Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאחר התקנת תוכנה ברכב

A&A
שימו לב! השרשור הזה בן 2260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

יש ברשותי אודי A3 שנת 2009 מנוע 2000tsi לאחר צריבה של התוכנה לסטייג 2 התחילו לי כל מיני בעיות קטנות חייב לציין שאין תיקוני הצתה ואין מיספייר בהרצה הראשונה של התוכנה הכל היה תקין טורבו נותן לפי מה שהמחשב דורש ולא היה כלום אחרי כמה קמ התחיל להרגיש לי קצת אחרת אחרי שהאוטו היה במנוחה של כמה שעות.

אחרי שהנעתי האוטו שהמנוע היה קר ב2000 אלף סלד האוטו מרגיש לי מגמגם בקטנה יצא לי להרגיש יותר שהאוטו במצב קר ושאוטו במצב חם כמעט ולא הרגשתי.

ממה זה יכול להגרם ? ואיך אפשר לטפל בזה

אתמול שעשיתי לוגים היה לי גם מראה שהטורבו ב3400 סלד נותן פיק מה שהמחשב תוכנה דורשת מימנו אבל אחרי זה הטורבו לא מספק את הדרישה ונהיה חוסר של0.1 עד 0.3 במשך הסלד עד 5500 אלף ואז חוזר להיות תקין ממה זה יכול להיות

ועוד משהו אתמול יצא לי להרגיש באחד ההרצות של הלוגים בפול גז הילוך רביעי מין מיספייר קטן כאילו עצירה קטנה בגז אבל בדיוק בלחיצה הזו לא היה לוג של מיספייר או של הצתה אז לא יודע מאיפה זה הגיע.

משהו נתקל בתופעות כאלה ויש לו הסבר בשבילי אצל מי שצרבתי אמר לי להתחיל לבדוק פורק אבל הפורק שלי הוא מהרוויזיה הכי חדשה רוויזיה D אמרו לי pcv או n75 איך אפשר לבדוק אותם?

יש איזה מכשיר שמחברים לצינורות ווקום שאפשר לבדוק דליפות של גדישה?

יש לי את התוצאות של הלוגים אם זה יעזור אני יעלה אותם פה.

תודה חברה לעוזרים ושבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

ולפני צריבת התוכנה

הכל עבד בסדר ולא היו שום תופעות מוזרות כמו שתארת פה?

אןלי התוכנה לא מתאימה לרכב שלך?

לפני התוכנה הכל היה תקין צרבתי תוכנה של ריבו מה כבר יכול להיות לא מתאים ?

שעשיתי את התוכנה ברכב האוטו נסה מצויין לוגים תקינים גדישה תקינה אחרי כמה זמן אחרי שתדלקתי האוטו הרגיש שונה לגמרה

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

האם תידלקת בתחנת דלק חדשה?

יש מצב שהדלק לא איכותי..

תדלקתי באותה תחנה שאני מתדלק שם כבר כמה זמן ועוד חברים מתדלקים שם ואין שום בעיות.

אמרו לי לבדוק pcv ובדקתי את הגומיה הגדולה וגם הגומיה שבין המנוע לpcv גם היא תקינה נשאר לי לבדוק פורק שאני לא מאמין שזה מימנו ואת שאר הצינורות גדישה ואם זה לא היה אחד מאלה אני ילך לבדוק את התוכנה אולי לצרוב אותה מחדש ונראה לאן זה מתקדם

ראיתי שאנשים שפתחו וויסגיט בקטנה והסדר להם התקלה עקב שהוויסגיט לא עמד בלחצים נבדוק נבדוק נחליף גם לאינבוקס אולי חסר אוויר גם נבדוק את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים גם אחד החיישנים מתחיל לזייף אחרי תכנה.

סלילי הצתה שמתחילים לזייף לפני שהם הולכים למות. הפורק אצלי בהאודי הוחלף

מיד אחרי תכנה שהרכבתי.

יכול להיות גם דליפה או סדק באחת הצינוריות (אולי וואקום) חייבים לבדוק ולתקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שמת תוכנה ממליץ לך להחליף פלאגים לדגם שמתאים לתוכנה (מוריד מיספייר)

2667 NGK BKR7EIX

תזמין מאתר בריטי - מגיע תוך שבוע - למשל

https://www.ebay.com/itm/4x-NGK-IRIDIUM-IX-SPARK-PLUGS-BKR7EIX-2667-2008-Porsche-Cayman-S-Porsche-Design/151123439387?epid=1284280350&hash=item232fa8af1b:g:ryAAAMXQqC9SNtAv&vxp=mtr

תמצא בהרבה פורומים בחו"ל שממליצים על בדגם הזה מה גם שפותר הרבה מהבעיות של תוכנה ויכול להיות שגם את שלך

למשל חפש כאן

http://www.golfmk6.com/forums/showthread.php?t=45050

או

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?5857664-APR-Stage-2-Misfires-Different-plugs-and-coil-packs-will-cure

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר כמה בדיקות נבדק כל הצינורות ווקום ברכב הפיסיבי יצא תקין צינורות ווקום יצאו תקין החלפתי לפורק אחר שהיה לי שהוא תקין החלפתי פילטר לאינבוקס ומחר נעשה לוגים נראה מה נסגר.

מה שכן לאחר בדיקה היה לי מיס פיירים מצילנדר 2/3 כנראה בגלל פלאגים החלפתי היום לצורך בדיקה ונראה יותר מאוחר אם נעלם הגמגומים במהלך הנסיע מה שכן לא הופעל לי תקלה במחשב הרכב .

תגידו פלגים אירידיום דרגת קור 7 תספיק או שעדיף 8 כבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שמת תוכנה ממליץ לך להחליף פלאגים לדגם שמתאים לתוכנה (מוריד מיספייר)

2667 NGK BKR7EIX

תזמין מאתר בריטי - מגיע תוך שבוע - למשל

https://www.ebay.com/itm/4x-NGK-IRIDIUM-IX-SPARK-PLUGS-BKR7EIX-2667-2008-Porsche-Cayman-S-Porsche-Design/151123439387?epid=1284280350&hash=item232fa8af1b:g:ryAAAMXQqC9SNtAv&vxp=mtr

תמצא בהרבה פורומים בחו"ל שממליצים על בדגם הזה מה גם שפותר הרבה מהבעיות של תוכנה ויכול להיות שגם את שלך

למשל חפש כאן

http://www.golfmk6.com/forums/showthread.php?t=45050

או

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?5857664-APR-Stage-2-Misfires-Different-plugs-and-coil-packs-will-cure

יש לי תוכנה של ריבו אתה מאמין שהם ירצו פלגים שונים או כוהלים שונים ממה שמצויין בקישורים ששלחת?

ואם דרגת קור 7 תספיק או כבר נלך על 8?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי תוכנה של ריבו אתה מאמין שהם ירצו פלגים שונים או כוהלים שונים ממה שמצויין בקישורים ששלחת?

ואם דרגת קור 7 תספיק או כבר נלך על 8?

אני חושב ש 7 מספיק

ובנוסף מאמין שיעלמו לך תופעות

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה ישר לרוץ ולקנות דברים.

הבעיות התחילו אחרי צריבת התוכנה? לפני זה הכל היה תקין?

לך למי שצרב לך את התוכנה.

התוכנה לא מתאימה לרכב או שיש בה תקלה מסוימת. לא אמורה להיות שום בעיה לאחר צריבת תוכנה ובטח שלא צריך להחליף שום חומרה מסוימת (במקרה שלך צריך דאון פייפ כי אתה סטייג' 2, אבל שום דבר מעבר). כל עניין הפלאגים\קוילים הוא נכון אבל זה בגדר המלצה, בחיים לא נדרשתי להחליף בעקבות צריבת תוכנה. עוד דבר שאני יכול לחשוב עליו זה שאולי התוכנה מכוונת לדלק מסוים, לצורך הדוגמא היא מכוונת ל-98 ותידלקת 95.

אני במקומך אם מתחיל לי בעיות אחרי צריבת תוכנה, אני הולך לסדנא יושב שם ולא יוצא עד שהרכב מסודר. לא הולך לקנות כלום, לא היה בעיה לפני צריבת התוכנה? יופי שיהיה אחראי לבדוק ולטפל בבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אלך לאופציה הכי פשוטה שחשבתי עליה לפי התסמינים שאתה מתאר, יש מצב שהאוטו מפרפר אז בקרת סחרור נכנסת לפעולה ומנתקת הצתה? מהיכרותי עם המערכות האלה זה מה שמורגש, תקנו אם אני טועה.

לגבי הנעה קרה, עכשיו קר יותר בבקרים וזה משפיע על הנעה קרה שתרגיש מעט שונה מהנעה קרה בקיץ.

מדובר בהשערות רחבות וחסרות ביסוס, אבל לא הייתי פוסל לבדוק את הנושאים

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...