Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

CBR300 עם נזק לשילדה - מכירה ככה, תיקון ומכירה או לחלקים?

NisoS16
שימו לב! השרשור הזה בן 2273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם :)

בדרך כלל אני לא בפורום הזה, אופנועים הם לא משהו שיש לי בו הרבה ידע, ואני לא רוכב. השאלה היא בכדי לעזור לחבר להגיע להחלטה.

מדובר בCBR300 שהרביצו לה (לא תאונה!) וגרמו לנזק לשילדה (3 ס"מ), עיקמו מוטות טלסקופיים וגרמו למעט נזק לפלסטיקה.

מנסיבות כאלו ואחרות אין ממי לתבוע את הנזק, אז השאלה היא:

האם יותר משתלם (כלכלית) לנסות למכור את האופנוע כמו שהוא? (אם זה אפשרי בכלל)

לתקן את הנזקים ואז למכור?

או למכור אותו לחלקים?

מקוה שיש פה את המידע שצריך, ומקוה מאוד שתוכלו לעזור לי. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם הייתי הולך למקום מומחה ואמין שיעשה לי בדיקה לשלדה ויבדוק את משמעות הנזק. יש נזקי שלדה שהמשמעות שלהם נמוכה (מניסיון).

זה גם יעזור במכירת הכלי אם תציג בדיקה כזאת. ובכללי הייתי קודם מנסה למכור את הכלי איך שהוא במחיר "מצחיק" לעומת השוק ובודק אם יש עניין.

תתפלא יש אנשים שזה לא מעניין אותם.

תדע לכל דבר יש מחיר!

מכירה לחלקים? צריך הרבה סבלנות ותתפלל אם בכלל יהיה ביקוש. במיוחד שהיום אתה יכול להזמין "אופנוע שלם" מאיביי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם מאוד תלוי איפה השלדה נפגעה, היום בהרבה קטנועים\אופנועים השלדה מורכבת מכמה חלקים אז יכול להיות שתוכל להזמין את החלק שנפגע ולהחליף אותו במקום לתקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלכלי זה לא. בכל מקרה האופציות הם או לקנות אופנוע מושבת עם מנוע דפוק ולקחת את המנוע של חבר שלך או למכור אותו ככה.

או, אולי לבדוק את השלדה ולראות אם ניתן לתקן. בכל מקרה קח בחשבון שתיקון שלדה יבריח הרבה קונים, מה גם שצריך להסתובב בפירוקיות כדי לקנות טלסקופיפ ומה שדרוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...