Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפרט מחשב לשימוש בסיסי עבור אנשים מבוגרים

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 2229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקציב נגיד עד 1500 ש"ח.

אני כרגע כן רוצה לנסות לשדרג את המחשב הקיים, אם הוא יעבוד סביר אחרי השדרוג אני אסתפק בזה. אם לא, אקנה חדש.

השאלה רק איזה ביצועים אתה מקבל והאם הם עונים על הדרישות שלך.

תראה, ההשקעה שלך הכספית פה היא מינימאלית ביותר. (חוץ מזמן והשקעה) אתה יכול להתחיל מה- SSD (תבדוק באיזה מהירות הבקר שלהם תומך)

ומקסימום, אם תראה שהעסק לא רץ מספיק טוב אז מקסימום הSSD שקנית להם ב- 200-300 ש"ח, יעבור למחשב הבא שתקנה להם בהרכבה עצמית/בחנות.

אז מהנסיון הזה אתה לא מפסיד כלום חוץ מאת זמנך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

^בדיוק מה שרציתי להציע,

שים SSD תראה אם הסטאפ הנוכחי מספק ואם לא נשאר רק לקנות חומרה וכבר תהיה מוכן עם כל המידע ששמת על הSSD החדש.

מה התקציב?

אינטל nuc מעולה

פשפשתי וראיתי את ה NUC של אינטל וגם את הBRIX של ג'יגבייט, בהתאם למה שאני רוצה לדעתי עד 2K מספיק+

המחשב גם מיועד לאדם מבוגר שרק רואה בסטרימינג וסקייפ וכו' אז אני אפילו לא צריך SSD בנפח רחב.

אפשרי גם לקנות אחד ללא זכרון (גם RAM וגם אחסון) ולהשלים לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שמחשב מאט עקב חוסר בזיכרון נובעת מהעובדה שהמערכת מייצרת זיכרון וירטואלי בנפח שהיא צריכה על הדיסק הקשיח.

עם SSD בתור דיסק קשיח, ולמרות שהוא איטי בכמה סדרי גודל מזיכון המערכת, האיטיות הזאת כמעט ולא מורגשת, בטח בשימושים שהוזכרו, אז צריך לשקול את זה כשאומרים שהזיכרון לא מספיק.

הלוחות בדור הזה יכולים בקלות לתמוך ב4 גיגה זיכרון.

למעשה עם מרבית הלוחות מהדור הזה, הכמות המקסימלית שלוח מסוגל לתמוך הוא מספר הסלוטים כפול 2 (2 סלוטים=4 גיגה, 4 סלוטים=8 גיגה).

כאמור, ה-SSD יחפה בקלות על כל חוסר כזה או אחר של זיכרון מערכת.

אני לא סתם ממליץ לשדרג ל-SSD ולהשאר עם המערכת הנוכחית, אני יודע את הביצועים שמחשב בן 10 עם 2 גיגה זיכרון בתוספת SSD יכול לתת, ואני יכול להגיד בפה מלא שכל עוד המחשב תקין, הוא יספיק לבני 75+, כאלו שלא מעוניינים באוברקלוק וקרייסיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיכף תגיד גם שבאטלפילד לא מזכיר להם את הילדות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון:

קניתי כונן SSD של קינגסטון, 120GB, עלה 260 ש"ח.

התקנתי עליו WIN 7.

לא הגדלתי זיכרון כיוון שזה DDR2 ויש על הלוח רק שני סלוטים, בכל אחד מהם יש סטיק של 1GB. סטיקים שי 2GB אני לא חושב שיש לי. צריך לחפש עוד.

המחשב עובד בסדר גמור, עולה מהר ועונה על הדרישות.

תודה רבה לכל מי הגיב בשירשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעונין להתעלק על השרשור:

סמסטר הבא ועד סוף התואר, יהיו לי הרבה מאוד מעבדות, או במילים אחרות אצטרך מחשב לשימוש לוורד.

בבית יש לי מחשב נייח נהדר שאיתו אפשר לעשות סימולציות במטלב.

חשבתי לקנות מחשב נייח לצורך אופיס ואולי קצת סרטים. ראיתי באתרים הסינים מחשב עם מעבד סלרון, זיכרון 6 ג'יגה ודיסק קשיח SSD. האם המחשב יעשה את העבודה?

בסך הכל להעביר איתו שנה וחצי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון:

התקנתי עליו WIN 7.

לא הגדלתי זיכרון כיוון שזה DDR2 ויש על הלוח רק שני סלוטים, בכל אחד מהם יש סטיק של 1GB. סטיקים שי 2GB אני לא חושב שיש לי. צריך לחפש עוד.

רוצה להזמין שני סטיקים של DDR2 X 2GB

מה עדיף, Kingston משומש או משהו No name חדש?

מחיר כ 40-45 ש"ח בשני המקרים.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו הדבר, זכרונות מאיביי זה הגרלה, בכל מקרה אין לקינסטון יתרון כלשהו.

אני עדין בטוח שאם תשאל בני משפחה וחברים, אתה תמצא סטיקים כאלו כמו זבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי.

בנוסף לנפח יש גם את התדר, התדרים הנפוצים בדור הזה הם 667 (333) ו-800 (400) מגהרץ, וזה חשוב שהלוח יתמוך הזיכרון מהבחינה הזאת.

מה דגם הלוח שעבורו אתה מייעד את הזכרונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
עידכון:

התקנתי עליו WIN 7.

הגיעו שני סטיקים של זיכרון DDR 2, כל אחד 2GB. של סמסונג, קניתי ב Ebay ב 45 ש"ח לשניהם.

הרכבתי, יש תמיכה של הלוח. כעת יש 4GB זיכרון. ס"כ עלות שידרוג מחשב כ 300 ש"ח, לדעתי שווה מואד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מחשב נייד חדש, מעבד i3 u6006 ע"פ זיכרון של 4gb וכמובן ssd.

אמנם המחשב שלי חדש, אבל הזיכרון מתמלא די מהר. לא מרגיש בעיה בביצועים גם כאשר הזיכרון הוא על 80%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...