Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עד 25k

Iftah Gadon
שימו לב! השרשור הזה בן 2265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין שום היגיון ברכישת יאריס, המחיר מופקע, הרכב בינוני לגמרי ולא מצטיין בכלום, חוץ משמירת ערך טובה יחסית תודות לסמל "הנכון" מקדימה. אגב, היאריס מיוצרת בצרפת, קטע.

סיריון תהיה עדיפה בגלל גיר פלנטרי ושנתון מתקדם יותר, יונדאי i20 גם אופציה לא רעה בתקציב (עדיפה מבחינת בטיחות על הסיריון ולדעתי גם נוחה יותר), אולי אפשר גם למצוא סוזוקי ספלאש בתקציב אם מתעקשים על מכוניות מהמזרח.

מסכים, להתרחק מיאריס אין שום סיבה הגיונית ללכת עליה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא סיריון???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לי לדעת לגבי הבטיחות של הדייהטסו סיריון.יש לרכב מערכת esp? בכלל זה רכב שיש לו בטיחות סבירה לפחות? חיפוש באינטרנט לא הניב תוצאות חד משמעיות כולל באתר זה.

האמת אם להיות כנה אני כבר די מבולבל מכל הבדיקות באינטרנט על הרכבים וזה משהו שנמשך תקופה די ארוכה (גם בגלל שלקח לי זמן להיסגר על תקציב) וחשוב לי כבר שיהיה לי רכב.זה הולך להיות קנייה ראשונה שלי אז אולי גם בגלל זה יש לי קצת חשש באיזשהוא מקום אבל מצד שני ברור לי שאני חייב רכב.. בגלל זה קבעתי לעצמי עד יום שני הקרוב כדי לא למשוך עוד זמן להתמקד על בערך 1-2 דגמים ולרוץ עם זה קדימה.

כמו שרשמתי בפתיחת הנושא הרכב הוא בעיקר לנסיעות בינעירוניות לעבודה באיזור המרכז אין עליות או מקומות הרריים.רכב אוטומט, חשוב לי שיהיה אמין, צריכת דלק סבירה לפחות, תחזוקה לא יקרה ואני אוסיף גם עכשיו את נושא הבטיחות שהוא מאוד חשוב!

התמקדתי בשיטוט באינטרנט גם מתוך המלצות של אנשים שאני מכיר על מאזדה 2, סוויפט, ספלאש, 10!, 20!, סיריון, יאריס ופיקנטו. חשוב לי כבר השבוע הקרוב לבחור דגם שתיים ולהתחיל להסתכל ביד 2 וכדומה ולהתקדם עם זה. למשל פסלתי את הספלאש וה10! ובעצם גם הפיקנטו אם כך צריך להיפסל בגלל הנסיעות הבינעירוניות.האם אני צודק??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי (אני מחשיב תקופה של מעבר לחודש) סיריון, ספלאש, I20, סוניק 1.6, פיקנטו (שני הדגמים), ומאזדה 2.

הספלאש מרווחת חסכונית ונוסעת היטב.

המאזדה הרגישה לי צפופה ועצבנית משהו.

הI20 נוחה וטובה

בשודנץה תחתונה I20 או ספלאש לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אבל נראה לי שאוותר על השברולט ולהעדיף להתמקד ביפניות והקוריאניות ולא מתוך ידע נרחב יותר מדי ואני בטוח שאתם יודעים הרבה יותר ממני, שהן יותר אמינות ויש להן יותר שוק.אגב לא קיבלתי תשובה האם הסיריון הוא רכב בטיחותי ששווה לשקול אותו? למשל לא היה ברור לי האם יש לו את המערכת בקרת יציבות בשנתונים המאוחרים שלו.

תודה ושבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר יקר,

ממליץ לך על האתר הזה:

http://www.gear.co.il

יש שם את כל המידע על כל רכב - כולל מערכות בטיחות.

בהצלחה!

היום: Fiat Bravo Tjet

בעבר: Ford Focus Mk3 2.0 Titanium, BMW Z4 E85 3.0, BMW 118i F20
בעבר הרחוק: האיטלקיה האדומה - Fiat Punto Evo MultiAir Turbo 135 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...