Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מטבח חדש והתיעצות לגבי המשך דרך הפעולה

oleg_kra
שימו לב! השרשור הזה בן 2259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדכון:

הבוקר קיבלתי מייל מהאדם איתו אנו מתנהלים מול החברה. זה המייל:

תושבה סופית מהנהלת הרשת:

עלות פיצול הרכבה לפי תכנית שלכם: 700 ש"ח.מחיר סופי.

התיק בהמתנה.

ממתין לתשובתכם.

לאן אני יכול לפנות מכאן? האם אני יכול להתלונן ברשות להגנת הצרכן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא מצליח להבין את ההתנהלות של החברה, גם ככה ברוב המקרים המתקין חוזר פעם שניה להתקנת דלת של מדיח, תיקונים ו/או השלמות.

ציינת שיש עוד מספר חודשים, הזמן כרגע לטובתך. לא הורידו את המטבח לייצור אז פשוט בקש לבטל את ההזמנה ותזמין במקום אחר.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שרז אמר, תשלח להם מייל שתשובה סופית מהנהלת הלקוח: עלות פיצול הרכבה: 0 ש"ח. מחיר סופי. מחכה לתשובתכם.

בקיצור, גלגל אותם מהמדרגות.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגלגל אותם זה יפה בתאוריה, אבל במציאות שלא יקרה מצב שיבואו ויתקינו הכל בפעימה אחת. Redzone הם טוענים שבהתקנה השניה נשאר להם הרבה עבודה ולכן זה ליום שלם.

אני מבחינתי אין לי בעיה לבטל את ההזמנה ולהזמין במקום אחר, רק לא יודע אם עדיין ניתן ולצד מי החוק במקרה כזה.

כדאי לשלוח להם מכתב מעו"ד? למרות שזה סתם יעלה לי כסף..

חשבתי במקרה הגרוע לשלם 700 ש"ח ואח"כ לתבוע אותם בתביעות קטנות, מה אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההזמנה היא חוזה. רשום שם פירוט העבודה, תאריכי אספקה, אופן תשלום, מחיר וכד'.

המיילים בינכם זה מעבר, ונראה כמו נסיון מצליח לסחיטה.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אתה סתם מורח זמן.

אין צורך עדיין במכתבים מעורך דין.

פשוט תגיע לסניף ותסביר להם שאתה רוצה לבטל עקב הפרת חוזה.

ישנו את דעתם? זכית, לא ישנו את דעתם? גם זכית כי אז תוכל להזמין במקום אחר.

כל עוד לא הורידו את המטבח לייצור ולפי טענתך הם מפירים חוזה לא רואה סיבה שאתה צריך לחשוש.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא מתעקש עליה, והמטבח ירד ליצור יום אחרי ששילמנו את כל הסכום. דיברתי בטלפון עם מישהי ממשרדי החברה, הסברתי לה את העניין ואמרתי גם שאני לא אשלם תוספת ומצידי לבטל את העסקה. היא מעבירה את הפניה לסמנכלית מכירות שאמורה להחזיר לי תשובה ביום ראשון. אחרי זה אדע איך להתקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש לדעת איך להתקדם? כמו שאמרו לך כבר, אם רשום לך בהזמנת עבודה מחיר מסויים ואין התייחסות לתוספות עבור פיצול ימים וכו' אז הם הפרו חוזה. במקרה כזה אם שיסכימו לחוזה המקורי או שבעבור 700 שקל יפסידו אלפי שקלים. זו בעיה שלהם, לא שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם כולכם, ואנסה לבטל את ההזמנה אם ימשיכו לדרוש תוספת. המכשול הוא שכל הסכום שולם כבר ולא יהיה קל לקבל אותו חזרה תוך פרק זמן סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעצור שניה ותחשוב בצורה שקולה - אתה הולך עכשיו לבטל ותצטרך להזמין עוד מטבח ממקום אחר ( וגם כאן לשלם עליו מחיר מלא ). אחרי זה תצטרך להתרוצץ לא מעט כדי לקבל החזר על המטבח הראשון. אם הוא כבר ירד לייצור, כנראה את הכסף תוכל לראות רק בסיום המשפט ( ולא בטוח שתקבל הכל, תלוי מה רשום בהסכם הרכישה ).

אם הזמן שיתבזבז לך שווים פחות מ 700₪ , או לטובת העקרונות אתה מוכן לסאגה משפטית, טרטורים, עצבים, לשלם עכשיו על מטבח נוסף - תבטל.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...