמח ללמוד פה מהוותיקים :)

אני מתלבט בין שתי חלופות -

1. סגירת עסקה עם כלמוביל על רכב יונדאי ix35 פריים משנת 2014, יד ראשונה שעשה 30k ק״מ בעבור 100,000 ₪

2. לשכור שירות של יועץ שיעזור לי למצוא רכב טוב במחיר טוב בשוק הפרטי.

לגבי החלופה השניה, היא עולה לאור זה שבחיפוש מהיר ביד 2 ראיתי לא מעט רכבים שמוצאים חן בעיני (ג׳יפונים בטווח מחיר הזה) + תנאים מצוינים אולם אין לי את הזמן (והכוח) להתחיל לצלול לשוק הזה.

שתי שאלות- האם החלופה הראשונה על פניו נשמעת טובה? האם יש יועץ מומלץ שיוכל לעזור לי למצוא עסקה אפילו יותר טובה?

תודה רבה!

אבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמו בכל תחום - אם היועץ מצמצם לך נזק / מגדיל רווח / מפנה לך זמן להרוויח בו - אז הוא כדאי. אם הוא לא - אז לא.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגמרי, השאלה עד כמה השוק הזה של יועצים מפותח והאם ניתן לקבל המלצה על מישהו בתחום.

לגבי היונדאי, מפתה מאוד לסגור שם כדי ליהנות מראש שקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו בכל תחום, מפותח או לא - יש טובים ויש לא טובים.

אולי תחדד את השאלה שלך, לא ברור מה אתה מבקש.

ב-100 אלף שח יש מכוניות עדיפות על יונדאי IX35, תלוי בצרכים שלך שלא ציינת, בלי קשר לשום יועץ.

אתה מחפש "ראש שקט" או מחפש מכונית טובה שעונה לצרכים שלך?

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, המון תודה על המענה, זה לא מובן מאליו.

אסביר קצת יותר: ראש שקט בהקשר של העסקה עצמה, במובן שאני לא צריך להתעסק עם הרבה מוכרים וקונים, מכוני בדיקה וחשדנות יתר (כמו גם השקעה של זמן)

מבחינת צרכים- מחפש ג׳יפ עירוני בטווח מחירים הזה, לא חשוב לי שיאיץ במהירות, שיאכל שטח או שיהיה לו עיצוב מפוצץ. אפשר להגיד שאני מחפש את המקבילה של טויוטה קורולה בג׳יפ :) רכב סולידי ואמין אבל בתצורה של ג׳יפ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה ראב 4 משומש / סובארו xv.

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שקניה ממגרש ליסינג היא באמת "ראש שקט". גם שם תצטרך לקחת את הרכב לבדיקה מטעמך, לכל הפחות.

יצא לי להיתקל במישהו שעובד בייעוץ ברכישת כלי רכב, אני חושב שזה מה שאתה מחפש: איתור, בדיקה, התמקחות, אתה רק בא להעביר בעלות (קניתי ממנו את הרכב הפרטי שלו, אני לא יודע כמה השירות הזה עולה). אם תרצה פרטים, מוזמן לכתוב לי בפרטי.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שקניה ממגרש ליסינג היא באמת "ראש שקט". גם שם תצטרך לקחת את הרכב לבדיקה מטעמך, לכל הפחות.

שום קניה של רכב משומש היא לא ראש שקט.

גם אם הרכב טופל / תוחזק ונבדק, יכולות לצוץ בעיות שהמוכר הסתיר / לא ידע עליהן בעצמו / לא היו וצצו.

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקניה- מדובר בקניה מהיבואן הרשמי, קניה של רכב שהיה בבעלות פרטית והבדיקה + טיפול במידת הצורך הוא ע״ח היבואן.

לגבי ״ראש שקט״- שוב, מדובר בקשר לתהליך הרכישה, המייגע מבחינתי, ולא לשאלה האם הרכב ייתן לי ראש שקט לאחר מכן.

לגבי הטויוטה/סובארו- החל מאיזה שנים כדאי לחפש?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק במחירון בהתאם לתקציב שציינת.

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוטה להמליץ על יועץ. אני משתמש בשירותיו של אחד כזה זו הפעם השלישית. בעיקר כי אין לי זמן להתרוצצ ולחפש, כמו כן יש כל מיני דברים שבעל ניסיון ידע לתת עליהם את הדעת אחרי חצי שעה של בחינת הרכב (כולל נסיעת מבחן כמובן) - שאנחנו ההדיוטות לא נדע לשים לב אליהם.

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חןשב שההצעה מכל מוביל מתאימה לך מאוד.

רכב פשוט ואמין עם נתונים מצויינים, קניה ממקום בטוח (יחסית) ועם אחריות ואפשרויות מימון אם צריך.

פשוט לפעול לפי הכללים הבאים:

1.בדיקת המחירון של הרכב - מגרשים נוטים להגזים במחיר המחירון שהם מציגים לקונה.

2. בדיקת הרכב במכון שאתה בוחר ודרישה לתיקון ליקויים שיצוצו.

3. בדיקת הסטוריית טיפולים, חשוב במיוחד לדעת מתי בוצע טיפול אחרון (אנשים שלא נוסעים הרבה נוטים לדלג על טיפול שנתי), הרכב המדובר היה צריך לעבור כבר 3 טיפולים (כל שנה) למרות הרילומטראז' הנמוך.

4. מיקוח על המחיר הנדרש - לא להתבייש להציע מחיר נמוך מזה המבוקש במיוחד אם אתה לא מבצע עסקת טרייד אין או זקוק להטבת מימון.

יש כאן אנשים מצויינים שיכולים לתת לך גיבוי לתהליך הרכישה ה"מפחיד" ובחינם, אתה מוזמן להשתמש בהם!

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

חדש בפורום ושמח ללמוד פה מהוותיקים :)

אני מתלבט בין שתי חלופות -

1. סגירת עסקה עם כלמוביל על רכב יונדאי ix35 פריים משנת 2014, יד ראשונה שעשה 30k ק״מ בעבור 100,000 ₪

2. לשכור שירות של יועץ שיעזור לי למצוא רכב טוב במחיר טוב בשוק הפרטי.

לגבי החלופה השניה, היא עולה לאור זה שבחיפוש מהיר ביד 2 ראיתי לא מעט רכבים שמוצאים חן בעיני (ג׳יפונים בטווח מחיר הזה) + תנאים מצוינים אולם אין לי את הזמן (והכוח) להתחיל לצלול לשוק הזה.

שתי שאלות- האם החלופה הראשונה על פניו נשמעת טובה? האם יש יועץ מומלץ שיוכל לעזור לי למצוא עסקה אפילו יותר טובה?

תודה רבה!

אבי

הייתי משקיע כמה שעות, מתקשר לכמה מוכרים פרטיים, לוקח 2-3 מכוניות לבדיקה וקונה רכב פרטי ישיריות מבעלים שלו. זה דגם נפוץ ואין בעיה לאתר אחד טוב.

העצלונות שלך תעלה לך אלפי שקלים וגם (אולי) תקבל רכב במצב פחות טוב.

"אין לי זמן וכוח" זה תירוץ. התירוץ הזה תופס רק אם הזמן שלך כל כך יקר שבשעות האלו אתה מרוויח יותר.

אם האופציה הזו לא באה בחשבון, אז רכב פרטי מטרייד אין של יבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי משקיע כמה שעות, מתקשר לכמה מוכרים פרטיים, לוקח 2-3 מכוניות לבדיקה וקונה רכב פרטי ישיריות מבעלים שלו. זה דגם נפוץ ואין בעיה לאתר אחד טוב.

העצלונות שלך תעלה לך אלפי שקלים וגם (אולי) תקבל רכב במצב פחות טוב.

"אין לי זמן וכוח" זה תירוץ. התירוץ הזה תופס רק אם הזמן שלך כל כך יקר שבשעות האלו אתה מרוויח יותר.

אם האופציה הזו לא באה בחשבון, אז רכב פרטי מטרייד אין של יבואן.

ללכת למגרש, לתת את הרכב הישן ולצאת עם אחד חדש זו נוחות-ועל נוחות משלמים.

אם אתה מוכן לשלם על זה(יש סיכוי שתמצא רכב עם נתונים דומים בפחות) זו אחלה אופציה.

לפני שאתה לוקח את הרכב לבדיקה תבקש לראות רשיון,

תאתר את הבעלים הקודם של הרכב ותשאל אותו על מצב הרכב,הוא כבר מכר אותו ואין לו סיבה לשקר לך.

עלול לחסוך את מחיר הבדיקה(במידה והוא אמר שעבר תאונה תעבור הלאה).

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...