Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ראשון עד 20 אלף ש"ח

coolguy
שימו לב! השרשור הזה בן 2279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתקציב הזה אתה לא תמצא בראבו 2010 אלא אם כן תקנה אחת לא שמורה ואז ככל הנראה אתה תוציא עוד סכום יפה.

2009 אני יודע שקיימות במחירים האלה קח בחשבון שהיא מגיע עם אבזור בטיחות נחות לעומת ה 2010.

הבראבו ממה שאני הבנתי היא אמינה כל עוד טופלה כמו שצריך כלומר כל 15 אלף ולא כמו הוראות היצרן כל 30 אלף, וכמובן שהמנוע\טורבו רגיש לשמן לא טוב.

יש מודעה ביד 2 של בראבו 2011, 113 אלף ק"מ טוען ששמורה מאוד וטופלה בזמן ב19,800. אני רואה שהמודעה קיימת בערך מיולי אז הוא ביקש עליה 25 אלף שח ועם הזמן הוריד כמה פעמים עד שהגיע ל19,800. לפי מה שאתה אומר מחיר כזה על 2011 לא הגיוני בשום צורה וכנראה משהו באוטו דפוק..

לא מצאתי בכלל מודעות של 2009, אבל נניח ואמצא, מה נחשבת נסועה תקינה לשנתון הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש מודעה ביד 2 של בראבו 2011, 113 אלף ק"מ טוען ששמורה מאוד וטופלה בזמן ב19,800. אני רואה שהמודעה קיימת בערך מיולי אז הוא ביקש עליה 25 אלף שח ועם הזמן הוריד כמה פעמים עד שהגיע ל19,800. לפי מה שאתה אומר מחיר כזה על 2011 לא הגיוני בשום צורה וכנראה משהו באוטו דפוק..

לא מצאתי בכלל מודעות של 2009, אבל נניח ואמצא, מה נחשבת נסועה תקינה לשנתון הזה?

הוחלפה דלת ועוד כמה דברים (כנראה עברה תאונה או משהו) וזה באופן סדיר כל 30 אלף או 15? 30 אלף תתרחק

נסועה 17 אלף ממוצע ארצי

אין כרגע בראבו שמורות ב20 אלף תגדיל את התקציב תלך לאוטודיל ותבדוק את הבראבו שיש שם דורשים עליה 25 אלף אולי תוכל להוריד אותם עוד קצת השאלה מה מצבה הכי זולה ושמורה שיש כרגע שנמכרת עולה 27 אלף

עריכה אחרונה על ידי ilia1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוחלפה דלת ועוד כמה דברים (כנראה עברה תאונה או משהו) וזה באופן סדיר כל 30 אלף או 15? 30 אלף תתרחק

נסועה 17 אלף ממוצע ארצי

אין כרגע בראבו שמורות ב20 אלף תגדיל את התקציב תלך לאוטודיל ותבדוק את הבראבו שיש שם דורשים עליה 25 אלף אולי תוכל להוריד אותם עוד קצת השאלה מה מצבה הכי זולה ושמורה שיש כרגע שנמכרת עולה 27 אלף

אני יכול לחרוג ל-22 אלף.. השאלה אם הבראבו שווה את ההמתנה שמי יודע מתי ואם בכלל מישהו ירצה למכור אחת שמורה במחיר הזה או שכבר עדיף ללכת על מדזה 3 שיש כמו זבל..

תכלס אני די נעול על הבראבו, ממש מצאה חן בעיניי, הבעיה כמובן שיש חמש מודעות בלחץ וגם הן או לא שמורות או לא באיזור שלי בכלל.. שוב, אולי כדאי לוותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לחרוג ל-22 אלף.. השאלה אם הבראבו שווה את ההמתנה שמי יודע מתי ואם בכלל מישהו ירצה למכור אחת שמורה במחיר הזה או שכבר עדיף ללכת על מדזה 3 שיש כמו זבל..

תכלס אני די נעול על הבראבו, ממש מצאה חן בעיניי, הבעיה כמובן שיש חמש מודעות בלחץ וגם הן או לא שמורות או לא באיזור שלי בכלל.. שוב, אולי כדאי לוותר?

גם אם תגדיל את התקציב ל 22 אל תשכח שאתה צריך גם ליישור קו אם יש לך תקציב של 22 לפני יישור קו תנסה להוריד את אוטודיל בירושלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים לגבי הבראבו:

1. גם לי יש רישיון לאוטומטי בלבד, זה ממש לא הפריע לי עם הרובוטי (פונטו ואז בראבו).

2.טיימינג עולה פחות מ2000 שח כולל משאבת מים. נדרש כל 4 שנים או 90 אלף קמ המוקדם מבינהם.

3.קלאץ' לא מוחלף לפי הוראות כלשהן, אלא לפי בלאי, גם את זה ניתן לעשות בפחות מ4000 שח.

4. אם מצאת רכב שטופל כל 30 אלף ק"מ כל חייו, ייתכן ותזדקק להחלפה של טורבו. כאן אני לא יכולה לתת לך מספרים מדוייקים, חלק מחליטים כבר להגדיל את הטורבו ומעלים הספק.

5. בתקציב של 20 אפשר למצוא רכב שמור מ2009, מ2010 ומעלה זה יהיה קשה מאוד.

6.מחפשים רכב טוב ולא רכב קרוב. לפני 3 שנים נסענו מחיפה לראש העין בשביל אחת שמורה. אם היינו מחפשים מתחת לבית גם אז, כשהן היו צעירות ורעננות יותר, לא היינו מגיעים רחוק מעבר לגמורות של אלבר.

7. מכירה מישהו שבדק את ה2011 המדוברת.

אם נעזוב רגע את הבראבו.

כמו שנכתב לפני כן, אם אתה רגיש לעלויות תחזוקה אולי עדיף לך באמת לבחור בסיריון או משהו פשוט בסגנון.

המחיר הנמוך של הבראבו מטעה, מצד אחד היא באמת נותנת תמורה מצויינת לפחות מ30 אלף ש"ח אבל האחזקה שלה עלולה להיות יקרה יותר ממקבילותיה במחיר כיוון שמדובר ברכבים מזדקנים עם רכיבים רגישים להזנחה.

בהצלחה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים לגבי הבראבו:

1. גם לי יש רישיון לאוטומטי בלבד, זה ממש לא הפריע לי עם הרובוטי (פונטו ואז בראבו).

2.טיימינג עולה פחות מ2000 שח כולל משאבת מים. נדרש כל 4 שנים או 90 אלף קמ המוקדם מבינהם.

3.קלאץ' לא מוחלף לפי הוראות כלשהן, אלא לפי בלאי, גם את זה ניתן לעשות בפחות מ4000 שח.

4. אם מצאת רכב שטופל כל 30 אלף ק"מ כל חייו, ייתכן ותזדקק להחלפה של טורבו. כאן אני לא יכולה לתת לך מספרים מדוייקים, חלק מחליטים כבר להגדיל את הטורבו ומעלים הספק.

5. בתקציב של 20 אפשר למצוא רכב שמור מ2009, מ2010 ומעלה זה יהיה קשה מאוד.

6.מחפשים רכב טוב ולא רכב קרוב. לפני 3 שנים נסענו מחיפה לראש העין בשביל אחת שמורה. אם היינו מחפשים מתחת לבית גם אז, כשהן היו צעירות ורעננות יותר, לא היינו מגיעים רחוק מעבר לגמורות של אלבר.

7. מכירה מישהו שבדק את ה2011 המדוברת.

אם נעזוב רגע את הבראבו.

כמו שנכתב לפני כן, אם אתה רגיש לעלויות תחזוקה אולי עדיף לך באמת לבחור בסיריון או משהו פשוט בסגנון.

המחיר הנמוך של הבראבו מטעה, מצד אחד היא באמת נותנת תמורה מצויינת לפחות מ30 אלף ש"ח אבל האחזקה שלה עלולה להיות יקרה יותר ממקבילותיה במחיר כיוון שמדובר ברכבים מזדקנים עם רכיבים רגישים להזנחה.

בהצלחה.

דבר ראשון, תודה רבה לך על התגובה המפורטת.

העלתי את התקציב ל22-23 אלף בתנאי שהרכב יהיה שמור ומטופל ולא יזדקק ליישור קו לאחר הקנייה, או לחלופין שכולל היישור קו אני לא אחרוג מהתקציב הזה. אם לא יתאפשר בשום צורה כנראה שכבר אלך על מזדה מתוך מחשבה שהחיסרון המרכזי בה לדעתי הוא הדלק, שכפי שאמרתי, זה קריטריון די שולי מבחינתי.

לא באמת משנה לי אם השנתון יהיה 2009,2010 או 2011.. אני מוגבל כמובן לזמינות הבראבו המוצעות למכירה בכל רגע נתון. בתוך התקציב הנ"ל אני מקווה למצוא אחת במצב טוב כאשר השנתון פחות משחק תפקיד.

6. אין לי שום גישה לרכב. לא אני ולא משפחתי מחזיקים רכב ולכן אני ממש מוגבל לאיזור הקרוב אליי בלבד. לטייל לאיזה חור בצפון או בדרום גדול עליי בתחבורה ציבורית. גם אין לי ממש את הזמן שזה דורש.

7. מאחר והיא עדיין מוצעת למכירה, מה גרם לו לוותר?

"האחזקה שלה עלולה להיות יקרה יותר ממקבילותיה במחיר". שוב, אין לי שום ניסיון עם רכבים ומעולם לא החזקתי אחד. אני לא באמת יודע מה הכוונה כשאומרים "אחזקה". מה בדיוק הכוונה כשאומרים "אחזקה שוטפת של רכב"? ברור לי שלהיות בעלים של רכב כרוך בעלויות מסוימות, ומהבחינה הזאת כל רכב שאבחר, בלי קשר לבראבו, צפוי לדרוש השקעה מסוימת. השאלות שיכריעו בסוף הן:

א. כמה עולה "אחזקה" של רכב יפני פשוט כמו מזדה 3?

ב. כמה עולה "אחזקה" של פיאט בראבו?

ג. האם ההבדל במחירים הוא משמעותי מספיק כדי שארד סופית מהבראבו?

במידה ומדובר על טיפול כל 15 אלף ק"מ (שגם בשנה לא אגיע לזה אם הצרכים הספציפיים שלי) ב1500 שח, קניית שמן מתאים באופן שוטף כל מספר חודשים בעוד איזה 200-300 ש"ח וכו' וכו' אז זה משהו שאני יכול לעמוד בו.

אם היא יקרה לאחזקה לעומת רכב יפני שנחשב הכי זול שיש, אבל בכל השוואה אחרת היא עדיין נחשבת זולה, אז אני לא חושב שזה משהו שצריך להוריד אותי מהרכב.

הפינה הזאת היא בערך מה שחסר לי כדי להחליט סופית אם הבראבו זה האוטו בשבילי..

שוב תודה לעוזרים ואחלה סופ"ש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אם אתה נוסע פחות מ15000 קמ בשנה, זה אומר שתצטרך לטפל על בסיס שנתי.

מבחינת טיפולים שוטפים המחירים די זהים. הקאץ' מגיע בזה שבבראבו יש יותר חלקים שעלולים להתקלקל. למשל טורבו (ביפניות פשוט אין טורבו), אומנם גיר אוטומטי פלנטרי גם עלול לדרוש שיפוץ שיהיה לא זול בכלל, אבל לרובוט יש יותר רכיבים.

נכון שהבראבו תהיה בשנתון מתקדם הרבה יותר מיתר המתחרים ותציע פינוק ברמה אחרת לנהג, אבל אנחנו עדיין מדברים על רכבים בני 7-8 ולא חדשים באחריות. השאלה אם נניח תיקון פתאומי ב3000 ש"ח יהווה עבורך מכה קלה בכנף או צרה כלכלית?

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אם אתה נוסע פחות מ15000 קמ בשנה, זה אומר שתצטרך לטפל על בסיס שנתי.

מבחינת טיפולים שוטפים המחירים די זהים. הקאץ' מגיע בזה שבבראבו יש יותר חלקים שעלולים להתקלקל. למשל טורבו (ביפניות פשוט אין טורבו), אומנם גיר אוטומטי פלנטרי גם עלול לדרוש שיפוץ שיהיה לא זול בכלל, אבל לרובוט יש יותר רכיבים.

נכון שהבראבו תהיה בשנתון מתקדם הרבה יותר מיתר המתחרים ותציע פינוק ברמה אחרת לנהג, אבל אנחנו עדיין מדברים על רכבים בני 7-8 ולא חדשים באחריות. השאלה אם נניח תיקון פתאומי ב3000 ש"ח יהווה עבורך מכה קלה בכנף או צרה כלכלית?

בדיוק זאת הנקודה שלי.. ברכבים יפניים אין תקלות שלא קשורות לטורבו שהן גם נזק של 3000 שח?

סה"כ רוצה רכב נחמד שיהיה אמין וייקח אותי הלוך חזור מהעבודה וקצת נסיעות בעיר. אם כבונוס אפשר שיהיה מהנה יחסית לנהיגה ונראה טוב - אחלה. אם הבראבו נותנת את כל זה במחיר של לפחד כל הזמן מאיזה תיקון כזה או אחר ורכבים פשוטים יותר כמו יפניים למינהם יעשו את העבודה בלי החלק של ה"בונוס" וראש שקט יותר מבחינת תקלות - אולי כדאי לוותר..

אבל בסופו של דבר, כמו שאמרת, בכל רכב כזה או אחר עלולה לצוץ איזו בעיה יקרה לתיקון.. בטח ברכבים לא חדשים.

פשוט שואל למה בראבו משנתון גבוה יותר אם אמינות יחסית גבוהה למיטב הבנתי, יותר מועדת לתקלות מאשר איזו יפנית משנתון נמוך יותר שסיכוי יותר גבוה שטחנו לה את הצורה כי ככה השוק בערך נראה בארצנו..

עריכה אחרונה על ידי coolguy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל רכב ישן יכולה לצוץ תקלה. אבל בבראבו יש פשוט יותר חלקים מועדים לפורענות מאשר ברכבים פשוטים יותר. אם נפשט את זה למשוואה אז בכל רכב יש X פוטנציאל ובבראבו יש X+Y, שוב, כי היא פשוט נותנת יותר. מכאן הכל עניין של מזל בכל היבשות כי אתה רוכש רכב ישן.

לפי המצב שתיארת, נראה שאין לך בעיה לרכוש בראבו, פשוט תמצא את ההכי שמורה ומיושרת בתקציב שלך, זו לא צריכה להיות בעיה במיוחד כשאתה לא מגביל את עצמך לשנתון הכי גבוה וכד' ואף יכול להשאר לך עודף להפתעות (2009 נחסרות לרוב בפחות מ22).

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל רכב ישן יכולה לצוץ תקלה. אבל בבראבו יש פשוט יותר חלקים מועדים לפורענות מאשר ברכבים פשוטים יותר. אם נפשט את זה למשוואה אז בכל רכב יש X פוטנציאל ובבראבו יש X+Y, שוב, כי היא פשוט נותנת יותר. מכאן הכל עניין של מזל בכל היבשות כי אתה רוכש רכב ישן.

לפי המצב שתיארת, נראה שאין לך בעיה לרכוש בראבו, פשוט תמצא את ההכי שמורה ומיושרת בתקציב שלך, זו לא צריכה להיות בעיה במיוחד כשאתה לא מגביל את עצמך לשנתון הכי גבוה וכד' ואף יכול להשאר לך עודף להפתעות (2009 נחסרות לרוב בפחות מ22).

לאילו דברים אני צריך לשים לב במיוחד כשאני בא לקנות את האוטו? האם מכון הבדיקה יודע לומר לי מה מצב הטורבו והקלאץ' והאם הם יהיו זקוקים לטיפול/החלפה בזמן הקרוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממכון בדיקה לא תבין יותר מידי, מקסימום איזה חלקים תוקנו\הוחלפו בתאונות.

את הגיר ישחירו בכל מקרה,גם אם יגיע עם קלאץ' חדש אחרי החלפת כל הנוזלים האפשריים.

הכי חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים בקפידה, לבדוק שיש רצף כרונולוגי מסודר והגיוני ולא ערימה של דפים עם הצעות מחיר לתיקונים ומומלץ לערוך את הבדיקה במוסך מתמחה.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לשים לב למצב הטורבו (למרות שהיום ניתן למצוא משומש סביב ה 1500 - 2000 ש''ח), מצב הגיר (בעיקר מצמד), ישנה בעיה שהעידו עליה (לא נפוצה כ''כ כנראה אבל כדאי לבדוק) של המזגן שמחלק מהפתחים לא מוציא קור, מחלק לא מוציא חום וכו' שאת זה אתה יכול לבדוק בקלות.

אישית לא הייתי לוקח למכון בדיקה אלא למוסך שמבין בדגם (מגביל אותך מבחינת מיקום אבל במכון בדיקה כנראה הבדיקה בכל מקרה תראה רע ולא תשקף את מצבו האמיתי של הרכב).

מלבד הבעיות ישנם דברים שאדם מן המניין שלא כ''כ פדנט נוטה להזניח ובבראבו דורשים מעט יותר תשומת לב, תושבות מנוע ומשולשים, העלות תיקון סבירה אך עדיין צריך להיות מוכן לזה ולדעת שזה קיים כי גם זאת הוצאה במידה וזה בלוי.

לא להשאיר כסף בצד ליישור קו זאת טעות היות ואפילו החלפת צמיגים במקרה הצורך מסתכמת בכ- 1600 ש''ח (תלוי בצמיגים).

דווקא ממבט על לוח יד 2 יש כמה בראבו שהייתי מציץ עליהן עם ק''מ סביר לא רחוק מהסכום שלך.

לי אישית כשחיפשתי בראבו היה חשוב לשמוע את הבעלים ומה שיש לספר לו על הרכב, רמת הבקיעות בבעיות פוטנציאליות ורמת התחזוקה, פסלתי המון רק משיחה בטלפון והרכב השני שנסעתי לראות קניתי מבלי יותר מדי חפירות כי פשוט עשיתי עליו עבודת רקע (שיחה עם היד הראשונה ועוד ועוד) אך מצד שני התקציב שלי ביחס למחירי הבראבו לא היה מוגבל.

אל תבהל ממחירי תיקונים של מוסך מורשה רק תשתדל להתרחק ממנו, יש כמה וכמה אנשים שיודעים לטפל בהם היטב והמחירים עממיים הרבה יותר.

לי אישית יש את הרכב חודש וחצי ועבר 3000 ק''מ בזמן הזה, דעתי עליו חלוקה, מצד אחד ביחס למחיר תמורה מעולה לכסף במידה ונפלת על אקזמפלר טוב, מצד שני אני ירדתי מרכב שלטעמי היה יותר טוב ברוב הדברים ככה שקשה לי לשפוט או להשוות. מהיבט נוסף רכשתי את שלי בכ 10 אלף יותר ממה שהקצבת לבראבו ואם תמצא אחת טובה בסכום שבו אתה מחפש אז התמורה לכסף כבר עולה כמה רמות.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לשים לב למצב הטורבו (למרות שהיום ניתן למצוא משומש סביב ה 1500 - 2000 ש''ח), מצב הגיר (בעיקר מצמד), ישנה בעיה שהעידו עליה (לא נפוצה כ''כ כנראה אבל כדאי לבדוק) של המזגן שמחלק מהפתחים לא מוציא קור, מחלק לא מוציא חום וכו' שאת זה אתה יכול לבדוק בקלות.

אישית לא הייתי לוקח למכון בדיקה אלא למוסך שמבין בדגם (מגביל אותך מבחינת מיקום אבל במכון בדיקה כנראה הבדיקה בכל מקרה תראה רע ולא תשקף את מצבו האמיתי של הרכב).

מלבד הבעיות ישנם דברים שאדם מן המניין שלא כ''כ פדנט נוטה להזניח ובבראבו דורשים מעט יותר תשומת לב, תושבות מנוע ומשולשים, העלות תיקון סבירה אך עדיין צריך להיות מוכן לזה ולדעת שזה קיים כי גם זאת הוצאה במידה וזה בלוי.

לא להשאיר כסף בצד ליישור קו זאת טעות היות ואפילו החלפת צמיגים במקרה הצורך מסתכמת בכ- 1600 ש''ח (תלוי בצמיגים).

דווקא ממבט על לוח יד 2 יש כמה בראבו שהייתי מציץ עליהן עם ק''מ סביר לא רחוק מהסכום שלך.

לי אישית כשחיפשתי בראבו היה חשוב לשמוע את הבעלים ומה שיש לספר לו על הרכב, רמת הבקיעות בבעיות פוטנציאליות ורמת התחזוקה, פסלתי המון רק משיחה בטלפון והרכב השני שנסעתי לראות קניתי מבלי יותר מדי חפירות כי פשוט עשיתי עליו עבודת רקע (שיחה עם היד הראשונה ועוד ועוד) אך מצד שני התקציב שלי ביחס למחירי הבראבו לא היה מוגבל.

אל תבהל ממחירי תיקונים של מוסך מורשה רק תשתדל להתרחק ממנו, יש כמה וכמה אנשים שיודעים לטפל בהם היטב והמחירים עממיים הרבה יותר.

לי אישית יש את הרכב חודש וחצי ועבר 3000 ק''מ בזמן הזה, דעתי עליו חלוקה, מצד אחד ביחס למחיר תמורה מעולה לכסף במידה ונפלת על אקזמפלר טוב, מצד שני אני ירדתי מרכב שלטעמי היה יותר טוב ברוב הדברים ככה שקשה לי לשפוט או להשוות. מהיבט נוסף רכשתי את שלי בכ 10 אלף יותר ממה שהקצבת לבראבו ואם תמצא אחת טובה בסכום שבו אתה מחפש אז התמורה לכסף כבר עולה כמה רמות.

1. איך אני יכול "לשים לב" למצב הטורבו והגיר + המצמד?

2. נפגשתי עם מישהו שנראה רציני ממודעה ביד 2. הראה לי רישיון רכב, טיפולים וקבלות, ועשה סיבוב כשהוא נוהג. הכל עשה רושם טוב, אבל הבעיה שאין לי כמעט ניסיון וקשה לי למר שהדברים באמת עובדים כמו שאמורים לעבוד. עברתי די מהר על דפי הטיפולים ואני לא באמת זוכר הרבה חוץ מהחלפת קלאץ'. זה סביר לבקש שישלח לי תמונות של כל הטיפולים ורישיון הרכב?

3. כמה בערך עולה החלפת קלאץ' במקום "עממי" יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מציע לשנות את הכיוון:

לך על מכונית בשנתונים האלה, שאפשר לקנות בפחות מ- 10,000 ש"ח (רק חפש אחת שמורה במיוחד) - אתה נהג חדש, אז רמת הבטיחות (כריות אוויר, ESP וכיו"ב) של הרכב חשובה מאוד.

ככה גם לא תצטרך ולא כדאי לעשות ביטוח מקיף...

אני ממליץ (כרגיל, ויש מספיק לקוחות מרוצים...) - על הצרפתיות - סיטרואן C4, מגאן II, גם יונדאי וקאיה... אלו מכוניות שלמרות כל הסטיגמות, מציגות אמינות גבוהה - אם טופלו ביד אוהבת ואתה תמשיך באותה רוח.

"טיפול ביד אוהבת" משמעותו שבכל כניסה למוסך מבצעים כל מה שמציעים לך לעשות, שמטפלים בזמן בלי לקמץ על סוג השמן ונוזל הקירור... שהמכונית נראית יפה פנים וחוץ...

כאלה תמצא, אם תחפש נכון, לא מעט, רק תגביל את החיפוש ל "מיד פרטית", "עד יד 2" וכשאתה מדבר עם המוכרים, תוודה שהם הם הרשומים ברישיון הרכב כבעלים, ובידיהם להציג בפניך תדפיס של כל ההיסטוריה של הרכב.

איפה שמתחילים לגמגם, תגיד תודה ולך הלאה.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...