Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בC4 HDI בציר 2011, או צרפתיה שלישית גלידה

Igalz
שימו לב! השרשור הזה בן 229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה היא ברמת האבטחה של ה-windows החדשים
אפילו לא ניסיתי להתקין על גירסאות וינדוס חדשות, אני כבר למוד נסיון מהservice box.

אני מתקין הכל על מכונה עם וינדוס 7 32 ביט, שלעולם לא מחובר לרשת האינטרנט

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

סוף שבוע בא עלינו לטובה ואיתו חגיגות 233K על השעון.

אז היה לנו מילוי תוסף מסנן חלקיקים Eolys powerflex, התקנת חיישני רוורס, תפירת כיסוי הגה.

את ערכת המילוי למסנן החלקיקים רכשתי אצל אבי חלפים במחיר של 400 ש"ח לליטר. הערכה כוללת ליטר של נוזל, בקבוק נוסף לקליטת עודפים, צנרת יעודית שמצד אחד מתברגת לבקבוק ובצד השני מתחברת לצנרת של מאבת התוסף הרכב.

תהליך המילוי כולל הרמת החלק האחורי של הרכב, פירוק מגן רוח תחתון מתחת למשאבת התוסף, ניתוק צינור ממיכל התוסף וחיבור לערכת המילוי. בשלב הזה הופכים את הבקבוק עם המיכל, מנקבים חור בתחתית שלו על מנת שלא יווצר בו ואקום, ונותנים לגרביטציה לעשות את שלה.

בסיום התהליך יש לעדכן במחשב את כמות הנוזל שהתווספה באמצעות סורק מקורי או דמוי מקורי.

תפירת כיסוי ההגה לקחה הכי הרבה זמן, יותר אפילו מהתקנת חיישני רוורס שכללה פירוק פגוש אחורי.

כמה תמונות מהתהליך

IMG-20180217-WA0001.jpgIMG_20180217_134808.jpgIMG-20180217-WA0014.jpg

הכיסוי נרכש מאליאקספרס

https://www.aliexpress.com/item/Black-Artificial-Leather-DIY-Hand-stitched-Steering-Wheel-Cover-for-Citroen-C4-C4L/32790753511.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.U55t9g

בפועל קיבלתי כיסוי לא מתאים, שמתוכנן לדגם ללא כפתורי שליטה על ההגה..

אחרי דין ודברים עם המוכר, הוחזר לי חצי מעלות הכיסוי. התוצאה לא מושלמת אבל משביאת רצון.. ממילא הכיסויים הללו לא מחזיקים מעמד לנצח, עוד שנה שנתיים נחליף לאחד יותר מתאים.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת שרעשי הכביש נשמעים חזק ברכב.

פתרון https://www.ebay.com/itm/6-12-Sheets-1-Roll-Car-Van-Sound-Proofing-Deadening-Insulation-Closed-Cell-Foam/142505775712?hash=item212e019260:m:mw_0ImZVfuLXQieT23OHXDQ

יריעה וחצי על כל ביטנה, 7-8 mm של יריעה לפחות.

להדביק על הביטנות הגלגלים, אצלי הופחתו משמעותית הרעשים והדבקתי רק על הקדמיים ובתא המטען + צמיגים איכותיים תרמו לעניין.

מאוחר יותר בידדתי גם את מכסה המנוע, רעשי הכביש פחתו עוד יותר, רעשי המנוע בשיוט הופחתו עד כמעט ונעלמו.

https://www.ebay.com/itm/DYNAMAT-11905-HOODLINER-ENGINE-HEAT-DEFLECTION-BLOCKER-THERMAL-INSULATION-NEW-/192445594618?hash=item2ccea6bbfa

העניין הזה ממכר ובידדתי גם את הדלתות והדיפונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אדם,

יש לי יריעה של חומר ביטומני שאני אתחיל לבודד איתה דלתות, בעיקר משיקולים אקוסטים, פחות בגלל רעשי כביש.

לאחר מכן אני אעבור לביטנות הגלגלים..

האם יש לחומר ששמת על בטנות הגלגלים מגע ישיר עם פח?

אם כן, תעקוב אחרי האיזור, כי אם הוא נרטב עלולה להתפתח חלודה.

לכן אני מעדיף לשים חומר ביטומני ועליו חומרים רכים דוגמת זה שהמלצת עליו.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מצטער שאני מקפיץ פוסט ישן אך חייב להגיב...

גם אני נוהג על C4 שנת 2012 דיזל אך רובטית ואני פשוט נהנה מהרכב ברמות.

לא רוצה לפתוח פה אבל רכב אמין מאוד וחסכוני מאוד! 1:18 זה לא מילה גסה...

http://www.fuelly.com/car/citroen/c4/2012/mosheva/446842

יש לרכב הזה מחלה עם רדיאטור קירור של המזגן והם ב 90% מהמקרים נוזלים כדי להחליף יש לפרק דשבורד עלה לי בקיץ שעבר 2500 ש"ח עבודה + חלק.

מעבר לכך אצלי מסיבה לא ברורה יש רעידות בהגה במהירות של 120 עד 130 קמ"ש (כביש 6 :) ) בכל טיפול אני מבקש שיבדקו אך כל הזמן אומרים שאין כלום.

הרכב שלי עוד רגע ב 170K, שדרגתי את המערכת למערכת אנדרואיד וזה ממש משדרג את החוויה (חפש S160 או את הדגמים החדשים S190).

בזמנו חשבתי לשדרג את הפנסים הקדמיים לפנסים של השנתון החדש יותר עם תאורת הלד, אתה יודע אם הם יתאימו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לרעידות במהירות שיוט, תבדוק איזון של הגלגלים. אם לא עוזר גש למכון פרונט מקצועי.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם גלגל מעוות. החלף בין גלגלים קדמיים לאחוריים.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטות מייצבים לא מייצרים רעידות במהירות, רעידות נוצרות ממשהו שמסתובב.

נסה לעשות איזון במקום אחר, לא חסר בתי עסק עם מכונות איזון לא מכויילות

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו רכב, יום אחד נסעתי בעפר ואחר כך עליתי לכביש וב-120 קמ"ש בכביש 6 הרגשתי רעידות, נסעתי ככה חודשים כי אמרו שהכל בסדר, פעמיים איזון, החלפת הצמיגים מסינים לגוד-ייר, לעזאזל אפילו כיוון פרונט. כמה כסף הלך... עד שעשיתי טיפול ואורן אמר שאפשר להחליף אותם כי בצד אחד נראה פצוע קלות. לא חשבתי בכלל שהם הבעיה, חשבתי אם להחליף או לא ולהפתעתי בנסיעה הראשונה אחרי ההחלפה לא היו רעידות יותר. אין לי מושג אם מכונאי ראה משהו ותיקן בלי להגיד או שזאת באמת הייתה הבעיה.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה רכב,

לי יש כזאת רובוטית ובבין עירוני אני עושה 1:23 מדוד במשאבה.

קניתי אותה כשהייתה עם 95 אלף ק״מ ולאחר שנתיים וחצי היא על 180 אלף ק״מ.

מעבר לטיפולים שוטפים לא בוצע משהו מעבר אפילו לא מילוי נוזל DPF.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...