Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי סונטה 1:18 2015-2018

שימו לב! השרשור הזה בן 2275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה אין לי כך כך זמן, לכן אני לא מרבה לבקר בפורום. אבל כדי להציג דגם מיוחד מאוד מצאתי כמה רגעים.

מדובר בדגם בקנ"מ 1:18 עבור יונדאי סונטה LF הדור הנוכחי לפני מתיחת פנים של 2018. זה דגם יחיד מסוגו בקנ"מ הזה.

הדגם מיוחד, כי בדרך כלל דגמים איכותיים עבור רכבים עממיים לא קיימים.

הדגם הזה הוא דילר אדישין של סוכנות יונדאי ביג'ינג שבסין.

הדגם מפורט בטירף: שטיחי בד ברכב, לוח שעונים מפורט ביותר. מראות מתקפלות ואפילו דלק של מילוי דלק נפתחת. דרך גריל קדמי רואים בהמשך את הרדיאטור, כמו ברכב אמיתי.

לדגם מתלי קפיץ עובדים בשני הסרנים, מנגנון של ההגה עובד גם הוא. דיסקיות בלמי דיסק מפורטים ולא מסתובבים ביחד עם הגלגל כמו ברכב האמיתי. חגורות בטיחות עשויות בד.

הדגם מייצג את הגירסא המפוארת עם מנוע 2.4 אטמוספרי. לארץ מיבאים רק את דגם הייבריד 2.0 ששונה מעט בעיצוב (פגוש קדמי, ניקלים מתחת לדלתות, ספויילר, בקליות אחוריות שונות, ג'אנטים שונים וכמובן לוח שעונים שונה).

אני נוהג לקנות דגמים של רכבים שיש לי או היו לי. לכן קניתי את הדגם הזה.

לי יש את דגם ההייבריד הפשוט ללא גג זכוחית. אבל הדגם באותו צבע לבן מטאלי.

הדגם זמין לרכישה באיביי ורשתות אחרות, במחיר של כ140-160$ + משלוח.

שנה אזרחית טובה ומוצלחת!

h1.jpgh2.jpgh3.jpgh4.jpgh5.jpgh6.jpg

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגמים הפשוטים הרבה יותר עושים לי את זה מאשר דגמי ההייפר ספורט האולטרא יקרים.

הדגם נראה מעולה!

Sent from my MicroTAC 9800X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה ממש מושקע

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...