Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טלויזיה MAG 49 אינץ,בת חודש, הילד זרק עליה כדור. אפשר לתקן? עלות? תמונה מצורפת.

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 2292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עקרונית לפח, אבל אתה יכול לנסות להתקשר ליבואן לשאול אם ימכרו לך אחת זהה במחיר מופחת לאור הנסיבות המצערות.

לגבי הילד, ממליץ להודיע לו שתשקלו את בית היתומים דיסקין בירושלים עבורו במידה וישבור את הטלויזיה בשנית.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה יד יש לו אם כן, ממליץ לעבור לארה"ב ולהתחיל לאמן אותו להיות זורק בבייסבול או קווארטרבק בפוטבול, הוא כבר יקנה לך הרבה טלוויזיות.

וברצינות, זה לא משהו שמשתלם לתקן בכל מקרה. מצטער על עוגמת הנפש שאתה חווה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיקון יעלה כמעט כמו המסך !

לא נורא גם ככה המסך לא משהו לפחות תרכוש מסך טוב וגדול יותר .

http://www.electricdeal.co.il/product/טלוויזיה-hisense-50m7000uw-הייסנס-0?aff=Zap&aff_a=1

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הילד, ממליץ להודיע לו שתשקלו את בית היתומים דיסקין בירושלים עבורו במידה וישבור את הטלויזיה בשנית.

adopted.png

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך ביטוח תכולה בחברת הביטוח תבדוק את עניין שבר תאונתי לטלווזיה.

בהצלחה.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן שנתיים.

לא מבין.

לא זרק כדור כדורגל או כדורסל.

כדור קטן כזה מגומי.

כפי שאמר ניטש, אחלה יד.

שנתיים שנתיים, קח לו את כל הכדורים בפעם הבאה שהוא זורק כדור בבית (גם לא על טלוויזיה) והוא יבין יבין.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בזבל שאתה צופה בו, הילד עשה לך טובה..

את האמת - אני הייתי לוקח את זה צעד קדימה, ומוותר על הטלוויזיה הזאת לגמרי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי זה שיש שוק ער לאלות בייסבול, אני מאמין שיש לבייסבול כאן פופולריות רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...