Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C3, האם אכן רועדת?

Ozb
שימו לב! השרשור הזה בן 1914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אשמח לשמוע חוו"ד, בעיקר מאנשים שעושים שימוש ב- C3 באופן תדיר וכמובן גם ממי שבחן את הרכב.

אני מתכנן לתאם לשבוע הבא נסיעת מבחן לי ולאשתי וכמובן שהדברים יתבהרו ובינתיים צפיתי וקראתי נסיעות מבחן רבות שנערכו ודווקא כאן בפורום כל מי שבחן את הרכב הצביע על נושא הרעידות.

אני אצטט את פבל; "בעמידה הורגשו רעידות כאילו מישהו לא חיבר את אחת התושבות עד הסוף, ובתחילת תנועה, כמו גם ב"סתם נסיעה" כשמהירות המנוע ירדה לאיזור 1,500-1,800 סיבובים לדקה, ה-C3 הרגישה לא טוב. במצב "ספורט" בתיבת ההילוכים, ששומר את הסל"ד גבוה יותר, הבעיה לא נצפתה בכלל - למעט כמובן עמידה בסרק - אבל זה לא מצב שהגיוני להיות בו כל הזמן".

גם מובילי דעה כאן באתר שבחנו את הרכב ציינו את הנושא.

המעניין הוא שבאף מבחן אחר, הנושא לא עלה באופן כה חד משמעי והעוד יותר מעניין, שבכל האתרים, כולל כאן, נבחן אותו הרכב. אותה לוחית רישוי.

אשמח לדעת כי אכן זהו המצב, כי אם אכן כך זה אולי מייתר את נסיעת המבחן.

רק אומר שאנו נוהגים כיום ב- 208 רובוטית ומנוע 3 צילינדים מוכר לנו היטב ודווקא אין לנו תלונות בנושא הרעידות.

תודה מראש.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עשיתי נסיעת מבחן על הC3 ובפירוש הרגשתי את הרעידות בעמידה, ב208 עם אותו מנוע בדיוק לא הרגשתי את הרעידות ככה.

אבל לא היה לי נורא כ"כ וסך הכל הרכב ממש היה נוח.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נסעתי וגם הרגשתי את זה אם כי לא בצורה קיצונית. כמו כן תחילת נסיעה לא תמיד היה חלקה ביציאה מהמקום.

גם במיני מבחן שלי ציינתי את הנושא:

http://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/2761/סקירת-גולשים/סיטרואן-C3---מיני-מבחן-דרך

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הרגשתי רעידות חריגות ב-c3, וביום יום אני נוהג על 208 ידנית ובנוסף יש בבית גם c4 עם אותו המנוע. אני יכול לומר שה-c3 הרגישה לי הרבה פחות רועדת ויותר נוחה מה-c4. לא יצא לי לנהוג על 208 1.2 אוטומטית.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, תודה לכולם.

לצורך השוואה, אני שוקל אולי לתאם נסיעת מבחן גם ל- 208 בסמוך לנסיעה ב- C3.

בעיקר על מנת לראות האם יש הבדל והאם לטוב או לרע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 208, אמנם רובוטית, אך מכיר את הרכב היטב.

3 סיבות עיקריות שבגללן אני לא ממש רוצה (אם כי לא פוסל) שוב את ה- 208, למרות שזה רכב מהנה לנהיגה ונוח מאוד.

1. אם כבר מתחדשים אז שיהיה גיוון.

2. בעוד כחודשיים יוצג דגם חדש לחלוטין אז מה הטעם לרכוש עכשיו דגם בשולי חייו.

3. אני אוהב מזגנים מקפיאים והוא לא כזה. חזק אך הטמפרטורה לא מספיק נמוכה.

מעבר לכך שלפחות על הנייר ל- C3 יש מספר יתרונות, כגון בטיחות, 5 שנות אחריות (נכון לעכשיו זה פרק הזמן שאנו מייעדים לרכב) ובעצם היותו דגם חדש.

יש כמה רכבים שאנחנו מתכננים לבחון בתקופה הקרובה וזה הרכב היחיד מהרשימה שנמצא, יש לגביו את כל המידע ואפשר לקחת לנסיעת מבחן ולדעת האם יהיה אקטואלי במועד הטרייד אין באפריל/מאי.

יתר הרכבים טרם הגיעו ארצה ולא בטוח בכלל שיגיעו עד למועד. ביניהם; c3 איירקרוס, 308 מתוח, קקטוס החדש ואפילו אולי mg zs :shock: (במקרה שלו זה תלוי בחבילה כולה ולא רק ברכב עצמו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי ב- c3 נמצא מזגן זהה לזה שב- 308, אשר לזיכרוני בסדר גמור.

בנוגע לתפעול דרך המסך, צודק אבל במרבית רכבי הקונצרן זה המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוגר של כ-8,000 ק"מ על הרכב. אם לא היו מדברים כל כך הרבה על רעידות, לא הייתי שם לזה לב בכלל. אולי טיפה בנויטרל, בחצי שניה הראשונה של יציאה מהמקום כשהמנוע קר. זה לחפש פגמים מתחת לאדמה. מי שזה דיל ברייקר בשבילו, נו לבריאות.

מייק אל תתעצבן כל כך. אני אישית לא אוהב מסכים אבל המזגן חזק, יעיל, ומקרר את הרכב צ'יק צ'אק. מדבר על אוגוסט.

הרכב תענוג, הרבה יותר זריז, מגיב, נעים לנהיגה מכפי שציפיתי. עקיפות ביניים בעליה - מעולה. מנוע טורבו קטן וממזר. לא מושלם - המתלים קצת רכים (עוזר מאוד לגב בכביש משובש), ויחסי העברה קצת ארוכים לכבוד חיסכון בדלק (אפשר לשנות באמצעות מתג מצב ספורט). אישית הייתי מעדיף ידנית שלא הביאו ארצה אבל זה אני. לך תשווה לעגלה שנקראת הונדה ג'אז. את ה-208 לא מכיר מספיק כדי לחוות דעה.

ואז יש את עניין העיצוב.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה, עזרתם לי מאוד.

כנראה שביום שני הקרוב נעשה נסיעת מבחן ונהיה חכמים יותר.

אגב, יש למישהו מושג מתי מגיע משלוח רכבים הקרוב? ככה שבאם נחליט להתקדם אנו לא רוצים להתפשר על רמת גימור, צבע וכו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הגעתי לפני כמה ימים לקילומטר ה 9000 שלי עם הרכב.

כנראה זה עניין של מזל והרכב שלי כנראה לימון, אבל אצלי יש לו הרבה בעיות קטנות ומציקות כמו חריקות קרקושים וכן גם רעידות שלאט לאט הלוכות ונהיות גרועות יותר. בהתחלה היו לו רק ממש בתחילת נסיעה ועם הזמן הרכב כבר רועד גם ב2000 סלד, וכמובן רק עם בהאצה מתונה, אם מאיצים קצת חזק יש גם רעידות לא נעימות ב 2200-2300.

אה וגם המגב הימני קידמי שלי כבר יבש, מרעיש ומורח.

בקיצור, אם אתה קונה תקווה שלא נפלת על לימון.

2017 Citroen C3 Shine

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...