Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזגן רב מאייד

nitch
שימו לב! השרשור הזה בן 2176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היוש,

מעוניין להתקין שלושה מזגנים מפוצלים בבית. כדי להמנע מסוללה ענקית של מדחסים חשבתי להשקיע ברב מאייד במקום. לא בארץ אז המותגים לא רלוונטיים, אם כי המותגים הזרים כן נמכרים פה (LG, דאיקין, מיצובישי, פוג'יטסו ושות').

המלצות או השמצות?

תודה,

ליעד

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יחידות VRF.

כל החברות שציינת מצויינות.

דייקין ומיצובישי הותיקות ביותר, ומראות אמינות כבר הרבה שנים.

המערכת הזו נוחה בהרבה ממערכת מיני מרכזי או מפוצלים.

המאיידים מוסתרים בארונות נגרות / המנכות תקרה.

נהוג לתכנן את זה בדירה חדשה / בשלב שיפוץ. מסובך להתקין את זה בדירה קיימת.

אתה כרגע לקראת שיפוץ? בניה מחדש?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא VRF, מדחס יחיד בחוץ ומספר מאיידים רגילים של מזגן מפוצל בפנים. ניתן לקנות כל מיני יחידות כולל אלו שהזכרת באיזה שילוב שמתחשק, אך אלו שמשמשות למזגנים מפוצלים עיליים רגילים זמינות בהחלט.

הדירה בת שנה וחצי ולא מתוכנן שיפוץ, כך שהמאמץ העיקרי צפוי להיות פרישה של הצנרת, אבל יש לי פתרונות כבר עבור שלושת החדרים שדורשים מיזוג.

הדאגה שלי הייתה בעיקר לגבי האמינות ביחס למספר מזגנים נפרדים, אך פישוט ההתקנה ומניעת הצורך בסוללת מדחסים לא אסתטית בחוץ, ביחד עם הדעה שלך גורמים לי להיות די בטוח בבחירה ללכת על מולטי.

עכשיו רק נראה אם אספיק לסיים עם הסיפור לפני גל החום הראשון ביוני.

רב תודות!

עריכה אחרונה על ידי nitch

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאן לשלוח חשבונית?

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החשבונית יכולה לחכות עד שאצטרף לאלפיון ואזדקק לשירותיך המלאים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך שהמאמץ העיקרי צפוי להיות פרישה של הצנרת

יש לך למעלה מחמשה-שה צינורות לפתור.

הזנת חשמל לכל מאייד.

הזרמת גז מהמדחס.

ניקוז חמים.

כפול מספר היחידות.

הלב שלך בנוי לזה?

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו לפתור, צריך היתר בניה כמסתבר. הגשתי בקשה, אתה מכיר מישהו שאפשר לשמן במועצה?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יחידות VRF.

כל החברות שציינת מצויינות.

דייקין ומיצובישי הותיקות ביותר, ומראות אמינות כבר הרבה שנים.

המערכת הזו נוחה בהרבה ממערכת מיני מרכזי או מפוצלים.

המאיידים מוסתרים בארונות נגרות / המנכות תקרה.

נהוג לתכנן את זה בדירה חדשה / בשלב שיפוץ. מסובך להתקין את זה בדירה קיימת.

אתה כרגע לקראת שיפוץ? בניה מחדש?

אתה יכול להסביר מה ההבדל בין VRF למולטי אינוורטר רגיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חשבתי על זה בעבר וירדתי מזה מהר.

ראשית תדע, שזה הרבה יותר יקר מכמה יחידות בנפרד. המחיר שאתה רואה ברשת, הוא רק ליחידה החיצונית, אל תתבלבל.

שנית לגבי התקנה, לא תמיד נח בכל החדרים להגיע ליחידה החיצונית, המיקום שלה צריך להיות משותף הרי לכל החדרים, אז מבחינת התקנה, לא בטוח שתרוויח.

ודבר אחרון, אם היחידה החיצונית מתקלקלת, כל החדרים מושבתים. ולא רוצה לחשוב כמה יעלה תיקון שלה.

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבולבל, המחיר יוצא לי בערך אותו הדבר כולל היחידות הפנימיות.

מבחינת צנרת במקרה שלי העסק לא מסתבך בגלל המולטי, וזה מאוד מקל על קבלת היתר בניה.

לגבי השבתה של כל היחידות, יכול לחיות עם זה. אם התיקון יוצא מופרע, פשוט אחליף את היחידה החיצונית. המחיר לא זול אבל גם לא היסטרי

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כמה יחידות אתה מדבר?

לדוגמה, 2 יחידות, רק החיצוני עולה 4000 הכי זול של אלקטרה, בלי הפנימיות שזה בערך עוד 800 שח לאחד. לקנות שני מזגנים עולה הרבה פחות מ 5600.

ואם מדברים על שלושה, מתחילים ב 6000 רק החיצוני. שוב שלושה בנפרד הרבה יותר זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בארץ אז המותגים לא רלוונטיים, אם כי המותגים הזרים כן נמכרים פה

יוצא לי משהו כמו 7500 ש"ח (בתלות בשינוי היומי של שער הליש"ט) לLG עם שלוש יחידות פנימיות, שתיים של 2.5Kw ואחת של 3.5Kw. בלי התקנה כמובן. שלושה נפרדים יעלו לי משהו דומה, ויכניסו אותי לצרות עם השכנים והעיריה.

עריכה אחרונה על ידי nitch

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חס וחלילה, לא זו כוונתי. לא הבנתי מה אתה אומר ב"לא בארץ". מה זה האתר הזה? אתה מתכוון לקנות בחול? לא ברור לי.

בכל מקרה, אני לא מוצא את השירשור שפרסמתי פה בעבר, אבל אני נכוותי בעבר עם LG ליברו שהחזיק פחות משלוש שנים וביחידה הפנימית הייתה בריחה של גז ושמן שהצריכה החלפה שלה, ובגלל עלות יחידה כבר התקנתי מזגן חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...