Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מטבחי רגבה.. כדאי?

mazinya
שימו לב! השרשור הזה בן 2302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במסגרת מחיר למשתכן, ויתרנו על המטבח שמציע הקבלן ואנחנו נקנה מטבח אחר. כרגע נקבעה פגישה עם סמגל שהבנתי שהם טובים אבל שמעתי גם על מטבחי רגבה. האם מומלץ לבדוק גם אותם?

אזור קריות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני ממליץ לך בחום על נגריה בשם "נ.א. אשר" בקריות. לפני קצת פחות מ-5 שנים בנו לי מטבח (ועוד כמה עבודות בבית) בשליש המחיר של רגבה. וגם נתנו שירות טוב כאשר היה צריך להשלים כמה תיקונים. איכות הבניה מצויינת. הבעיה - קרוב לודאי שיהיה עליך למצוא מעצב(ת), שכן מדובר בנגריה ולא במפעל מטבחים.

עם זאת אני ממליץ לך גם לקבוע פגישות בכמה שיותר תצוגות מטבחים (8-10 לא תהייה הגזמה), לבוא עם ממדי המטבח ולקבל מהם הצעות לעיצוב. אמנם לא תוכל לקבל את ההצעות בכתב, אבל ביציאה מהפגישה רשום לך סקיצות, וכך תצבור רעיונות שמהם, בסופו של דבר, תוכל לעצב את המטבח. כמובן בסיוע בעל(ת) מקצוע. יש באיזור הצ'ק פוסט וצפונה עד הקריות הרבה מאד אולמי תצוגה מסוג זה.

ספציפית לגבי רגבה - למיטב זכרוני הם היקרים ביותר. לא בטוח שההפרש מוצדק, אבל רק אתה תוכל להתרשם מהעיצוב ומטיב העבודה בתצוגה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ספריאל. חשבנו האמת על נגר פרטי אבל אישתי בסופו של דבר החליטה שלא מעוניינת. גם למצוא מעצב זו טרחה שאין לנו זמן אליה. מעדיפים לעשות את זה בבאנדל במקום אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולשלם כפליים?

אני צריך לחפש את הצעות המחיר השונות, אבל מזכרוני מדובר בהפרש של איזה 50 אש"ח, לא כסף קטן. איכות העבודה מעולה .בדירה קודמת הנגריה היתה יותר קטנה, אמנם הוציאה את ציפוי הדלתות למפעל ייעודי, אבל סה"כ האיכות היתה פחותה. ההמלצה הפעם היא כיון שאחרי 4.5 שנים המטבח, כולל הפרזול היקר, במצב מצויין. ותאמין לי שאשתי מתעללת בו.

לי היתה מעצבת שתוכננה את כל השיפוץ, הבינה את הראש של אשתי ושלי, תכננה את המטבח יחד אתנו וכללה רעיונות שהגענו מהתכנית בחברות.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשעברנו לדירה חדשה לפני קצת יותר מ-4 שנים קיבלנו מטבח מרגבה במסגרת ההסכם עם הקבלן.

שידרגנו אותו, בינתיים מרוצים.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלילי. לא מכיר כזה.

כנראה שאתה מבלבל ביני לבין מישהו אחר.

ואתמול גם בדקתי את החשבונית.

הנקודה שלי אינה הנגריה הספציפית, למרות שאני מרוצה מאד ולכן ממליץ עליה. יש מספיק נגרים טובים שכדאי לבדוק. העניין המרכזי הוא שהיצרנים הגדולים יקרים מאד. חלק מזה הוא איכות, אבל גם למיתוג תפקיד נכבד במחיר. אם מדובר בכמה אלפי ש"ח ניחא, כאן מדובר בסדרי גודל אחרים. והתיחסתי רק לנגרות, לא לשיש, כלים סניטריים ורכיבים אחרים שעלותם נכבדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על השם של המטבח אתה משלם המון כסף. ההבדל במחירים עצום.

תחשוב כמה שנים אתה מתכוון להישאר בדירה. תחשוב שאחרי עשר שנים ממילא האישה תרצה לחדש את המטבח.

אנחנו עשינו מטבח בהום סנטר אחרי שביקרנו במטבחי זיו. העץ זהה. הפורמייקה זהה. היצרנים זהים. התוכנה שאיתה עובדים זהה.

המחיר זול ב 30%. במקרה שלנו חסך 12,000 ש"ח.

יש להם הרבה פעמים מבצעים של שיש קיסר חינם, או ברז או כיור. חלק אפשר לשלם בתווים ולקבל הנחה נוספת.

אנחנו ארבע וחצי שנים עם המטבח, הכל עובד חלק. בקיצור ממליץ עליהם בחום.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ זה גם מה שאמרו לי כשביררתי. הם מייצרים את כל הארונות מסיבית פרט לארון של הכיור.

המחיר שלהם היה הכי יקר מכל ההצעות שקיבלתי ולא ראיתי שום סיבה לקנות דווקא מהם. ממילא כל היצרנים יכולים לתת לך את אותו פרזול. ושלא נציין את המעצבת חסרת התועלת שאיתה ישבנו אצלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיבית מצופה היטב, כמו שצריך, בפורמייקה או בחומר מקביל, יכולה לחיות בשלום ובשלווה במטבח בלי שום בעיה.

הכול תלוי באיכות הייצור, השם של החומר זה רק בורג קטן בתמונה כולה.

ויש סנדוויצ׳ים גרועים יותר מסיביות.

לגבי ״האישה תרצה לחדש את המטבח״ בעוד עשר שנים - זאת מחלה אחרת שראויה לשרשור נפרד.

הקישור בין בניית מטבח לבין אופנות חולפות הוא למעשה חולני. לבזבז לשם הבזבוז.

מה רע בבנייה של משהו, פעם אחת, לכל החיים או לפחות לדור שלם (נניח, 25 שנה)?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי חיה בשלום עם המטבח הקודם שלנו 17 שנה, ואילו לא היינו עוזבים את הדירה כנראה שהיינו מחליפים כמה צירים חלודים (בארונות מעל ומתחת לכיור) ואת מתקן ייבוש הכלים - וחסל.

ההורים שלי שיפצו מטבח אחרי קרוב ל-30 שנה (ואולי טיפה יותר) - ולחשוב שמדובר על עיצוב של 1968 בצבע אפור מזעזע (לא היתה פורמייקה אחרת באותו זמן, אחרי שמפעל קלת-אפיקים נשרף) ששימש עד סוף שנות ה-90.

מטבח עשוי היטב יכול להחזיק 20 שנה ויותר. סיבות לשיפוץ הן או מטבח שמתחיל להתפרק - ואין סיבה שזה יקרה אחרי פחות מ-15-20 שנה, אלא אם מדובר בעבודה ירודה - או אם יש איזה שינוי מהותי בצרכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו, מציע לגשת לכמה מקומות, גם ליקרים וגם לזולים. אני מקבל עכשיו מטבח של אניס מהקבלן והם עשו כמה דברים מכוערים בהתקנה. גם הפורמייקה והקנטים לא אותו צבע. הערתי על זה ונראה עוד חודש אם תיקנו.

החלטתי לבנות אי לבד עם מגירות שקיבלתי עליו הצעה של 10K ויוצא לי ב 3.5K בבניה עצמית. 6 מגירות גראס טריקה שקטה ובמשטח בוצר 4 סמ. (אני אעלה שרטוטים והוראות כשאבנה אותו, כרגע חתכו לי את הפלטות והביאו לי מגירות)

באניס קיבלתי הצעה של 13K

בהום סנטר 10K

נגר פרטי 12K

נגר פרטי אחר 7K.

בכולם אותו מוצר

ואל תשכח לקחת סנדוויץ ולא סיבית, זה מטבח עם מים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולשלם כפליים?

על עצלנות משלמים, ולא רק בכסף. איחלתי לחיילים הצלחה בהמשך דרכם.

לגבי ״האישה תרצה לחדש את המטבח״ בעוד עשר שנים - זאת מחלה אחרת שראויה לשרשור נפרד.

מחלה של אדם אחד היא ברכה כלכלית לאחר. תראה מה הולך ביד2 - אנשים כמעט מוכנים לשלם לך שרק תבוא ותפנה את המטבח שלהם שיצא מהמודה. והשדרוגים האלה כוללים לעיתים קרובות גם מכשירי חשמל, אז בוא קח את המדיח הישן שלהם במאה שקל ואת התנור במאתיים. שלא יגמר לעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...