Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 2 דמיו (סדאן) או יונדאי i25 או קיה ריו סדאן

max987
שימו לב! השרשור הזה בן 2301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יש לי רכב צמוד המעבודה (לא ליסינג) ואני צריך להחליף לחדש.

בקטגוריה שלי יש לי 3 אופציות ואני מתקשה לבחור בינהן. אנא עזרו לי להחליט כאשר תחת התנאים שזה רכב עבודה כל מה שחשוב לי זה הבטיחות, אמינות והאבזור. מחיר וחסכון בדלק לא מהווים תפקיד.

שלושת הרכבים הם מדגם 2018 בגרסתם הביסיסית ביותר ללא אופציה לתוספות שיפורים וכו'

• מאזדה 2 דמיו (סדאן)
  • יונדאי i25
  • קיה ריו סדאן

תודה מראש לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין צורך בתא נוסעים מרווח אז אני מצטרף להמלצה על המאזדה. היא הרבה יותר איכותית ונעימה לנסיעה ויש גם מערכות בטיחות מקוריות.

במידה ואתה מוביל משפחה ריו מציעה מרווח פנים עדיף על של המאזדה והיא לא מכונית גרועה אבל ה-1.4 מאוד חלשה והרכב מגיע ערום לחלוטין מאבזור נוחות ואבזור בטיחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I25 מאוד מיושנת ותוחלף השנה בדגם חדש.

ריו סדאן חדשה מרווחת ונוחה יותר מקודמתה ,אבל ממש ערומה מאבזור ומציעה תא מטען גדול ומרווח פנימי עדיפים על המאזדה.

למאזדה הביצועים הטובים ביותר ,אבזור טוב יותר (בקרת אקלים, בקרת שיוט ,מערכת לבלימה אוטונומית במהירות עירונית ,הנעה ללא מפתח, מולטימדיה).

אם אתה חייב מרווח פנימי טוב אז ריו, אחרת המאזדה עולה עליה בכל פרמטר אחר רלוונטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לגמרי מה שאמרו כאן.

את I25 הייתי פוסל מייד על נוחות.

החסרון היחידי של המאזדה הוא מרווח מאחור ואם זה לא שיקול זה מה שהייתי בוחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוסיף לגבי הריו, זה עם המנוע 1.6 +תיבת 6 הילוכים, שמדובר באוטו שמבוסס על פלטפורה חדשה לחלוטין.

נכון, ייתכן שהוא פחות זריז מהמאזדה, אבל להערכתי - לא בהרבה , וככל הנראה הוא בעל נוחות עדיפה.

וכמובן - נסיעת-מבחן ב-2 הדגמים (אולי תתחבר פחות לאחד מהם, למרות האבזור העדיף).

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...