Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לאאודי יש התנגדות למכור q2, או איך מארגנים נסיעת מבחן

erezarmo
שימו לב! השרשור הזה בן 2301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לבחון את האאודי q2. סביר שהוא קטן יותר ממה שאני מחפש, אבל נראה שמערכות הבטיחות שלו הן הטובות ביותר עד רמת המחיר שלו.

פריסת הסוכנויות של אאודי מאוד דלילה ומאוד לא נוחה לי. וכדי לא לנסוע פעמיים באופן מיוחד - אני מעוניין לקבוע נסיעת מבחן מראש.

נרשמתי באתר שלהם, פעמיים, בבקשה ליצור איתי קשר לתיאום נסיעת מבחן ולא חזרו אליי. לפני שבועיים התקשרתי לסוכנות בירושלים וניסיתי לתאם נסיעה כזו, אמרו לי שהרכב לא ברשותם כרגע ושהבחורה שמתאמת נסיעות מבחן לא נמצאת. היא תחזור אליי לתיאום. לא חזרה.

זו רמת השירות של מותג יוקרה עוד לפני המכירה? מה יהיה אחריה? ואם בכל זאת רוצים לבחון את הרכב - איך מארגנים זאת בלי לרדוף אחריהם?

עריכה אחרונה על ידי erezarmo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט אל.

צ'מפיון זה חרא. יש רכבים לא פחות טובים בפחות כסף רק בלי "השם".

לפני איזה זמן מה היה פה איזה בחור עם Q5 שהפלסטיק של הוילון האחורי התפרק והאשימו אותו.

אני מבין את הפיתוי שבלקנות AUDI. אבל זה פשוט חתול בשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי הולך פיזית לסוכנות וקובע נסיעת מבחן עם נציג.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של Q2 אני יכל רק לספר דברים טובים על הרכב למרות שהרכב שלי מהראשונים בארץ וללא מערכות הבטיחות כפי שיש היום.

יש לשים לב רק שהרכב קשה ומרגישים כל אבן או מעמורה קטנה בכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי הולך פיזית לסוכנות וקובע נסיעת מבחן עם נציג.

חולק עליך. בעידן התקשורתי של היום, למה הוא צריך לגשת לסוכנות?

הוא יגיע לסוכנות כשתתואם לו נסיעה, יראה את הרכב, יקבל הצעת מחיר ואז יסגור לא יסגור החלטה שלו.

כל נסיעת מבחן שערכתי בסוכנויות השונות היו ע״י קביעת תור מראש.

אגב כולם נעשו דרך רישום באינטרנט וחזרת נציג.

מה שכן, ממליץ לעקשנות מצד פות״ש לנדנד ליבואן עד קבלת נסיעת מבחן באם הוא חושב שזה רכב שלא בא לו לפספס.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובה לאתר בצ'מפיון זה אפס. כנראה שהטופס לא עושה כלום, בניגוד ליבואנים אחרים.

בזמנו כשהתעניינתי על Q2 הציעו לי נסיעה אפילו אצלי בבית, אבל לא ראיתי תמורה הולמת ל225 אלף שקל שביקשו על חבילה מלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית וישבת ברכב? הוא מתאים לך מבחינת תא מטען ומימדים?

אתה בעצמך רושם שכנראה הוא קטן יותר ממה שאתה צריך.

גש תראה את הרכב פיזית וקבל הצעת מחיר, אני בטוח שאחרי זה הנציג שטיפל בך יתאם לך נסיעת מבחן בשמחה.

וכן - זה ידרוש ממך פעמיים להגיע - על הוצאה של 160,000 זה לא נשמע נורא כ"כ

(ויש סיכוי שאחרי הפעם הראשונה כבר לא תחזור - אולי לא יתאים לך במימדים בכלל)

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאומת זאת יש לשבח לחיוב את מאיר. כשהתעניינתי על XC90 באתר זכיתי לתגובה כמעט מיידית. אומנם גם לא קבעו לי נסעית מבחן מהאתר, אבל ישבו לי טוב טוב על הווריד שאני אבוא לסוכנות. מכיוון שבסוף הוחלט להחליף את האוטו הקטן ולהשאיר את הגדול הודאתי להם יפה וסיפרתי שזה ירד מהפרק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולק עליך. בעידן התקשורתי של היום, למה הוא צריך לגשת לסוכנות?

הוא יגיע לסוכנות כשתתואם לו נסיעה, יראה את הרכב, יקבל הצעת מחיר ואז יסגור לא יסגור החלטה שלו.

כל נסיעת מבחן שערכתי בסוכנויות השונות היו ע״י קביעת תור מראש.

אגב כולם נעשו דרך רישום באינטרנט וחזרת נציג.

מה שכן, ממליץ לעקשנות מצד פות״ש לנדנד ליבואן עד קבלת נסיעת מבחן באם הוא חושב שזה רכב שלא בא לו לפספס.

בחלק מהיבואנים בהחלט ניתן להזמין דרך האינטנרט, למשל ברנו זה עובד מעולה.

אבל יש כאלה שמעדיפים שתבוא אליהם ותראה ״רצינות״ ואז יזמינו לך נסיעת מבחן.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמפריע כאן זה בעיקר חוסר המקצועיות. להבטיח ללקוח שיצרו איתו קשר ולא יוצרים. לתת לו למלא פרטים באתר ולא לעשות עם זה שום דבר.

מוזר שכל כך הרבה אנשים כאן חושבים שזו התנהלות סבירה.

אגב, באתר של מאיר נדרשתי למלא טלפון כדי להוריד קטלוג - ויצרו איתי קשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יכול לציין לשבח את מאיר בקטע הזה,אתמול השארתי פרטים באתר וחזרו אלי אחרי מספר דק'.

דווקא עם קרסו יש לי סיפור אחר,השארתי פרטים ולא היו מוכנים לאשר שתהיה נסיעת מבחן,קודם שאגיע לסוכנות לפגישה עם הנציג,גם אחרי שאמרתי להם שזה לא רלוונטי המשיכו לאכול את הראש כמה שבועות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לגיטימי: לא לחזור לבן אדם שהשאיר פרטים, במיוחד בסוכנות עצמה ולא רק ברשת.

כן לגיטימי: לא לתאם נסיעת מבחן לפני פגישה ראשונית והתרשמות סטטית. הרי אם הרכב לא צמוד לסניף, הבאתו כוללת לא מעט לוגיסטיקה וכוח אדם זמין. כאשר הלקוח כלל לא ראה את הרכב, לא ישב בתוכו ולא קיבל הצעת מחיר. הרי יתכן ויספקו את הרכב לסניף במיוחד עבור נסיעה שתואמה מראש ואז הלקוח יגלה כבר באולם תצוגה שהרכב אינו מתאים לצרכיו או לתקציב.

דווקא לאאודי ישנה פריסה הכי טובה מבין מותגי הפרימיום בארץ, הייתי בודקת אפשרות של התקשרות עם סניף אחר, רציני ומסודר יותר.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...