Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לפרוססור

שימו לב! השרשור הזה בן 2237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים כתיבה ראשונה שלי בפורום :-D

כבר תקופה שאני מתלבט מה יהיה הצעד הבא שלי במערכת כדי להשיג סאונד יותר טובכרגע אני עובד עם דאבל דין של JVC שמחובר למגבר אודיסון SR4 ומגביר במה קדמית של מורל הייבריד.

אני מאוד מרוצה מהמגבר ועובד על אופציה של 2 ערוצים ככה שהוא נותן מספיק כח לסט..מה שכן ברור לי שאפשר "לסחוט" הרבה יותר מהסט המעולה הזה על ידי HU יותר איכותי או פרוססור.

הייתי רוצה לשמוע את דעתכם מה ייתן לי את השידרוג הכי טוב במסגרת תקציב של 2000 +-

כרגע החשיבה היא לכיוון הביט 10 ולהישאר עם הנוחות של מולטימדיה אבל אני פתוח לשמוע עצות וחוות דעת על פרוססורים שונים.

תודה.

Hu: Jvc 2 din + dsp bit one

Amps: Zapco reference 350.2 + Audison sr 4 + Audison sr1DK

Comp: Morel Hybrid 602 + Audison Apk 165

Sub: Jl audio12W3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא בעיקר אם אתה מרגיש נוח לעבוד על פרוססור בעזרת חיבור עם מחשב חיצוני ותוכנה - אם כן, הDSP (פרוססור) החיצוניים נותנים לך גמישות וממשק שהHU משולבי פרוססור כמו הPRS80 למשל רק יכולים לחלום עליהם.

ואתה גם משחרר את עצמך בתלות מHU אחד או משנהו ופותח לך אפשרויות שלא היו לך קודם כמו שימוש בטאבלטים או סמארטפונים או כל צורת מחשוב אחרת עם כניסה אופטית ישירה בין אם דרך מתאם BT או דרך מתאם USB

אני מבין ואוהב את הנוחות שבHU משולב DSP אבל מעדיף באופן אישי את הDSP החיצוניים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת,אחרי שהתעמקתי ולמדתי אתמול יותר בנושא (הרבה מתגובות שכתבת לאנשים) באמת ראיתי שההמלצה החמה היא לעבוד עם אייפון/אייפד ישירות ל-DSP בעזרת המוסקוני AMAS2 , אבל יחד עם זה באה אחריות של לדעת לשחק טוב בכיוונים וחיתוך תדרים ועוד שלל פונקציות שאני אפילו לא מכיר.

בקיצור אני עוד לא שם,החלטתי לחכות קצת עם עיניין הפרוססור ובינתיים באותו תקציב אולי קצת יותר להשקיע באיטום הדלתות והמטען, אני אפתח נושא חדש להתיעצות לגבי חומרים מומלצים ודרך התקנה על מנת לקבל תוצאה מקסימלית בהתאם לתקציב. אשמח אם תוכל לתת גם שם דעה=)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצון - אם אתה רואה שאני לא עונה תשלח לי הודעה פרטית כי אני בתקופה מאוד מאתגרת ובקושי מצליח להגיע כאן לדברים

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אהלן אדי אני מקפיץ את הת׳רד על מנת לקבל עוד קצת מידע לגבי פיתרון ה-hu.

אז ככה רציתי לדעת אם אני הולך לכיוון הממיר bt אשר יתחבר ישירות לפרוססור האם זה מגביל אותי לשימוש בhu נוסף אשר יחובר לפרוססור?

העיניין הוא שהייתי שמח להשאיר את הדאבל דין גם מבחינה אסתטית,גם מבחינה שתהיה לי אפשרות להשאיר מערכת נורמלית לבא אחריי ברכב וגם בשביל שתהיה לי אפשרות להזרים מוזיקה בעוד תצורות מלבד בלוטוס.

כרגע 80% מהזמן אני מנגן בבלוטוס והכל נמצא באפל מיוזיק ככה שהפיתרון של ממיר bt באיכות גבוהה הוא אידיאלי בשבילי אבל מדי פעם יש חשק להכניס איזה אלבום מקורי או לחבר usb ולשמוע שירים של גיל 15:)

לפי מה שהבנתי חיבור הממיר לפרוססור מתבצע עם כפל אופטי דרך שקעים spdif של שניהם וחיבור הדאבל דין לפרוססור נעשה בכבלי rca, האם יש אפשרות לעבוד עם הפרוססור ב2 תצורות במקביל?

ואם כן ישנם חסרונות בצורה כזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הפרוססורים היום יודעים - למען האמת כמעט כולם ללא יוצא מן הכלל - יודעים לברור לפחות בין שני מקורות - כאשר חלק גדול מהם יאפשרו כמקור שני - כניסה דיגיטלית אופטית או קואקס.

בעיני - DSP מנוהל מחשב זה כנראה לא הכוון שלך - הייתי נצמד לHU עם DSP איכותי ודווקא הייתי מחפש אחד כזה שהוא אינטואיטיבי ככל הניתן - הייתי ממליץ על הHUים החדשים של סוני שהם גם נתמכי אפליקציה וגם ניתנים לכיוון ידני והם תומכים בהעברת אודיו BT ברמה שהיא יותר ממספקת.

יש להם הגברה פנימית של 4*70 וואט שגם תומכים בגישורים ובמקביל יציאות למגברים במידה ואתה מעוניין ביותר מכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין למה לדעתך עבודה עם dsp חיצוני היא פחות בשבילי ויכול להיות שאתה באמת צודק אני עם 2 סטים שעובדים על קרוסים פסיבים והבנה די מוגבלת בכיוון וחיתוך תדרים,המחשבה היא יותר עתידית שתהיה לי אפשרות גמישות בסטאפים שונים.

בכל מקרה לכיוון של הרסיברים של סוני דוגמת RSX-GS9 לא נראה לי שזה בשבילי בעיקר מבחינת העלות והאמת שגם הדיעות עליו די חלוקות לפי מה שהספקתי לקרוא, ככה שאולי יהיה לי הכי נכון כרגע ללכת על hu כמו eclipse 7200 או 80 prs שנותנים סינגל איכותי ויש להם מספיק אפשרויות כיוון ומשחק (וגם עיניין העלות)..ואם בעתיד ארצה להיכנס לתחום ״הפרוססוריאדה״ תמיד אפשר:)

תודה רבה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...