Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ראשון עד 20 אלף ש"ח

coolguy
שימו לב! השרשור הזה בן 2286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצרף מניסיוני על הבראבו:

חיפשתי אחת (אני עדיין מביט בלוחות אך כבר יותר ירדתי מזה) יש דפוס בעייתי עם מספר רכיבים ברכב והחלפתם מאוד יקרה. כמה בראבו שראיתי (עד 140 אלף ק"מ) החליפו טורבו ועוד מספר חלקים יקרים.

התקציב שלי הוא עד 30,000 ועדיין לא יכולתי למצוא בראבו שהיא לא" לימון" בראבו טובה תעלה לך הרבה יותר כי הבעלים שלהן בקיעים ויודעים מה הם מוכרים.

בסופו של דבר הייתי ממליץ לך לרדת מהרעיון בראבו זה רכב מפנק ומצויין שלדעתי נותן את התמורה הטובה ביותר ביחס למתחרים אך בתקציב של עד 20 אלף ש"ח אתה תמצא רק בראבואיות שידרשו ממך עוד כמה אלפים בתיקונים בשנה הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצרף מניסיוני על הבראבו:

חיפשתי אחת (אני עדיין מביט בלוחות אך כבר יותר ירדתי מזה) יש דפוס בעייתי עם מספר רכיבים ברכב והחלפתם מאוד יקרה. כמה בראבו שראיתי (עד 140 אלף ק"מ) החליפו טורבו ועוד מספר חלקים יקרים.

התקציב שלי הוא עד 30,000 ועדיין לא יכולתי למצוא בראבו שהיא לא" לימון" בראבו טובה תעלה לך הרבה יותר כי הבעלים שלהן בקיעים ויודעים מה הם מוכרים.

בסופו של דבר הייתי ממליץ לך לרדת מהרעיון בראבו זה רכב מפנק ומצויין שלדעתי נותן את התמורה הטובה ביותר ביחס למתחרים אך בתקציב של עד 20 אלף ש"ח אתה תמצא רק בראבואיות שידרשו ממך עוד כמה אלפים בתיקונים בשנה הראשונה.

כמי שחיפש בראבו אני יכול להזדהות לחלוטין עם מה שאמרת.

צריך לזכור שאומנם הבראבו מראה אמינות אם היא מטופלת כמו שצריך, אבל בקרוב הן סוגרות 7-8 שנים על הכביש אז יהיה להן בלאי טבעי.

לפי דעתי תחפש רכב כמה שיותר "פשוט" גיר אוטומטי רגיל ובלי טורבו וכמה שיותר חדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש מאזדה 3 שנתון 07-08, רכב מאוד אמין בבסיס שלו, יש המון היצע ולכן לא קשה למצוא משהו שמור שטופל כראוי, היא תהיה בזבזנית יותר, אבל אמינה יותר, בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצרף מניסיוני על הבראבו:

מצאתמ בראבו 2011 גדם דינאמיק שדורשים עליה 24 אלף שח. הלכתי לראות אותה וממבט ראשוני עושה רושם שטופלה היטב. שמורה לפחות מבחינת המראה. מבחינת טיפולים נראה שטופלה בזמן במוסך מורשה כולל טיימינג לפני שנה וכל מה שטיפולים שוטפים דורשים. דיברתי עם המוסך בו טופלה ואומרים שמכירים את הרכב ושההיסטוריה שלו מעידה על טיפול טוב ברכב. הציע לי להביא את האוטו להסתכלות בחינם לשמוע חוות דעת מקצועית על האוטו לאחר שכמובן אקח אותו למכון בדיקה. קודם יסתכל על הדוח בדיקה של המכון ואח"כ יבצע בדיקה כללית סטנדרטית. סיבוב על האוטו, בדיקת נזילות וכל הדברים הרגילים רק שכמובן ע"י מישהו מקצועי הרבה יותר. המוכר מתחייב למנוע, גיר שלדה וטוען שהרכב במצב מצוין ועל פניו, לפחות לאחד שלא הכי מבין בתחום, באמת עושה רושם כזה..

נשמע הגיוני? אני מפספס משהו? אני לוקח בחשבון החלפת קלאץ בזמן הקרוב באיזה 4000 שח. האוטו עבר 130 אלף קמ.. אבל למה עוד אני צריך לצפות? ובכמה?

בנוסף, הדרישות שלי מהאוטו די נמוכות.. קשה לי להאמין שאגיע אפילו ל15 אלף קמ בשנה..

עריכה אחרונה על ידי coolguy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...