Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מטבחי רגבה.. כדאי?

mazinya
שימו לב! השרשור הזה בן 2302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראה מה הולך ביד2

הלכתי לראות, ולפחות בצפון - אני רואה בעיקר אנשים שחיים בסרט.

הייתי שמח להחליף את המטבח הישן שלנו, אבל לא לשלם על משומש 4000 שקל ומעלה

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לגבי ״האישה תרצה לחדש את המטבח״ בעוד עשר שנים - זאת מחלה אחרת שראויה לשרשור נפרד.

הקישור בין בניית מטבח לבין אופנות חולפות הוא למעשה חולני. לבזבז לשם הבזבוז.

מה רע בבנייה של משהו, פעם אחת, לכל החיים או לפחות לדור שלם (נניח, 25 שנה)?

קלעת בול. מדובר בסימפטום של תרבות הצריכה החולה שהתפתחה במדינה ב-10 השנים האחרונות.

במשרד הקודם בו עבדתי כמעט כל הרו"ח היו נשים והן פחות או יותר באותו הזמן קנו דירות. הסכומים שנשפכו על מטבחים... רגבה שמגבה, קרסולה פרסולה, שיש כאן, מגירות שם. בשנה אחרי השיפוץ יכלתי לספור על יד אחת את כמות הפעמים שהן הביאו אוכל מהבית.

על עצלנות משלמים, ולא רק בכסף. איחלתי לחיילים הצלחה בהמשך דרכם.

מחלה של אדם אחד היא ברכה כלכלית לאחר. תראה מה הולך ביד2 - אנשים כמעט מוכנים לשלם לך שרק תבוא ותפנה את המטבח שלהם שיצא מהמודה. והשדרוגים האלה כוללים לעיתים קרובות גם מכשירי חשמל, אז בוא קח את המדיח הישן שלהם במאה שקל ואת התנור במאתיים. שלא יגמר לעולם.

מזכיר לי שפעם קניתי תנור כמעט חדש של בוש ב-300 שקל רק כי המשפחה החליטה לעבור לתנור built in בעקבות שיפוץ המטבח. התנור היה כמעט חדש כי אפו בו פעמים ספורות. אפילו היה ריח של חדש...

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מטבח זה כ"כ אובררייטד. קחו את הבשלן/נית הכי חזקים בתחומם - מה הם צריכים שונה ממשתמשים רגילים? עוד מקום וזהו?

כל היצרנים היום משתמשים באותם מרכיבים ואותו פרזול (פלוס מינוס, כי עדיין יש מטבחים זולים מאוד ויקרים בצורה מופרכת),

ההבדל הוא באולם התצוגה בלבד ובמדבקה עם הלוגו שבולטת בדיוק במקום שהאורחים רואים.

לפני 5 ומשהו שנים עשינו מטבח, יש לנו מקום די גדול אז הוספנו אי ועוד ארונות וכל השאר סטנדרטי לחלוטין.

בזמן שמנגרים פרטיים (ועליי נגריה מלוכלכת ובעלים עם 9 אצבעות עושה by far יותר רושם מאשר אולם מצוחצח) קיבלנו הצעות של 25-30K,

ברגבה ואביבי (שאליהם הלכנו כי כמו כל בונה בית צעיר, אתה לא ממש מכיר את הסקאלה) זה היה בין כמעט כפול לכפול.

ואני חוזר - החומרים זהים, המבנה זהה. כולם שולחים את החזית לציפוי אצל formex.

הנגר שלנו עובד עם 2-3 אנשים וזהו, כולם יודעים מי אתה ומתי הם באים אליך. השם שלו עבר בין כל מכרינו והוא הרוויח עוד הרבה עבודה.

קרה שטיפטפו מים לתוך מגירה. אשמתנו לחלוטין. הוא תיקן את זה בעלות החומר בלבד.

אני זוכר את הפגישה באביבי. הנציג (מעצב עאלק) עובר איתנו מגירה-מגירה בתצוגה וטועה פעם אחר פעם במידות שלהן (הוא לא ידע על מי הוא נפל).

באותו רגע עשינו אחורה פנה.

עד היום - מבשלים בו הרבה, הילדים שלנו עושים ככל העולה בידם כדי להשמיד אותו - המטבח והפרזול עובדים כמו חדשים.

הטעות היחידה שלנו היא שלקחנו גימור מבריק. זה נראה טוב רק כשזה נקי, כלומר אף פעם. היום היינו לוקחים מט.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים משלמים על מותג ולא על פונקציונליות. צריך, לא צריך, יודעים לבשל או לא יודעים לבשל זה בכלל לא שיקול ברכישה. אנשים ישלמו גם 150 אלף על מטבח רק כדי שהם יוכלו להגיד לחברים שלהם שהם הוציאו 150 אלף על מטבח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכרות עם הנפשות הפועלות מטבחי רגבה יקרים לא בגלל איכות אלא בגלל שהבעלים קצת חש את עצמו. אין לי מילים מכובסות לתאר אותו.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מטבח של רגבה בן כמעט 10.

בזמנו אשתי לא רצתה נגרייה ובשביל עוד כמהאלפי שקלים לא שווה לי את הויכוח.

המעצב הוא תלוי סניף אבל שלנו היה טוב וניצל מצויין את החלל. מבחינת איכות הכל 100% והשירות שלהם היה מעולה (מדידות מדוייקוצ. הכל התאים על המ"מ, עמידה מדוייקת בלוחות זמנים וכשהיו נגיעות בצבע באשמתינו שלחו אדם עם פלטת צבעים שערבב לגוון המדוייק של הארון, עבד כ 5 שעות ולא חייבו כלום).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים הבדל בין חברת מטבחים לנגרות פרטית בטיב העבודה, פועל יוצא של מיכון ואיכות חו"ג .

יש משטחי סיבית ברמה גבוהה יותר מלוחות סנדביץ , ובפירזול יש הבדלי משמעותי בין סדרות בסיס ופטנטים למינהם אשר בקלות יכולים להכפיל את מחיר המטבח.

ישנם נגרים מעולים אשר יכולים להציע מטבח ברמה גבוהה , אבל המחיר שלהם יהיה די קרוב לחברת מטבחים במפרט זהה.

אני באופן אישי למרות עיסוקה של בת זוגי בתחום עם הצעות זולות משמעותית של נגרים פרטים הלכנו על מטבח של חברת סמגל , עם ניסיון מצטבר של 14 שנה אני יכול להעיד שהמחיר בהחלט היה שווה את התמורה הגבוהה שקיבלנו שם.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
מהיכרות עם הנפשות הפועלות מטבחי רגבה יקרים לא בגלל איכות אלא בגלל שהבעלים קצת חש את עצמו. אין לי מילים מכובסות לתאר אותו.

הוא עושה מה שהרבה היו עושים, מנצל את הילת האיכות של העסק שלו. הוא חייב לקחת יותר כסף, אחרת איך אנשים יבינו שהם משלמים על "יותר"?

ואני לחלוטין לא טוען שאין דברים בגו, הם אכן איכותיים, אבל נגריות פרטיות יכולות להיות איכותיות באותה רמה אם הן רוצות ולהרשות לעצמן לגבות הרבה פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתי, כמה נגריות מחזיקות תיעוד כולל שרטוטי AS MADE של כל מה שעשו וכמה מהן מייצרות עם CNC?

הדברים האלה עולים כסף אבל מבטיחים שתוכל להשיג חלקי חילוף גם בעוד 20 שנה בלי להצטרך להחליף הכל.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
איתי, כמה נגריות מחזיקות תיעוד כולל שרטוטי AS MADE של כל מה שעשו וכמה מהן מייצרות עם CNC?

הדברים האלה עולים כסף אבל מבטיחים שתוכל להשיג חלקי חילוף גם בעוד 20 שנה בלי להצטרך להחליף הכל.

אני לא יודע כי אני עוד צעיר יחסית, עוד לא יצא לי להרוס משהו ולהצטרך לתקן אותו :wink:

אבל בוא נהיה ריאליים, עבודות כאלה מסתמכות גם על הידיים של בעל המקצוע ואם עבודת התאמת חלק פשוטה יחסית הוא לא מצליח

ללא עזרה של שרטוטים, שיבדוק אם הוא במקצוע הנכון.

זה לא שנגר שלא מחזיק CNC אז האופציה השניה שלו היא ג'יגסו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת איכות יצור ועמידות לאורך שנים, מי עדיף זיו או רגבה?

יש במשפחה מטבח של זיו. עשו טעות בייצור וסידרו את זה בקומבינה ולא ברמה טובה. לא ממליץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה טיפים, ממי, שעם כל הצניעות (במחילה), פיקח על התקנה של "כמה" מטבחים (חלק כבר צויין כאן, ובכ"ז):

1. סיבית זה לא בהכרח חומר נחות, כמו שסנדוויץ' זה לא בהכרח חומר איכותי. לא אכנס כאן להרצאה, אבל רק אומר: חברת בולטהאפ מייצרת את כל המטבחים שלה מסיבית. אתה לא רוצב לדעת כמה עולה אצלם מטר מטבח, אבל כעובדה, המטבחים שלהם מחזיקים עשרות שנים, אצל אלפי משתמשים.

2. המיכון חשוב לגימור, וגם לאפשריות העיצוב. מה שחברת מטבחים שמייצרת אלפי דלתות בשנה יכולה לתת לך, לא יכול לתת לך נגר פרטי.

3. לחברות המטבחים הגדולות יש "גימיקים" רבים בפרזול, שיחודיים לכל חברה, ובטח שלא קיימים אצל נגרים פרטיים.

4. האגדה שנגר פרטי יקר יותר מחברת מטבחים פשוט לא נאחזת במציאות. אם תשווה "תפוחים לתפוחים", תגלה שלייצור סדרתי יש עדיפות גם במחיר.

לגבי איכות בין החברות, אני מעדיף את "סמל". בעיקר בזכות מרכיבים מקצועיים מאד ושירות מעולה גם (הרבה זמן) לאחר ההתקנה.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...